Όλες οι προσφορές || Buys.gr http://www.buys.gr Όλες οι προσφορές και τα καλύτερα Deals στο Buys.gr | RSS http://www.buys.gr/images/logo_with_background.png Όλες οι προσφορές || Buys.gr http://www.buys.gr 52 140 Tue, 28 Jun 2022 04:04:45 GMT el Πανελλήνια: Acrotel Porto Brava Luxury Villas | Όρμος Παναγιά - Σιθωνία, Χαλκιδική με 388€ http://www.buys.gr/deal/1317626/acrotel-porto-brava-luxury-villas-ormos-panagia-sithonia-xalkidiki.html Tue, 28 Jun 2022 04:04:46 GMT Acrotel Porto Brava Luxury Villas | Όρμος Παναγιά - Σιθωνία, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: Beach Hotel Thassos - Kapahi | Πευκάρι, Θάσος με 48€ http://www.buys.gr/deal/1442830/beach-hotel-thassos-kapahi-peukari-thasos.html Tue, 28 Jun 2022 04:04:46 GMT Beach Hotel Thassos - Kapahi | Πευκάρι, Θάσος]]> Πανελλήνια: 3* Aroma Dryos Eco & Design Hotel | Μέτσοβο με 55€ http://www.buys.gr/deal/1048415/3-asteron-aroma-dryos-eco-design-hotel-metsovo.html Tue, 28 Jun 2022 04:04:46 GMT 3* Aroma Dryos Eco & Design Hotel | Μέτσοβο]]> Πανελλήνια: 5* Acrotel Athena Pallas | Ακτή Ελιάς - Σιθωνία, Χαλκιδική με 98€ http://www.buys.gr/deal/1517883/5-asteron-acrotel-athena-pallas-akti-elias-sithonia-xalkidiki.html Tue, 28 Jun 2022 04:04:46 GMT 5* Acrotel Athena Pallas | Ακτή Ελιάς - Σιθωνία, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: 3* Aqua Mare Resort | Ξυλόκαστρο με 87€ http://www.buys.gr/deal/1545551/3-asteron-aqua-mare-resort-xulokastro.html Tue, 28 Jun 2022 04:04:46 GMT 3* Aqua Mare Resort | Ξυλόκαστρο]]> Πανελλήνια: 4* Civitel Esprit | Μαρούσι, Αθήνα με 124€ http://www.buys.gr/deal/1048494/4-asteron-civitel-esprit-marousi-athina.html Tue, 28 Jun 2022 04:04:46 GMT 4* Civitel Esprit | Μαρούσι, Αθήνα]]> Πανελλήνια: Ostra Menalon Luxury Suites | Καρδαράς, Αρκαδία με 67€ http://www.buys.gr/deal/1139486/ostra-menalon-luxury-suites-kardaras-arkadia.html Tue, 28 Jun 2022 04:04:46 GMT Ostra Menalon Luxury Suites | Καρδαράς, Αρκαδία]]> Πανελλήνια: 4* Core Hotel Chalkidiki | Πολύχρονο, Χαλκιδική με 58€ http://www.buys.gr/deal/1444504/4-asteron-core-hotel-chalkidiki-poluxrono-xalkidiki.html Tue, 28 Jun 2022 04:04:46 GMT 4* Core Hotel Chalkidiki | Πολύχρονο, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: Villa Nika Boutique Hotel | Αγία Μαρίνα, Σπέτσες με 124€ http://www.buys.gr/deal/1263804/villa-nika-boutique-hotel-agia-marina-spetses.html Tue, 28 Jun 2022 04:04:46 GMT Villa Nika Boutique Hotel | Αγία Μαρίνα, Σπέτσες]]> Πανελλήνια: 5* The Lynx Mountain Resort | Φλώρινα με 159€ http://www.buys.gr/deal/1341236/5-asteron-the-lynx-mountain-resort-florina.html Tue, 28 Jun 2022 04:04:46 GMT 5* The Lynx Mountain Resort | Φλώρινα]]> Πανελλήνια: Mythic Valley | Λιτόχωρο με 57€ http://www.buys.gr/deal/1532535/mythic-valley-litoxoro.html Tue, 28 Jun 2022 04:04:46 GMT Mythic Valley | Λιτόχωρο]]> Πανελλήνια: 