Όλες οι προσφορές || Buys.gr http://www.buys.gr Όλες οι προσφορές και τα καλύτερα Deals στο Buys.gr | RSS http://www.buys.gr/images/logo_with_background.png Όλες οι προσφορές || Buys.gr http://www.buys.gr 52 140 Fri, 09 Dec 2022 06:54:06 GMT el Πανελλήνια: 3* Aroma Dryos Eco & Design Hotel | Μέτσοβο με 65€ http://www.buys.gr/deal/1048415/3-asteron-aroma-dryos-eco-design-hotel-metsovo.html Fri, 09 Dec 2022 06:54:07 GMT 3* Aroma Dryos Eco & Design Hotel | Μέτσοβο]]> Πανελλήνια: 4* Civitel Esprit | Μαρούσι, Αθήνα με 117€ http://www.buys.gr/deal/1048494/4-asteron-civitel-esprit-marousi-athina.html Fri, 09 Dec 2022 06:54:07 GMT 4* Civitel Esprit | Μαρούσι, Αθήνα]]> Πανελλήνια: Ostra Menalon Luxury Suites | Καρδαράς, Αρκαδία με 80€ http://www.buys.gr/deal/1139486/ostra-menalon-luxury-suites-kardaras-arkadia.html Fri, 09 Dec 2022 06:54:07 GMT Ostra Menalon Luxury Suites | Καρδαράς, Αρκαδία]]> Πανελλήνια: 5* The Lynx Mountain Resort | Φλώρινα με 132€ http://www.buys.gr/deal/1341236/5-asteron-the-lynx-mountain-resort-florina.html Fri, 09 Dec 2022 06:54:07 GMT 5* The Lynx Mountain Resort | Φλώρινα]]> Πανελλήνια: Mythic Valley | Λιτόχωρο με 70€ http://www.buys.gr/deal/1532535/mythic-valley-litoxoro.html Fri, 09 Dec 2022 06:54:07 GMT Mythic Valley | Λιτόχωρο]]> Πανελλήνια: 4* Anavasi Mountain Resort | Τσόπελας, Τζουμέρκα, Ιωάννινα με 110€ http://www.buys.gr/deal/1098394/4-asteron-anavasi-mountain-resort-tsopelas-tzoumerka-ioannina.html Fri, 09 Dec 2022 06:54:07 GMT 4* Anavasi Mountain Resort | Τσόπελας, Τζουμέρκα, Ιωάννινα]]> Πανελλήνια: Η Ελατού | Ελατού, Ορεινή Ναυπακτία με 65€ http://www.buys.gr/deal/1617645/h-elatou-elatou-oreini-naupaktia.html Fri, 09 Dec 2022 06:54:07 GMT Η Ελατού | Ελατού, Ορεινή Ναυπακτία]]> Πανελλήνια: 4* Vouliagmeni Suites | Βουλιαγμένη, Αθήνα με 138€ http://www.buys.gr/deal/1048489/4-asteron-vouliagmeni-suites-vouliagmeni-athina.html Fri, 09 Dec 2022 06:54:07 GMT 4* Vouliagmeni Suites | Βουλιαγμένη, Αθήνα]]> Πανελλήνια: Xenon Inn | Ναύπλιο με 100€ http://www.buys.gr/deal/1135151/xenon-inn-nauplio.html Fri, 09 Dec 2022 06:54:07 GMT Xenon Inn | Ναύπλιο]]> Πανελλήνια: 4* Dioni Boutique Hotel | Πρέβεζα με 74€ http://www.buys.gr/deal/1229519/4-asteron-dioni-boutique-hotel-preveza.html Fri, 09 Dec 2022 06:54:07 GMT 4* Dioni Boutique Hotel | Πρέβεζα]]> Πανελλήνια: Thisean Modern Suites by Athens Stay | Καλλιθέα, Αθήνα με 59€ http://www.buys.gr/deal/1406260/thisean-modern-suites-by-athens-stay-kallithea-athina.html Fri, 09 Dec 2022 06:54:07 GMT Thisean Modern Suites by Athens Stay | Καλλιθέα, Αθήνα]]> Πανελλήνια: 4* Pelion Resort | Πορταριά, Πήλιο με 60€ http://www.buys.gr/deal/1048418/4-asteron-pelion-resort-portaria-pilio.html Fri, 09 Dec 2022 06:54:07 GMT 4* Pelion Resort | Πορταριά, Πήλιο]]> Πανελλήνια: