Όλες οι προσφορές || Buys.gr http://www.buys.gr Όλες οι προσφορές και τα καλύτερα Deals στο Buys.gr | RSS http://www.buys.gr/images/logo_with_background.png Όλες οι προσφορές || Buys.gr http://www.buys.gr 52 140 Mon, 18 Mar 2019 16:32:47 GMT el Πανελλήνια: 3* 9 Queens Spa Hotel | Αιδηψός, Εύβοια με 55€ http://www.buys.gr/deal/978010/3-asteron-9-queens-spa-hotel-aidipsos-euvoia.html Mon, 18 Mar 2019 16:32:47 GMT 3* 9 Queens Spa Hotel | Αιδηψός, Εύβοια]]> Πανελλήνια: Αρχοντικό Κορδοπάτη | Δάρα, Ορεινή Αρκαδία με 69€ http://www.buys.gr/deal/987639/arxontiko-kordopati-dara-oreini-arkadia.html Mon, 18 Mar 2019 16:32:47 GMT Αρχοντικό Κορδοπάτη | Δάρα, Ορεινή Αρκαδία]]> Πανελλήνια: 3* Anesis Hotel | Καλάβρυτα με 53€ http://www.buys.gr/deal/978637/3-asteron-anesis-hotel-kalavruta.html Mon, 18 Mar 2019 16:32:47 GMT 3* Anesis Hotel | Καλάβρυτα]]> Πανελλήνια: Votsalakia Hotel | Σαλαμίνα με 55€ http://www.buys.gr/deal/856043/votsalakia-hotel-salamina.html Mon, 18 Mar 2019 16:32:47 GMT Votsalakia Hotel | Σαλαμίνα]]> Πανελλήνια: Hotel Aggelos | Άγιος Ανδρέας, Μεσσηνία με 40€ http://www.buys.gr/deal/988121/hotel-aggelos-agios-andreas-messinia.html Mon, 18 Mar 2019 16:32:47 GMT Hotel Aggelos | Άγιος Ανδρέας, Μεσσηνία]]> Πανελλήνια: Kefalonian Luxury Villas | Κεφαλονιά με 147€ http://www.buys.gr/deal/865856/kefalonian-luxury-villas-kefalonia.html Mon, 18 Mar 2019 16:32:47 GMT Kefalonian Luxury Villas | Κεφαλονιά]]> Πανελλήνια: 5* Acrotel Athena Residence | Ακτή Ελιάς, Χαλκιδική με 184€ http://www.buys.gr/deal/992324/5-asteron-acrotel-athena-residence-akti-elias-xalkidiki.html Mon, 18 Mar 2019 16:32:47 GMT 5* Acrotel Athena Residence | Ακτή Ελιάς, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: Ίρις Ξένωνας & Σουίτες | Τσαγκαράδα, Πήλιο με 57€ http://www.buys.gr/deal/932932/iris-xenonas-souites-tsagkarada-pilio.html Mon, 18 Mar 2019 16:32:47 GMT Ίρις Ξένωνας & Σουίτες | Τσαγκαράδα, Πήλιο]]> Πανελλήνια: 5* Atlantica Eleon Grand Resort & Spa | Ζάκυνθος με 358€ http://www.buys.gr/deal/969045/5-asteron-atlantica-eleon-grand-resort-spa-zakunthos.html Mon, 18 Mar 2019 16:32:47 GMT 5* Atlantica Eleon Grand Resort & Spa | Ζάκυνθος]]> Πανελλήνια: 3* Parnassos Delphi Hotel | Δελφοί με 45€ http://www.buys.gr/deal/934406/3-asteron-parnassos-delphi-hotel-delfoi.html Mon, 18 Mar 2019 16:32:47 GMT 3* Parnassos Delphi Hotel | Δελφοί]]> Πανελλήνια: 3* Pelias Hotel | Πορταριά, Πήλιο με 50€ http://www.buys.gr/deal/988127/3-asteron-pelias-hotel-portaria-pilio.html Mon, 18 Mar 2019 16:32:47 GMT 3* Pelias Hotel | Πορταριά, Πήλιο]]> Πανελλήνια: 4* Dolphin Bay Hotel | Σύρος με 370€ http://www.buys.gr/deal/997364/4-asteron-dolphin-bay-hotel-suros.html Mon, 18 Mar 2019 