Όλες οι προσφορές || Buys.gr http://www.buys.gr Όλες οι προσφορές και τα καλύτερα Deals στο Buys.gr | RSS http://www.buys.gr/images/logo_with_background.png Όλες οι προσφορές || Buys.gr http://www.buys.gr 52 140 Wed, 19 Sep 2018 15:32:46 GMT el Πανελλήνια: Προσφορά Koukouvaya Superb Penthouse (Χανιά) με 100€ http://www.buys.gr/deal/841779/prosfora-koukouvaya-superb-penthouse-xania.html Wed, 19 Sep 2018 15:32:46 GMT Προσφορά Koukouvaya Superb Penthouse (Χανιά)]]> Πανελλήνια: Προσφορά 5* Possidi Holidays Resort & Suites Hotel (Ποσείδι, Κασσάνδρα με 64€ http://www.buys.gr/deal/865855/prosfora-5-asteron-possidi-holidays-resort-suites-hotel-poseidi-kassandra.html Wed, 19 Sep 2018 15:32:46 GMT Προσφορά 5* Possidi Holidays Resort & Suites Hotel (Ποσείδι, Κασσάνδρα Χαλκιδικής)]]> Πανελλήνια: Προσφορά Votsalakia Hotel (Σαλαμίνα) με 63€ http://www.buys.gr/deal/856043/prosfora-votsalakia-hotel-salamina.html Wed, 19 Sep 2018 15:32:46 GMT Προσφορά Votsalakia Hotel (Σαλαμίνα)]]> Πανελλήνια: Προσφορά 5* Anastasia Resort & Spa (Νέα Σκιώνη, Κασσάνδρα με 105€ http://www.buys.gr/deal/865854/prosfora-5-asteron-anastasia-resort-spa-nea-skioni-kassandra.html Wed, 19 Sep 2018 15:32:46 GMT Προσφορά 5* Anastasia Resort & Spa (Νέα Σκιώνη, Κασσάνδρα Χαλκιδικής)]]> Πανελλήνια: Προσφορά Kefalonian Luxury Villas (Κεφαλονιά) με 202€ http://www.buys.gr/deal/865856/prosfora-kefalonian-luxury-villas-kefalonia.html Wed, 19 Sep 2018 15:32:46 GMT Προσφορά Kefalonian Luxury Villas (Κεφαλονιά)]]> Πανελλήνια: Προσφορά 5* Grecotel Astir Alexandroupolis (Αλεξανδρούπολη) με 110€ http://www.buys.gr/deal/898479/prosfora-5-asteron-grecotel-astir-alexandroupolis-alexandroupoli.html Wed, 19 Sep 2018 15:32:46 GMT Προσφορά 5* Grecotel Astir Alexandroupolis (Αλεξανδρούπολη)]]> Πανελλήνια: Προσφορά 4* Kaimak Inn Spa & Resort (Καϊμακτσαλάν, Άγιος με 150€ http://www.buys.gr/deal/893293/prosfora-4-asteron-kaimak-inn-spa-resort-kaimaktsalan-agios.html Wed, 19 Sep 2018 15:32:46 GMT Προσφορά 4* Kaimak Inn Spa & Resort (Καϊμακτσαλάν, Άγιος Αθανάσιος) Θεοφάνεια]]> Πανελλήνια: Προσφορά 4* Possidi Paradise Hotel (Ποσείδι, Κασσάνδρα Χαλκιδικής) με 68€ http://www.buys.gr/deal/865848/prosfora-4-asteron-possidi-paradise-hotel-poseidi-kassandra-xalkidikis.html Wed, 19 Sep 2018 15:32:46 GMT Προσφορά 4* Possidi Paradise Hotel (Ποσείδι, Κασσάνδρα Χαλκιδικής)]]> Πανελλήνια: Προσφορά 4* Ammon Zeus Hotel (Καλλιθέα, Χαλκιδική) με 73€ http://www.buys.gr/deal/860075/prosfora-4-asteron-ammon-zeus-hotel-kallithea-xalkidiki.html Wed, 19 Sep 2018 15:32:46 GMT Προσφορά 4* Ammon Zeus Hotel (Καλλιθέα, Χαλκιδική)]]> Πανελλήνια: Προσφορά Αρχοντικό 1787 (Τσεπέλοβο Ζαγοροχώρια) με 37€ http://www.buys.gr/deal/899412/prosfora-arxontiko-1787-tsepelovo-zagoroxoria.html Wed, 19 Sep 2018 15:32:46 GMT Προσφορά Αρχοντικό 1787 (Τσεπέλοβο Ζαγοροχώρια)]]> Πανελλήνια: Προσφορά Helianthus Guesthouse (Αμουλιανή, Χαλκιδική) με 60€ http://www.buys.gr/deal/863558/prosfora-helianthus-guesthouse-amouliani-xalkidiki.html Wed, 19 Sep 2018 15:32:46 GMT Προσφορά Helianthus Guesthouse (Αμουλιανή, Χαλκιδική)]]> Πανελλήνια: Προσφορά Hotel Alexiou (Στόμιο Λάρισας) με 47€ http://www.buys.gr/deal/841771/prosfora-hotel-alexiou-stomio-larisas.html Wed, 19 Sep 2018 15:32:46 GMT Προσφορά Hotel Alexiou (Στόμιο Λάρισας)]]> Πανελλήνια: Προσφορά Petit Village (Ερέτρια, Εύβοια) με 49€ http://www.buys.gr/deal/834550/prosfora-petit-village-eretria-euvoia.html Wed, 19 Sep 2018 15:32:46 GMT Προσφορά Petit Village (Ερέτρια, Εύβοια)]]> Πανελλήνια: Προσφορά Αρχοντικό 1787 (Τσεπέλοβο Ζαγοροχώρια) με 52€ http://www.buys.gr/deal/899414/prosfora-arxontiko-1787-tsepelovo-zagoroxoria.html Wed, 19 Sep 2018 15:32:46 GMT Προσφορά Αρχοντικό 1787 (Τσεπέλοβο Ζαγοροχώρια) Χριστούγεννα και Πρωτοχρονιά και Θεοφάνεια]]> Πανελλήνια: Προσφορά Avrofilito Syros Houses (Σύρος) με 50€ http://www.buys.gr/deal/844598/prosfora-avrofilito-syros-houses-suros.html Wed, 19 Sep 2018 15:32:46 GMT Προσφορά Avrofilito Syros Houses (Σύρος)]]> Πανελλήνια: Προσφορά 3* Manthos Blue Hotel (Άγιος Ιωάννης, Πήλιο) με 45€ http://www.buys.gr/deal/846020/prosfora-3-asteron-manthos-blue-hotel-agios-ioannis-pilio.html Wed, 19 Sep 2018 15:32:46 GMT Προσφορά 3* Manthos Blue Hotel (Άγιος Ιωάννης, Πήλιο)]]> Πανελλήνια: Προσφορά 3* Vardia Bay Studios (Φολέγανδρος) με 59€ http://www.buys.gr/deal/865381/prosfora-3-asteron-vardia-bay-studios-folegandros.html Wed, 19 Sep 2018 15:32:46 GMT Προσφορά 3* Vardia Bay Studios (Φολέγανδρος)]]> Πανελλήνια: Προσφορά 4* Contaratos Beach Paros (Πάρος) με 138€ http://www.buys.gr/deal/871529/prosfora-4-asteron-contaratos-beach-paros-paros.html Wed, 19 Sep 2018 15:32:46 GMT Προσφορά 4* Contaratos Beach Paros (Πάρος)]]> Πανελλήνια: Προσφορά Elodia Apartments (Λευκάδα) με 80€ http://www.buys.gr/deal/832839/prosfora-elodia-apartments-leukada.html Wed, 19 Sep 2018 15:32:46 GMT Προσφορά Elodia Apartments (Λευκάδα)]]> Πανελλήνια: Προσφορά 