4* Anavasi Mountain Resort | Τσόπελας, Τζουμέρκα, Ιωάννινα με 110€ http://www.buys.gr/deal/1098394/4-asteron-anavasi-mountain-resort-tsopelas-tzoumerka-ioannina.html Tue, 28 Jun 2022 04:04:46 GMT 4* Anavasi Mountain Resort | Τσόπελας, Τζουμέρκα, Ιωάννινα]]> Πανελλήνια: Kefalonian Luxury Villas | Κεφαλονιά με 78€ http://www.buys.gr/deal/1519806/kefalonian-luxury-villas-kefalonia.html Tue, 28 Jun 2022 04:04:46 GMT Kefalonian Luxury Villas | Κεφαλονιά]]> Πανελλήνια: 4* Messina Resort | Καλό Νερό, Κυπαρισσία με 90€ http://www.buys.gr/deal/1532558/4-asteron-messina-resort-kalo-nero-kuparissia.html Tue, 28 Jun 2022 04:04:46 GMT 4* Messina Resort | Καλό Νερό, Κυπαρισσία]]> Πανελλήνια: 4* Hydra Hotel | Ύδρα με 117€ http://www.buys.gr/deal/1139475/4-asteron-hydra-hotel-udra.html Tue, 28 Jun 2022 04:04:46 GMT 4* Hydra Hotel | Ύδρα]]> Πανελλήνια: 4* Karras Hotel | Λαγανάς, Ζάκυνθος με 57€ http://www.buys.gr/deal/1426809/4-asteron-karras-hotel-laganas-zakunthos.html Tue, 28 Jun 2022 04:04:46 GMT 4* Karras Hotel | Λαγανάς, Ζάκυνθος]]> Πανελλήνια: 4* Vouliagmeni Suites | Βουλιαγμένη, Αθήνα με 166€ http://www.buys.gr/deal/1048489/4-asteron-vouliagmeni-suites-vouliagmeni-athina.html Tue, 28 Jun 2022 04:04:46 GMT 4* Vouliagmeni Suites | Βουλιαγμένη, Αθήνα]]> Πανελλήνια: 4* Itilo Traditional Hotel | Νέο Οίτιλο, Λακωνία με 96€ http://www.buys.gr/deal/1129948/4-asteron-itilo-traditional-hotel-neo-oitilo-lakonia.html Tue, 28 Jun 2022 04:04:46 GMT 4* Itilo Traditional Hotel | Νέο Οίτιλο, Λακωνία]]> Πανελλήνια: 4* Cosmopolitan Hotel & Spa | Παραλία Κατερίνης με 76€ http://www.buys.gr/deal/1517882/4-asteron-cosmopolitan-hotel-spa-paralia-katerinis.html Tue, 28 Jun 2022 04:04:46 GMT 4* Cosmopolitan Hotel & Spa | Παραλία Κατερίνης]]> Πανελλήνια: 5* Anemi Hotel | Καραβοστάση, Φολέγανδρος με 260€ http://www.buys.gr/deal/1426824/5-asteron-anemi-hotel-karavostasi-folegandros.html Tue, 28 Jun 2022 04:04:46 GMT 5* Anemi Hotel | Καραβοστάση, Φολέγανδρος]]> Πανελλήνια: 3* Vigla Hotel | Θολάρια, Αμοργός με 107€ http://www.buys.gr/deal/1263826/3-asteron-vigla-hotel-tholaria-amorgos.html Tue, 28 Jun 2022 04:04:46 GMT 3* Vigla Hotel | Θολάρια, Αμοργός]]> Πανελλήνια: Xenon Inn | Ναύπλιο με 120€ http://www.buys.gr/deal/1135151/xenon-inn-nauplio.html Tue, 28 Jun 2022 04:04:46 GMT Xenon Inn | Ναύπλιο]]> Πανελλήνια: 5* Elounda Bay Palace | Ελούντα, Κρήτη με 191€ http://www.buys.gr/deal/1263807/5-asteron-elounda-bay-palace-elounta-kriti.html Tue, 28 Jun 2022 04:04:46 GMT 5* Elounda Bay Palace | Ελούντα, Κρήτη]]> Πανελλήνια: 4* Dioni Boutique Hotel | Πρέβεζα με 68€ http://www.buys.gr/deal/1229519/4-asteron-dioni-boutique-hotel-preveza.html Tue, 28 Jun 2022 04:04:46 GMT 4* Dioni Boutique Hotel | Πρέβεζα]]> Πανελλήνια: 4* Evilion Sea & Sun Hotels | Νέοι Πόροι, Πιερία με 75€ http://www.buys.gr/deal/1532557/4-asteron-evilion-sea-sun-hotels-neoi-poroi-pieria.html