16:32:47 GMT 4* Dolphin Bay Hotel | Σύρος]]> Πανελλήνια: 4* Airotel Achaia Beach | Καστελλόκαμπος, Πάτρα με 260€ http://www.buys.gr/deal/998903/4-asteron-airotel-achaia-beach-kastellokampos-patra.html Mon, 18 Mar 2019 16:32:47 GMT 4* Airotel Achaia Beach | Καστελλόκαμπος, Πάτρα]]> Πανελλήνια: 3* Poseidon Hotel | Καμίνια Πάτρας με 312€ http://www.buys.gr/deal/998902/3-asteron-poseidon-hotel-kaminia-patras.html Mon, 18 Mar 2019 16:32:47 GMT 3* Poseidon Hotel | Καμίνια Πάτρας]]> Πανελλήνια: 3* Kleopatra Inn | Μεσσήνη, Μεσσηνία με 48€ http://www.buys.gr/deal/913915/3-asteron-kleopatra-inn-messini-messinia.html Mon, 18 Mar 2019 16:32:47 GMT 3* Kleopatra Inn | Μεσσήνη, Μεσσηνία]]> Πανελλήνια: Νησιώτικο Σπίτι | Τήνος με 45€ http://www.buys.gr/deal/987638/nisiotiko-spiti-tinos.html Mon, 18 Mar 2019 16:32:47 GMT Νησιώτικο Σπίτι | Τήνος]]> Πανελλήνια: 3* Hotel Kamares Tsepelovo | Τσεπέλοβο, Ζαγοροχώρια με 60€ http://www.buys.gr/deal/919699/3-asteron-hotel-kamares-tsepelovo-tsepelovo-zagoroxoria.html Mon, 18 Mar 2019 16:32:47 GMT 3* Hotel Kamares Tsepelovo | Τσεπέλοβο, Ζαγοροχώρια]]> Πανελλήνια: Mirabel City Center | Αργοστόλι Κεφαλονιάς με 49€ http://www.buys.gr/deal/863557/mirabel-city-center-argostoli-kefalonias.html Mon, 18 Mar 2019 16:32:47 GMT Mirabel City Center | Αργοστόλι Κεφαλονιάς]]> Πανελλήνια: 3* Hotel Dimitra | Λυγιά Πρέβεζας με 82€ http://www.buys.gr/deal/996221/3-asteron-hotel-dimitra-lugia-prevezas.html Mon, 18 Mar 2019 16:32:47 GMT 3* Hotel Dimitra | Λυγιά Πρέβεζας]]> Πανελλήνια: Ορειάδες | Μούρεσι, Πήλιο με 59€ http://www.buys.gr/deal/932931/oreiades-mouresi-pilio.html Mon, 18 Mar 2019 16:32:47 GMT Ορειάδες | Μούρεσι, Πήλιο]]> Πανελλήνια: 5* Divani Apollon Suites | Βουλιαγμένη με 208€ http://www.buys.gr/deal/996224/5-asteron-divani-apollon-suites-vouliagmeni.html Mon, 18 Mar 2019 16:32:47 GMT 5* Divani Apollon Suites | Βουλιαγμένη]]> Πανελλήνια: 4* Divani Meteora Hotel | Καλαμπάκα, Τρίκαλα με 121€ http://www.buys.gr/deal/996229/4-asteron-divani-meteora-hotel-kalampaka-trikala.html Mon, 18 Mar 2019 16:32:47 GMT 4* Divani Meteora Hotel | Καλαμπάκα, Τρίκαλα]]> Πανελλήνια: Aktaion Hotel | Λουτρά Αιδηψού με 80€ http://www.buys.gr/deal/988124/aktaion-hotel-loutra-aidipsou.html Mon, 18 Mar 2019 16:32:47 GMT Aktaion Hotel | Λουτρά Αιδηψού]]> Πανελλήνια: 4* Kymi Palace | Κύμη, Εύβοια με 194€ http://www.buys.gr/deal/965629/4-asteron-kymi-palace-kumi-euvoia.html Mon, 18 Mar 2019 16:32:47 GMT 4* Kymi Palace | Κύμη, Εύβοια]]> Πανελλήνια: 3* Dellagio Hotel | Νάουσα με 45€ http://www.buys.gr/deal/978007/3-asteron-dellagio-hotel-naousa.html Mon, 18 Mar 2019 16:32:47 GMT 3* Dellagio Hotel | Νάουσα]]> Πανελλήνια: 3* Ipsivaton Mountain Resort | Λίμνη Πλαστήρα με 99€ http://www.buys.gr/deal/954250/3-asteron-ipsivaton-mountain-resort-limni-plastira.html Mon, 18 Mar 2019 16:32:47 GMT 3* Ipsivaton Mountain Resort | Λίμνη Πλαστήρα]]> Πανελλήνια: 4* Cosmopolitan Hotel & Spa | Παραλία Κατερίνης, Πιερία με 115€ http://www.buys.gr/deal/981064/4-asteron-cosmopolitan-hotel-spa-paralia-katerinis-pieria.html Mon, 18 Mar 2019 16:32:47 GMT 4* Cosmopolitan Hotel & Spa | Παραλία Κατερίνης, Πιερία]]> Πανελλήνια: 3* Chania Hotel | Χάνια, Πήλιο με 53€ http://www.buys.gr/deal/926594/3-asteron-chania-hotel-xania-pilio.html Mon, 18 Mar 2019 16:32:47 GMT 3* Chania Hotel | Χάνια, Πήλιο]]> Πανελλήνια: 3* Αγγέλων Καταφύγιο | Ασπράγγελοι, Ζαγοροχώρια με 140€ http://www.buys.gr/deal/978635/3-asteron-aggelon-katafugio-aspraggeloi-zagoroxoria.html Mon, 18 Mar 2019 16:32:47 GMT 3* Αγγέλων Καταφύγιο | Ασπράγγελοι, Ζαγοροχώρια]]> Πανελλήνια: 3* Μπαλκόνι Ζαγορίου | Βραδέτο, Ζαγοροχώρια με 48€ http://www.buys.gr/deal/978005/3-asteron-mpalkoni-zagoriou-vradeto-zagoroxoria.html Mon, 18 Mar 2019 16:32:47 GMT 3* Μπαλκόνι Ζαγορίου | Βραδέτο, Ζαγοροχώρια]]> Πανελλήνια: Ονείρων Άκρη | Λίμνη Πλαστήρα, Καρδίτσα με 50€ http://www.buys.gr/deal/934458/oneiron-akri-limni-plastira-karditsa.html Mon, 18 Mar 2019 16:32:47 GMT Ονείρων Άκρη | Λίμνη Πλαστήρα, Καρδίτσα]]> Πανελλήνια: Karaoulanis Beach | Άγιος Ιωάννης, Πήλιο με 61€ http://www.buys.gr/deal/992619/karaoulanis-beach-agios-ioannis-pilio.html Mon, 18 Mar 2019 16:32:47 GMT Karaoulanis Beach | Άγιος Ιωάννης, Πήλιο]]> Πανελλήνια: Hotel Πλειάδες | Λίμνη Στυμφαλία, Ορ. Κορινθία με 80€ http://www.buys.gr/deal/932580/hotel-pleiades-limni-stumfalia-or-korinthia.html Mon, 18 Mar 2019 16:32:47 GMT Hotel Πλειάδες | Λίμνη Στυμφαλία, Ορ. Κορινθία]]> Πανελλήνια: 4* Konitsa Mountain Hotel | Κόνιτσα με 59€ http://www.buys.gr/deal/900823/4-asteron-konitsa-mountain-hotel-konitsa.html Mon, 18 Mar 2019 16:32:47 GMT 4* Konitsa Mountain Hotel | Κόνιτσα]]> Πανελλήνια: 4* Rex Hotel | Καλαμάτα με 210€ http://www.buys.gr/deal/955610/4-asteron-rex-hotel-kalamata.html Mon, 18 Mar 2019 16:32:47 GMT 4* Rex Hotel | Καλαμάτα]]> Πανελλήνια: 3* Dilofo Hotel | Δίλοφο, Ζαγοροχώρια με 59€ http://www.buys.gr/deal/999812/3-asteron-dilofo-hotel-dilofo-zagoroxoria.html Mon, 18 Mar 2019 16:32:47 GMT 3* Dilofo Hotel | Δίλοφο, Ζαγοροχώρια]]> Πανελλήνια: 3* Ξενώνας Παπανικόλα | Πιάνα, Αρκαδία με 55€ http://www.buys.gr/deal/909095/3-asteron-xenonas-papanikola-piana-arkadia.html Mon, 18 Mar 2019 16:32:47 GMT 3* Ξενώνας Παπανικόλα | Πιάνα, Αρκαδία]]> Πανελλήνια: 9 Queens Apartments | Αιδηψός, Εύβοια με 50€ http://www.buys.gr/deal/978897/9-queens-apartments-aidipsos-euvoia.html Mon, 18 Mar 2019 16:32:47 GMT 9 