5* Thermae Sylla Spa & Wellness Hotel (Αιδηψός, Εύβοια) με 179€ http://www.buys.gr/deal/841451/prosfora-5-asteron-thermae-sylla-spa-wellness-hotel-aidipsos-euvoia.html Wed, 19 Sep 2018 15:32:46 GMT Προσφορά 5* Thermae Sylla Spa & Wellness Hotel (Αιδηψός, Εύβοια)]]> Πανελλήνια: Προσφορά Kokoni Beach Hotel (Κοκκώνι, Κόρινθος) με 438€ http://www.buys.gr/deal/863552/prosfora-kokoni-beach-hotel-kokkoni-korinthos.html Wed, 19 Sep 2018 15:32:46 GMT Προσφορά Kokoni Beach Hotel (Κοκκώνι, Κόρινθος)]]> Πανελλήνια: Προσφορά Mirabel City Center (Αργοστόλι Κεφαλονιάς) με 57€ http://www.buys.gr/deal/863557/prosfora-mirabel-city-center-argostoli-kefalonias.html Wed, 19 Sep 2018 15:32:46 GMT Προσφορά Mirabel City Center (Αργοστόλι Κεφαλονιάς)]]> Πανελλήνια: Προσφορά 4* Parosland Hotel (Αλυκή, Πάρος) με 89€ http://www.buys.gr/deal/862651/prosfora-4-asteron-parosland-hotel-aluki-paros.html Wed, 19 Sep 2018 15:32:46 GMT Προσφορά 4* Parosland Hotel (Αλυκή, Πάρος)]]> Πανελλήνια: Προσφορά Naxos Mare (Νάξος) με 50€ http://www.buys.gr/deal/851174/prosfora-naxos-mare-naxos.html Wed, 19 Sep 2018 15:32:46 GMT Προσφορά Naxos Mare (Νάξος)]]> Πανελλήνια: Προσφορά Kymothoi Rooms & Pool Bar (Άνδρος) με 50€ http://www.buys.gr/deal/835842/prosfora-kymothoi-rooms-pool-bar-andros.html Wed, 19 Sep 2018 15:32:46 GMT Προσφορά Kymothoi Rooms & Pool Bar (Άνδρος)]]> Πανελλήνια: Προσφορά 5* Alkyon Resort Hotel & Spa (Βραχάτι, Κόρινθος) με 144€ http://www.buys.gr/deal/838095/prosfora-5-asteron-alkyon-resort-hotel-spa-vraxati-korinthos.html Wed, 19 Sep 2018 15:32:46 GMT Προσφορά 5* Alkyon Resort Hotel & Spa (Βραχάτι, Κόρινθος)]]> Πανελλήνια: Προσφορά Loutra Village Holiday Apartments (Λουτρά, Κασσάνδρα με 39€ http://www.buys.gr/deal/866195/prosfora-loutra-village-holiday-apartments-loutra-kassandra.html Wed, 19 Sep 2018 15:32:46 GMT Προσφορά Loutra Village Holiday Apartments (Λουτρά, Κασσάνδρα Χαλκιδικής)]]> Πανελλήνια: Προσφορά Μικρή Αρχόντισσα (Άνω Βλασία, Καλάβρυτα) με 45€ http://www.buys.gr/deal/865851/prosfora-mikri-arxontissa-ano-vlasia-kalavruta.html Wed, 19 Sep 2018 15:32:46 GMT Προσφορά Μικρή Αρχόντισσα (Άνω Βλασία, Καλάβρυτα)]]> Πανελλήνια: Προσφορά 4* Hotel Ionian Theoxenia (Πρέβεζα) με 48€ http://www.buys.gr/deal/848981/prosfora-4-asteron-hotel-ionian-theoxenia-preveza.html Wed, 19 Sep 2018 15:32:46 GMT Προσφορά 4* Hotel Ionian Theoxenia (Πρέβεζα)]]> Πανελλήνια: Προσφορά 4* Grand Hotel Egnatia (Αλεξανδρούπολη) με 95€ http://www.buys.gr/deal/898480/prosfora-4-asteron-grand-hotel-egnatia-alexandroupoli.html Wed, 19 Sep 2018 15:32:46 GMT Προσφορά 4* Grand Hotel Egnatia (Αλεξανδρούπολη)]]> Πανελλήνια: Προσφορά 3* Sozos Inn Hotel (Βόνιτσα, Αιτωλοακαρνανία) με 45€ http://www.buys.gr/deal/820735/prosfora-3-asteron-sozos-inn-hotel-vonitsa-aitoloakarnania.html Wed, 19 Sep 2018 15:32:46 GMT Προσφορά 3* Sozos Inn Hotel (Βόνιτσα, Αιτωλοακαρνανία)]]> Πανελλήνια: Προσφορά Thea Guesthouse (Νεοχώρι, Λίμνη Πλαστήρα) με 42€ http://www.buys.gr/deal/851181/prosfora-thea-guesthouse-neoxori-limni-plastira.html Wed, 19 Sep 2018 15:32:46 GMT Προσφορά Thea Guesthouse (Νεοχώρι, Λίμνη Πλαστήρα)]]> Πανελλήνια: Προσφορά 3* Pelion Mansion Hatziargiri (Πορταριά, Πήλιο) με 72€ http://www.buys.gr/deal/891199/prosfora-3-asteron-pelion-mansion-hatziargiri-portaria-pilio.html Wed, 19 Sep 2018 15:32:46 GMT Προσφορά 3* Pelion Mansion Hatziargiri (Πορταριά, Πήλιο)]]> Πανελλήνια: Προσφορά 5* Plaza Resort (Ανάβυσσος, Αττική) με 191€ http://www.buys.gr/deal/863561/prosfora-5-asteron-plaza-resort-anavussos-attiki.html Wed, 19 Sep 2018 15:32:46 GMT Προσφορά 5* Plaza Resort (Ανάβυσσος, Αττική)]]> Πανελλήνια: Προσφορά Faros Apartments (Ποσείδι, Κασσάνδρα Χαλκιδικής) με 43€ http://www.buys.gr/deal/866194/prosfora-faros-apartments-poseidi-kassandra-xalkidikis.html Wed, 19 Sep 2018 15:32:46 GMT Προσφορά Faros Apartments (Ποσείδι, Κασσάνδρα Χαλκιδικής)]]> Πανελλήνια: Προσφορά Lecadin Hotel (Καρπενήσι) με 70€ http://www.buys.gr/deal/891200/prosfora-lecadin-hotel-karpenisi.html Wed, 19 Sep 2018 15:32:46 GMT Προσφορά Lecadin Hotel (Καρπενήσι)]]> Πανελλήνια: Προσφορά Kefalonia Houses (Κεφαλονιά) με 94€ http://www.buys.gr/deal/873814/prosfora-kefalonia-houses-kefalonia.html Wed, 19 Sep 2018 15:32:46 GMT Προσφορά Kefalonia Houses (Κεφαλονιά)]]> Πανελλήνια: Προσφορά Νησιώτικο Σπίτι (Τήνος) με 89€ http://www.buys.gr/deal/880084/prosfora-nisiotiko-spiti-tinos.html Wed, 19 Sep 2018 15:32:46 GMT Προσφορά Νησιώτικο Σπίτι (Τήνος)]]> Πανελλήνια: Προσφορά 4* Civitel Akali Hotel (Χανιά) με 678€ http://www.buys.gr/deal/866190/prosfora-4-asteron-civitel-akali-hotel-xania.html Wed, 19 Sep 2018 15:32:46 GMT Προσφορά 4* Civitel Akali Hotel (Χανιά)]]> Πανελλήνια: Προσφορά Silver Beach Hotel (Πάτμος) με 34€ http://www.buys.gr/deal/867268/prosfora-silver-beach-hotel-patmos.html Wed, 19 Sep 2018 15:32:46 GMT Προσφορά Silver Beach Hotel (Πάτμος)]]> Πανελλήνια: Προσφορά 3* Galaxy Hotel (Πόρτο Χέλι) με 75€ http://www.buys.gr/deal/840897/prosfora-3-asteron-galaxy-hotel-porto-xeli.html Wed, 19 Sep 2018 15:32:46 GMT Προσφορά 3* Galaxy Hotel (Πόρτο Χέλι)]]> Πανελλήνια: Προσφορά 4* Miramonte Chalet Hotel Spa (Καϊμακτσαλάν, Άγιος με 248€ http://www.buys.gr/deal/895505/prosfora-4-asteron-miramonte-chalet-hotel-spa-kaimaktsalan-agios.html Wed, 19 Sep 2018 15:32:46 GMT Προσφορά 4* Miramonte Chalet Hotel Spa (Καϊμακτσαλάν, Άγιος Αθανάσιος) Χριστούγεννα και Πρωτοχρονιά και Θεοφάνεια]]> Πανελλήνια: Προσφορά 3* Hotel Dimitra (Λυγιά Πρέβεζας) με 44€ http://www.buys.gr/deal/851177/prosfora-3-asteron-hotel-dimitra-lugia-prevezas.html Wed, 19 Sep 2018 15:32:46 GMT Προσφορά 3* Hotel Dimitra (Λυγιά Πρέβεζας)]]> Πανελλήνια: Προσφορά 4* Grand Meteora Hotel (Μετέωρα, Καλαμπάκα) με 80€ http://www.buys.gr/deal/731970/prosfora-4-asteron-grand-meteora-hotel-meteora-kalampaka.html Wed, 19 Sep 2018 15:32:46 GMT Προσφορά 4* Grand Meteora Hotel (Μετέωρα, Καλαμπάκα)]]> Πανελλήνια: Προσφορά Omalia Village (Κρυονέρια, Ορεινή Ναυπακτία) με 60€ http://www.buys.gr/deal/820289/prosfora-omalia-village-kruoneria-oreini-naupaktia.html Wed, 19 Sep 2018 15:32:46 GMT Προσφορά Omalia Village (Κρυονέρια, Ορεινή Ναυπακτία)]]> Πανελλήνια: Προσφορά 3* Panorama Resort (Φοινικούντα, Μεσσηνία) με 45€ http://www.buys.gr/deal/852760/prosfora-3-asteron-panorama-resort-foinikounta-messinia.html Wed, 19 Sep 2018 15:32:46 GMT Προσφορά 3* Panorama Resort (Φοινικούντα, Μεσσηνία)]]> Πανελλήνια: Προσφορά 3* Dolphin Beach Hotel (Ποσείδι, Κασσάνδρα Χαλκιδικής) με 44€ http://www.buys.gr/deal/865853/prosfora-3-asteron-dolphin-beach-hotel-poseidi-kassandra-xalkidikis.html Wed, 19 Sep 2018 15:32:46 GMT Προσφορά 3* Dolphin Beach Hotel (Ποσείδι, Κασσάνδρα Χαλκιδικής)]]> Πανελλήνια: Προσφορά 3* Castello Rosso (Νέα Στύρα, Εύβοια) με 55€ http://www.buys.gr/deal/891202/prosfora-3-asteron-castello-rosso-nea-stura-euvoia.html Wed, 19 Sep 2018 15:32:46 GMT Προσφορά 3* Castello Rosso (Νέα Στύρα, Εύβοια)]]> Πανελλήνια: Προσφορά 4* Miramonte Chalet Hotel Spa (Καϊμακτσαλάν, Άγιος με 97€ http://www.buys.gr/deal/895504/prosfora-4-asteron-miramonte-chalet-hotel-spa-kaimaktsalan-agios.html Wed, 19 Sep 2018 15:32:46 GMT Προσφορά 4* Miramonte Chalet Hotel Spa (Καϊμακτσαλάν, Άγιος Αθανάσιος)]]> Πανελλήνια: Προσφορά Cavo Petra (Μέθανα) με 59€ http://www.buys.gr/deal/864094/prosfora-cavo-petra-methana.html Wed, 19 Sep 2018 15:32:46 GMT Προσφορά Cavo Petra (Μέθανα)]]>