Melissi Villas | Μελίσσι, Ξυλόκαστρο με 91€ http://www.buys.gr/deal/1154534/melissi-villas-melissi-xulokastro.html Fri, 09 Dec 2022 06:54:07 GMT Melissi Villas | Μελίσσι, Ξυλόκαστρο]]> Πανελλήνια: 5* Garden City Resort | Καλαμάτα με 76€ http://www.buys.gr/deal/1139510/5-asteron-garden-city-resort-kalamata.html Fri, 09 Dec 2022 06:54:07 GMT 5* Garden City Resort | Καλαμάτα]]> Πανελλήνια: 4* Kymi Palace | Κύμη, Εύβοια με 70€ http://www.buys.gr/deal/1417937/4-asteron-kymi-palace-kumi-euvoia.html Fri, 09 Dec 2022 06:54:07 GMT 4* Kymi Palace | Κύμη, Εύβοια]]> Πανελλήνια: 4* Ελλήνων Θέα | Αράχωβα με 85€ http://www.buys.gr/deal/1606930/4-asteron-ellinon-thea-araxova.html Fri, 09 Dec 2022 06:54:07 GMT 4* Ελλήνων Θέα | Αράχωβα]]> Πανελλήνια: 3* Kyparissia Beach Hotel | Κυπαρισσία, Μεσσηνία με 58€ http://www.buys.gr/deal/1146706/3-asteron-kyparissia-beach-hotel-kuparissia-messinia.html Fri, 09 Dec 2022 06:54:07 GMT 3* Kyparissia Beach Hotel | Κυπαρισσία, Μεσσηνία]]> Πανελλήνια: 3* Sfendamos Wood Village | Άγιος Παύλος Νάουσας με 108€ http://www.buys.gr/deal/1619954/3-asteron-sfendamos-wood-village-agios-paulos-naousas.html Fri, 09 Dec 2022 06:54:07 GMT 3* Sfendamos Wood Village | Άγιος Παύλος Νάουσας]]> Πανελλήνια: 4* Domotel Kastri | Νέα Ερυθραία, Αθήνα με 111€ http://www.buys.gr/deal/1532545/4-asteron-domotel-kastri-nea-eruthraia-athina.html Fri, 09 Dec 2022 06:54:07 GMT 4* Domotel Kastri | Νέα Ερυθραία, Αθήνα]]> Πανελλήνια: 4* Civitel Olympic Hotel | Μαρούσι, Αθήνα με 147€ http://www.buys.gr/deal/1048449/4-asteron-civitel-olympic-hotel-marousi-athina.html Fri, 09 Dec 2022 06:54:07 GMT 4* Civitel Olympic Hotel | Μαρούσι, Αθήνα]]> Πανελλήνια: Olvios Luxury Suites | Θεσσαλονίκη με 72€ http://www.buys.gr/deal/1154886/olvios-luxury-suites-thessaloniki.html Fri, 09 Dec 2022 06:54:07 GMT Olvios Luxury Suites | Θεσσαλονίκη]]> Πανελλήνια: Sunset Villas | Ποσείδι, Χαλκιδική με 148€ http://www.buys.gr/deal/1263828/sunset-villas-poseidi-xalkidiki.html Fri, 09 Dec 2022 06:54:07 GMT Sunset Villas | Ποσείδι, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: 3* Preveza City Comfort Hotel | Πρέβεζα με 60€ http://www.buys.gr/deal/1229520/3-asteron-preveza-city-comfort-hotel-preveza.html Fri, 09 Dec 2022 06:54:07 GMT 3* Preveza City Comfort Hotel | Πρέβεζα]]> Πανελλήνια: 3* Μικρή Άρκτος Hotel | Ελάτη Τρικάλων με 62€ http://www.buys.gr/deal/1048421/3-asteron-mikri-arktos-hotel-elati-trikalon.html Fri, 09 Dec 2022 06:54:07 GMT 3* Μικρή Άρκτος Hotel | Ελάτη Τρικάλων]]> Πανελλήνια: 3* Long View Resort Hammam & Spa | Πόρτο Χέλι, Πελοπόννησος με 57€ http://www.buys.gr/deal/1048517/3-asteron-long-view-resort-hammam-spa-porto-xeli-peloponnisos.html Fri, 09 Dec 2022 06:54:07 GMT 3* Long View Resort Hammam & Spa | Πόρτο