Tue, 28 Jun 2022 04:04:46 GMT 4* Evilion Sea & Sun Hotels | Νέοι Πόροι, Πιερία]]> Πανελλήνια: 4* Elafivolia Arahova Suites | Αράχωβα με 171€ http://www.buys.gr/deal/1246425/4-asteron-elafivolia-arahova-suites-araxova.html Tue, 28 Jun 2022 04:04:46 GMT 4* Elafivolia Arahova Suites | Αράχωβα]]> Πανελλήνια: Kookis Village Zakynthos | Κερί, Ζάκυνθος με 142€ http://www.buys.gr/deal/1541559/kookis-village-zakynthos-keri-zakunthos.html Tue, 28 Jun 2022 04:04:46 GMT Kookis Village Zakynthos | Κερί, Ζάκυνθος]]> Πανελλήνια: Thisean Modern Suites by Athens Stay | Καλλιθέα, Αθήνα με 78€ http://www.buys.gr/deal/1406260/thisean-modern-suites-by-athens-stay-kallithea-athina.html Tue, 28 Jun 2022 04:04:46 GMT Thisean Modern Suites by Athens Stay | Καλλιθέα, Αθήνα]]> Πανελλήνια: 4* Pelion Resort | Πορταριά, Πήλιο με 60€ http://www.buys.gr/deal/1048418/4-asteron-pelion-resort-portaria-pilio.html Tue, 28 Jun 2022 04:04:46 GMT 4* Pelion Resort | Πορταριά, Πήλιο]]> Πανελλήνια: Melissi Villas | Μελίσσι, Ξυλόκαστρο με 119€ http://www.buys.gr/deal/1154534/melissi-villas-melissi-xulokastro.html Tue, 28 Jun 2022 04:04:46 GMT Melissi Villas | Μελίσσι, Ξυλόκαστρο]]> Πανελλήνια: 3* Akti Toroni Boutique Hotel | Τορώνη, Χαλκιδική με 60€ http://www.buys.gr/deal/1310000/3-asteron-akti-toroni-boutique-hotel-toroni-xalkidiki.html Tue, 28 Jun 2022 04:04:46 GMT 3* Akti Toroni Boutique Hotel | Τορώνη, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: Mykonian Breeze | Άνω Μερά, Μύκονος με 60€ http://www.buys.gr/deal/1194035/mykonian-breeze-ano-mera-mukonos.html Tue, 28 Jun 2022 04:04:46 GMT Mykonian Breeze | Άνω Μερά, Μύκονος]]> Πανελλήνια: 4* Mediterranee Hotel Kefalonia | Λάσση, Κεφαλονιά με 111€ http://www.buys.gr/deal/1264698/4-asteron-mediterranee-hotel-kefalonia-lassi-kefalonia.html Tue, 28 Jun 2022 04:04:46 GMT 4* Mediterranee Hotel Kefalonia | Λάσση, Κεφαλονιά]]> Πανελλήνια: Casa 77 Zante by Karras Hotels | Μπόχαλη, Ζάκυνθος με 56€ http://www.buys.gr/deal/1194083/casa-77-zante-by-karras-hotels-mpoxali-zakunthos.html Tue, 28 Jun 2022 04:04:46 GMT Casa 77 Zante by Karras Hotels | Μπόχαλη, Ζάκυνθος]]> Πανελλήνια: 5* Garden City Resort | Καλαμάτα με 110€ http://www.buys.gr/deal/1139510/5-asteron-garden-city-resort-kalamata.html Tue, 28 Jun 2022 04:04:46 GMT 5* Garden City Resort | Καλαμάτα]]> Πανελλήνια: Aelia Villa | Λιμένας Θάσου με 70€ http://www.buys.gr/deal/1421243/aelia-villa-limenas-thasou.html Tue, 28 Jun 2022 04:04:46 GMT Aelia Villa | Λιμένας Θάσου]]> Πανελλήνια: 4* Kymi Palace | Κύμη, Εύβοια με 60€ http://www.buys.gr/deal/1417937/4-asteron-kymi-palace-kumi-euvoia.html Tue, 28 Jun 2022 04:04:46 GMT 4* Kymi Palace | Κύμη, Εύβοια]]> Πανελλήνια: 3* Ξενοδοχείο Αχίλλειον | Καλάβρυτα με 50€ http://www.buys.gr/deal/1139506/3-asteron-xenodoxeio-axilleion-kalavruta.html