Queens Apartments | Αιδηψός, Εύβοια]]> Πανελλήνια: 5* Ikos Oceania Resort | Νέα Μουδανιά, Χαλκιδική με 274€ http://www.buys.gr/deal/965630/5-asteron-ikos-oceania-resort-nea-moudania-xalkidiki.html Mon, 18 Mar 2019 16:32:47 GMT 5* Ikos Oceania Resort | Νέα Μουδανιά, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: Skiathos Blue Horizon Studios | Σκιάθος με 42€ http://www.buys.gr/deal/988758/skiathos-blue-horizon-studios-skiathos.html Mon, 18 Mar 2019 16:32:47 GMT Skiathos Blue Horizon Studios | Σκιάθος]]> Πανελλήνια: Abelos Villas | Άγιος Ιωάννης, Ορεινή Αρκαδία με 100€ http://www.buys.gr/deal/933805/abelos-villas-agios-ioannis-oreini-arkadia.html Mon, 18 Mar 2019 16:32:47 GMT Abelos Villas | Άγιος Ιωάννης, Ορεινή Αρκαδία]]> Πανελλήνια: 3* Grand Bleu Sea Resort | Ερέτρια, Εύβοια με 398€ http://www.buys.gr/deal/988761/3-asteron-grand-bleu-sea-resort-eretria-euvoia.html Mon, 18 Mar 2019 16:32:47 GMT 3* Grand Bleu Sea Resort | Ερέτρια, Εύβοια]]> Πανελλήνια: 3* Hotel Μαχαλάς | Ζαγοροχώρια με 55€ http://www.buys.gr/deal/996234/3-asteron-hotel-maxalas-zagoroxoria.html Mon, 18 Mar 2019 16:32:47 GMT 3* Hotel Μαχαλάς | Ζαγοροχώρια]]> Πανελλήνια: 5* Epirus Palace | Ιωάννινα με 580€ http://www.buys.gr/deal/952797/5-asteron-epirus-palace-ioannina.html Mon, 18 Mar 2019 16:32:47 GMT 5* Epirus Palace | Ιωάννινα]]> Πανελλήνια: 4* Miramonte Chalet Hotel Spa | Καϊμακτσαλάν, Άγιος Αθανάσιος με 97€ http://www.buys.gr/deal/895504/4-asteron-miramonte-chalet-hotel-spa-kaimaktsalan-agios-athanasios.html Mon, 18 Mar 2019 16:32:47 GMT 4* Miramonte Chalet Hotel Spa | Καϊμακτσαλάν, Άγιος Αθανάσιος]]> Πανελλήνια: Αρχοντικό Γκαγιάννης | Ζαγορά, Πήλιο με 40€ http://www.buys.gr/deal/981667/arxontiko-gkagiannis-zagora-pilio.html Mon, 18 Mar 2019 16:32:47 GMT Αρχοντικό Γκαγιάννης | Ζαγορά, Πήλιο]]> Πανελλήνια: 4* Volos Palace Hotel | Βόλος με 230€ http://www.buys.gr/deal/952799/4-asteron-volos-palace-hotel-volos.html Mon, 18 Mar 2019 16:32:47 GMT 4* Volos Palace Hotel | Βόλος]]> Πανελλήνια: 4* Majestic Hotel & Spa | Λαγανάς, Ζάκυνθος με 299€ http://www.buys.gr/deal/995944/4-asteron-majestic-hotel-spa-laganas-zakunthos.html Mon, 18 Mar 2019 16:32:47 GMT 4* Majestic Hotel & Spa | Λαγανάς, Ζάκυνθος]]> Πανελλήνια: 3* Karavostasi Beach Hotel | Πάργα, Σύβοτα με 380€ http://www.buys.gr/deal/998095/3-asteron-karavostasi-beach-hotel-parga-suvota.html Mon, 18 Mar 2019 16:32:47 GMT 3* Karavostasi Beach Hotel | Πάργα, Σύβοτα]]> Πανελλήνια: 4* Diamond River Resort and Spa | Μανιάκοι, Καστοριά με 50€ http://www.buys.gr/deal/982356/4-asteron-diamond-river-resort-and-spa-maniakoi-kastoria.html Mon, 18 Mar 2019 16:32:47 GMT 4* Diamond River Resort and Spa | Μανιάκοι, Καστοριά]]>