Χέλι, Πελοπόννησος]]> Πανελλήνια: Athens Panorama Project | Αθήνα, Κέντρο με 60€ http://www.buys.gr/deal/1291250/athens-panorama-project-athina-kentro.html Fri, 09 Dec 2022 06:54:07 GMT Athens Panorama Project | Αθήνα, Κέντρο]]> Πανελλήνια: Αρχοντικό Φιαμέγκου | Τρίκαλα Κορινθίας με 90€ http://www.buys.gr/deal/1569859/arxontiko-fiamegkou-trikala-korinthias.html Fri, 09 Dec 2022 06:54:07 GMT Αρχοντικό Φιαμέγκου | Τρίκαλα Κορινθίας]]> Πανελλήνια: 4* Filopappou Hill Suites by Athens Stay | Καλλιθέα, Αθήνα με 59€ http://www.buys.gr/deal/1404022/4-asteron-filopappou-hill-suites-by-athens-stay-kallithea-athina.html Fri, 09 Dec 2022 06:54:07 GMT 4* Filopappou Hill Suites by Athens Stay | Καλλιθέα, Αθήνα]]> Πανελλήνια: 3* Parnassos Delphi Hotel | Δελφοί με 58€ http://www.buys.gr/deal/1122328/3-asteron-parnassos-delphi-hotel-delfoi.html Fri, 09 Dec 2022 06:54:07 GMT 3* Parnassos Delphi Hotel | Δελφοί]]> Πανελλήνια: 4* Castellano Hotel & Suites | Ναύπλιο με 140€ http://www.buys.gr/deal/1135153/4-asteron-castellano-hotel-suites-nauplio.html Fri, 09 Dec 2022 06:54:07 GMT 4* Castellano Hotel & Suites | Ναύπλιο]]> Πανελλήνια: 4* Egnatia City Hotel and Spa | Καβάλα με 60€ http://www.buys.gr/deal/1048417/4-asteron-egnatia-city-hotel-and-spa-kavala.html Fri, 09 Dec 2022 06:54:07 GMT 4* Egnatia City Hotel and Spa | Καβάλα]]> Πανελλήνια: 5* Galaxy Hotel | Ηράκλειο, Κρήτη με 100€ http://www.buys.gr/deal/1048453/5-asteron-galaxy-hotel-hrakleio-kriti.html Fri, 09 Dec 2022 06:54:07 GMT 5* Galaxy Hotel | Ηράκλειο, Κρήτη]]> Πανελλήνια: 5* Thessalikon Grand Hotel | Καρδίτσα, Λίμνη Πλαστήρα με 78€ http://www.buys.gr/deal/1619014/5-asteron-thessalikon-grand-hotel-karditsa-limni-plastira.html Fri, 09 Dec 2022 06:54:07 GMT 5* Thessalikon Grand Hotel | Καρδίτσα, Λίμνη Πλαστήρα]]> Πανελλήνια: Genari Beach Apartments | Λεβεντοχώρι Ηλείας με 68€ http://www.buys.gr/deal/1419507/genari-beach-apartments-leventoxori-hleias.html Fri, 09 Dec 2022 06:54:07 GMT Genari Beach Apartments | Λεβεντοχώρι Ηλείας]]> Πανελλήνια: Le Convivial Luxury Suites & Spa | Ξυλόκαστρο με 150€ http://www.buys.gr/deal/1295751/le-convivial-luxury-suites-spa-xulokastro.html Fri, 09 Dec 2022 06:54:07 GMT Le Convivial Luxury Suites & Spa | Ξυλόκαστρο]]> Πανελλήνια: 4* Samos City Hotel | Βαθύ, Σάμος με 63€ http://www.buys.gr/deal/1437792/4-asteron-samos-city-hotel-vathu-samos.html Fri, 09 Dec 2022 06:54:07 GMT 4* Samos City Hotel | Βαθύ, Σάμος]]> Πανελλήνια: Vasilikia Mountain Farm & Retreat | Παύλιανη με 175€ http://www.buys.gr/deal/1048477/vasilikia-mountain-farm-retreat-pauliani.html Fri, 09 Dec 2022 06:54:07 GMT Vasilikia Mountain Farm & Retreat | Παύλιανη]]> Πανελλήνια: 3* Fretzato Hotel | Ελάτη Τρικάλων με 52€ http://www.buys.gr/deal/1048446/3-asteron-fretzato-hotel-elati-trikalon.html