Tue, 28 Jun 2022 04:04:46 GMT 3* Ξενοδοχείο Αχίλλειον | Καλάβρυτα]]> Πανελλήνια: 3* Kyparissia Beach Hotel | Κυπαρισσία, Μεσσηνία με 54€ http://www.buys.gr/deal/1146706/3-asteron-kyparissia-beach-hotel-kuparissia-messinia.html Tue, 28 Jun 2022 04:04:46 GMT 3* Kyparissia Beach Hotel | Κυπαρισσία, Μεσσηνία]]> Πανελλήνια: Aria Garden Suites | Νικήτη, Χαλκιδική με 50€ http://www.buys.gr/deal/1532561/aria-garden-suites-nikiti-xalkidiki.html Tue, 28 Jun 2022 04:04:46 GMT Aria Garden Suites | Νικήτη, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: Leda Village Resort | Χόρτο, Πήλιο με 83€ http://www.buys.gr/deal/1508708/leda-village-resort-xorto-pilio.html Tue, 28 Jun 2022 04:04:46 GMT Leda Village Resort | Χόρτο, Πήλιο]]> Πανελλήνια: 3* Tesoro Hotel | Λευκάδα με 79€ http://www.buys.gr/deal/1538695/3-asteron-tesoro-hotel-leukada.html Tue, 28 Jun 2022 04:04:46 GMT 3* Tesoro Hotel | Λευκάδα]]> Πανελλήνια: 4* Neikos Mediterraneo Chalkidiki | Χανιώτη, Χαλκιδική με 62€ http://www.buys.gr/deal/1441254/4-asteron-neikos-mediterraneo-chalkidiki-xanioti-xalkidiki.html Tue, 28 Jun 2022 04:04:46 GMT 4* Neikos Mediterraneo Chalkidiki | Χανιώτη, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: 4* Domotel Kastri | Νέα Ερυθραία, Αθήνα με 109€ http://www.buys.gr/deal/1532545/4-asteron-domotel-kastri-nea-eruthraia-athina.html Tue, 28 Jun 2022 04:04:46 GMT 4* Domotel Kastri | Νέα Ερυθραία, Αθήνα]]> Πανελλήνια: Koukounari Apartments | Αγκίστρι με 33€ http://www.buys.gr/deal/1245289/koukounari-apartments-agkistri.html Tue, 28 Jun 2022 04:04:46 GMT Koukounari Apartments | Αγκίστρι]]> Πανελλήνια: Blue Carpet Luxury Suites | Πευκοχώρι, Χαλκιδική με 144€ http://www.buys.gr/deal/1263815/blue-carpet-luxury-suites-peukoxori-xalkidiki.html Tue, 28 Jun 2022 04:04:46 GMT Blue Carpet Luxury Suites | Πευκοχώρι, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: 3* Anthea Boutique Hotel Tinos | Άγιος Φωκάς, Τήνος με 80€ http://www.buys.gr/deal/1450172/3-asteron-anthea-boutique-hotel-tinos-agios-fokas-tinos.html Tue, 28 Jun 2022 04:04:46 GMT 3* Anthea Boutique Hotel Tinos | Άγιος Φωκάς, Τήνος]]> Πανελλήνια: 3* Melissa Gold Coast | Ψακούδια, Χαλκιδική με 36€ http://www.buys.gr/deal/1450171/3-asteron-melissa-gold-coast-psakoudia-xalkidiki.html Tue, 28 Jun 2022 04:04:46 GMT 3* Melissa Gold Coast | Ψακούδια, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: 4* Civitel Olympic Hotel | Μαρούσι, Αθήνα με 153€ http://www.buys.gr/deal/1048449/4-asteron-civitel-olympic-hotel-marousi-athina.html Tue, 28 Jun 2022 04:04:46 GMT 4* Civitel Olympic Hotel | Μαρούσι, Αθήνα]]> Πανελλήνια: Akritas Ef Zin Villas & Suites | Παλιούρι, Χαλκιδική με 57€ http://www.buys.gr/deal/1151056/akritas-ef-zin-villas-suites-paliouri-xalkidiki.html Tue, 28 Jun 2022 04:04:46 GMT Akritas Ef Zin Villas & Suites | Παλιούρι, Χαλκιδική]]>