Fri, 09 Dec 2022 06:54:07 GMT 3* Fretzato Hotel | Ελάτη Τρικάλων]]> Πανελλήνια: 4* Airotel Achaia Beach | Καστελλόκαμπος, Πάτρα με 56€ http://www.buys.gr/deal/1368884/4-asteron-airotel-achaia-beach-kastellokampos-patra.html Fri, 09 Dec 2022 06:54:07 GMT 4* Airotel Achaia Beach | Καστελλόκαμπος, Πάτρα]]> Πανελλήνια: 4* Αρχοντικό Χατζηπαναγιώτη | Λεωνίδιο με 60€ http://www.buys.gr/deal/1048410/4-asteron-arxontiko-xatzipanagioti-leonidio.html Fri, 09 Dec 2022 06:54:07 GMT 4* Αρχοντικό Χατζηπαναγιώτη | Λεωνίδιο]]> Πανελλήνια: A77 Suites by Andronis | Πλάκα, Αθήνα με 221€ http://www.buys.gr/deal/1143121/a77-suites-by-andronis-plaka-athina.html Fri, 09 Dec 2022 06:54:07 GMT A77 Suites by Andronis | Πλάκα, Αθήνα]]> Πανελλήνια: 4* Grecotel Club Marine Palace & Aqua Park | Πάνορμος, Ρέθυμνο με 216€ http://www.buys.gr/deal/1532531/4-asteron-grecotel-club-marine-palace-aqua-park-panormos-rethumno.html Fri, 09 Dec 2022 06:54:07 GMT 4* Grecotel Club Marine Palace & Aqua Park | Πάνορμος, Ρέθυμνο]]> Πανελλήνια: 4* Villa Vager Boutique Hotel | Λεβίδι, Αρκαδία με 160€ http://www.buys.gr/deal/1139490/4-asteron-villa-vager-boutique-hotel-levidi-arkadia.html Fri, 09 Dec 2022 06:54:07 GMT 4* Villa Vager Boutique Hotel | Λεβίδι, Αρκαδία]]> Πανελλήνια: Στης Έλενας | Ζαρούχλα, Καλάβρυτα με 110€ http://www.buys.gr/deal/1610277/stis-elenas-zarouxla-kalavruta.html Fri, 09 Dec 2022 06:54:07 GMT Στης Έλενας | Ζαρούχλα, Καλάβρυτα]]> Πανελλήνια: 4* Supreme Luxury Suites by Athens Stay | Καλλιθέα, Αθήνα με 59€ http://www.buys.gr/deal/1404023/4-asteron-supreme-luxury-suites-by-athens-stay-kallithea-athina.html Fri, 09 Dec 2022 06:54:07 GMT 4* Supreme Luxury Suites by Athens Stay | Καλλιθέα, Αθήνα]]> Πανελλήνια: 4* Amalia Hotel Nafplio | Ναύπλιο με 102€ http://www.buys.gr/deal/1465064/4-asteron-amalia-hotel-nafplio-nauplio.html Fri, 09 Dec 2022 06:54:07 GMT 4* Amalia Hotel Nafplio | Ναύπλιο]]> Πανελλήνια: 4* Civitel Hotel Attik | Μαρούσι, Αθήνα με 99€ http://www.buys.gr/deal/1048448/4-asteron-civitel-hotel-attik-marousi-athina.html Fri, 09 Dec 2022 06:54:07 GMT 4* Civitel Hotel Attik | Μαρούσι, Αθήνα]]> Πανελλήνια: 4* Porto Marine Hotel Platamonas | Πλαταμώνας με 71€ http://www.buys.gr/deal/1154721/4-asteron-porto-marine-hotel-platamonas-platamonas.html Fri, 09 Dec 2022 06:54:07 GMT 4* Porto Marine Hotel Platamonas | Πλαταμώνας]]> Πανελλήνια: 3* Aegli Hotel Volos | Βόλος με 86€ http://www.buys.gr/deal/1491844/3-asteron-aegli-hotel-volos-volos.html Fri, 09 Dec 2022 06:54:07 GMT 3* Aegli Hotel Volos | Βόλος]]> Πανελλήνια: Summer Bed Nydri Lefkada | Νυδρί, Λευκάδα με 23€ http://www.buys.gr/deal/1194107/summer-bed-nydri-lefkada-nudri-leukada.html Fri, 09 Dec 2022 06:54:07 GMT Summer Bed Nydri Lefkada | Νυδρί, Λευκάδα]]>