Όλες οι προσφορές || Buys.gr http://www.buys.gr Όλες οι προσφορές και τα καλύτερα Deals στο Buys.gr | RSS http://www.buys.gr/images/logo_with_background.png Όλες οι προσφορές || Buys.gr http://www.buys.gr 52 140 Mon, 23 Sep 2019 20:34:10 GMT el Πανελλήνια: 3* Ipsivaton Mountain Resort | Λίμνη Πλαστήρα με 110€ http://www.buys.gr/deal/1086735/3-asteron-ipsivaton-mountain-resort-limni-plastira.html Mon, 23 Sep 2019 20:34:10 GMT 3* Ipsivaton Mountain Resort | Λίμνη Πλαστήρα]]> Πανελλήνια: 4* Akti Taygetos Conference Resort | Καλαμάτα με 210€ http://www.buys.gr/deal/1085927/4-asteron-akti-taygetos-conference-resort-kalamata.html Mon, 23 Sep 2019 20:34:10 GMT 4* Akti Taygetos Conference Resort | Καλαμάτα]]> Πανελλήνια: 5* Barcelo Hydra Beach Resort | Ερμιόνη, Πελοπόννησος με 288€ http://www.buys.gr/deal/1036848/5-asteron-barcelo-hydra-beach-resort-ermioni-peloponnisos.html Mon, 23 Sep 2019 20:34:10 GMT 5* Barcelo Hydra Beach Resort | Ερμιόνη, Πελοπόννησος]]> Πανελλήνια: 3* Aroma Dryos Eco & Design Hotel | Μέτσοβο με 55€ http://www.buys.gr/deal/1048415/3-asteron-aroma-dryos-eco-design-hotel-metsovo.html Mon, 23 Sep 2019 20:34:10 GMT 3* Aroma Dryos Eco & Design Hotel | Μέτσοβο]]> Πανελλήνια: 5* White Olive Elite | Λαγανάς, Ζάκυνθος με 750€ http://www.buys.gr/deal/1039563/5-asteron-white-olive-elite-laganas-zakunthos.html Mon, 23 Sep 2019 20:34:10 GMT 5* White Olive Elite | Λαγανάς, Ζάκυνθος]]> Πανελλήνια: 4* Civitel Esprit | Μαρούσι, Αθήνα με 91€ http://www.buys.gr/deal/1048494/4-asteron-civitel-esprit-marousi-athina.html Mon, 23 Sep 2019 20:34:10 GMT 4* Civitel Esprit | Μαρούσι, Αθήνα]]> Πανελλήνια: 3* Moxy Patra Marina | Πάτρα με 318€ http://www.buys.gr/deal/1086729/3-asteron-moxy-patra-marina-patra.html Mon, 23 Sep 2019 20:34:10 GMT 3* Moxy Patra Marina | Πάτρα]]> Πανελλήνια: Elatos Resort & Health Club | Ίταμος-Επτάλοφος, Παρνασσός με 250€ http://www.buys.gr/deal/1048471/elatos-resort-health-club-itamos-eptalofos-parnassos.html Mon, 23 Sep 2019 20:34:10 GMT Elatos Resort & Health Club | Ίταμος-Επτάλοφος, Παρνασσός]]> Πανελλήνια: 4* Kalavrita Canyon Hotel & Spa | Καλάβρυτα με 85€ http://www.buys.gr/deal/1089406/4-asteron-kalavrita-canyon-hotel-spa-kalavruta.html Mon, 23 Sep 2019 20:34:10 GMT 4* Kalavrita Canyon Hotel & Spa | Καλάβρυτα]]> Πανελλήνια: Votsalakia Hotel | Σαλαμίνα με 55€ http://www.buys.gr/deal/856043/votsalakia-hotel-salamina.html Mon, 23 Sep 2019 20:34:10 GMT Votsalakia Hotel | Σαλαμίνα]]> Πανελλήνια: Hotel Aggelos | Άγιος Ανδρέας, Μεσσηνία με 40€ http://www.buys.gr/deal/988121/hotel-aggelos-agios-andreas-messinia.html Mon, 23 Sep 2019 20:34:10 GMT Hotel Aggelos | Άγιος Ανδρέας, Μεσσηνία]]> Πανελλήνια: 4* Antonios Hotel | Αρχαία Ολυμπία, Πελοπόννησος με 60€ http://www.buys.gr/deal/1026601/4-asteron-antonios-hotel-arxaia-olumpia-peloponnisos.html Mon, 23 Sep 2019 20:34:10 GMT 4* Antonios Hotel | Αρχαία Ολυμπία, Πελοπόννησος]]> Πανελλήνια: 5* Sovereign Beach Hotel | Κως με 98€ http://www.buys.gr/deal/1030132/5-asteron-sovereign-beach-hotel-kos.html Mon, 23 Sep 2019 20:34:10 GMT 5* Sovereign Beach Hotel | Κως]]> Πανελλήνια: 4* Vouliagmeni Suites | Βουλιαγμένη, Αθήνα με 100€ http://www.buys.gr/deal/1048489/4-asteron-vouliagmeni-suites-vouliagmeni-athina.html Mon, 23 Sep 2019 20:34:10 GMT 4* Vouliagmeni Suites | Βουλιαγμένη, Αθήνα]]> Πανελλήνια: 5* Acrotel Athena Residence | Ακτή Ελιάς, Χαλκιδική με 184€ http://www.buys.gr/deal/992324/5-asteron-acrotel-athena-residence-akti-elias-xalkidiki.html Mon, 23 Sep 2019 20:34:10 GMT 5* Acrotel Athena Residence | Ακτή Ελιάς, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: 4* Itilo Traditional Hotel | Νέο Οίτιλο, Λακωνία με 47€ http://www.buys.gr/deal/1048497/4-asteron-itilo-traditional-hotel-neo-oitilo-lakonia.html Mon, 23 Sep 2019 20:34:10 GMT 4* Itilo Traditional Hotel | Νέο Οίτιλο, Λακωνία]]> Πανελλήνια: 5* Hotel Z Palace & Congress Center | Ξάνθη με 298€ http://www.buys.gr/deal/1086730/5-asteron-hotel-z-palace-congress-center-xanthi.html Mon, 23 Sep 2019 20:34:10 GMT 5* Hotel Z Palace & Congress Center | Ξάνθη]]> Πανελλήνια: Kymothoi Rooms & Pool Bar | Άνδρος με 47€ http://www.buys.gr/deal/1027681/kymothoi-rooms-pool-bar-andros.html Mon, 23 Sep 2019 20:34:10 GMT Kymothoi Rooms & Pool Bar | Άνδρος]]> Πανελλήνια: Akroyali Hotel | Άγιος Ανδρέας, Μεσσηνία με 40€ http://www.buys.gr/deal/1027688/akroyali-hotel-agios-andreas-messinia.html Mon, 23 Sep 2019 20:34:10 GMT Akroyali Hotel | Άγιος Ανδρέας, Μεσσηνία]]> Πανελλήνια: 4* Cosmopolitan Hotel & Spa | Παραλία Κατερίνης με 76€ http://www.buys.gr/deal/1048500/4-asteron-cosmopolitan-hotel-spa-paralia-katerinis.html Mon, 23 Sep 2019 20:34:10 GMT 4* Cosmopolitan Hotel & Spa | Παραλία Κατερίνης]]> Πανελλήνια: 3* Vigla Hotel Amorgos | Θολάρια, Αμοργός με 79€ http://www.buys.gr/deal/1048499/3-asteron-vigla-hotel-amorgos-tholaria-amorgos.html Mon, 23 Sep 2019 20:34:10 GMT 3* Vigla Hotel Amorgos | Θολάρια, Αμοργός]]> Πανελλήνια: Δασικό Χωριό Λιβαδάκι | Μεγάλη Κάψη, Καρπενήσι με 60€ http://www.buys.gr/deal/1089405/dasiko-xorio-livadaki-megali-kapsi-karpenisi.html Mon, 23 Sep 2019 20:34:10 GMT Δασικό Χωριό Λιβαδάκι | Μεγάλη Κάψη, Καρπενήσι]]> Πανελλήνια: 4* Grecotel Royal Park | Μαρμάρι, Κως με 115€ http://www.buys.gr/deal/1048441/4-asteron-grecotel-royal-park-marmari-kos.html Mon, 23 Sep 2019 20:34:10 GMT 4* Grecotel Royal Park | Μαρμάρι, Κως]]> Πανελλήνια: 4* Pelion Resort | Πορταριά, Πήλιο με 45€ http://www.buys.gr/deal/1048418/4-asteron-pelion-resort-portaria-pilio.html Mon, 23 Sep 2019 20:34:10 GMT 4* Pelion Resort | Πορταριά, Πήλιο]]> Πανελλήνια: 3* Akti Toroni Boutique Hotel | Τορώνη, Χαλκιδική με 72€ http://www.buys.gr/deal/1048495/3-asteron-akti-toroni-boutique-hotel-toroni-xalkidiki.html Mon, 23 Sep 2019 20:34:10 GMT 3* Akti Toroni Boutique Hotel | Τορώνη, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: Voreades Studios | Τήνος με 63€ http://www.buys.gr/deal/1043009/voreades-studios-tinos.html Mon, 23 Sep 2019 20:34:10 GMT Voreades Studios | Τήνος]]> Πανελλήνια: 4* Majestic Hotel & Spa | Λαγανάς, Ζάκυνθος με 550€ http://www.buys.gr/deal/1043013/4-asteron-majestic-hotel-spa-laganas-zakunthos.html Mon, 23 Sep 2019 20:34:10 GMT 4* Majestic Hotel & Spa | Λαγανάς, Ζάκυνθος]]> Πανελλήνια: 4* Hotel Prince Stafilos | Σκόπελος με 230€ http://www.buys.gr/deal/1052470/4-asteron-hotel-prince-stafilos-skopelos.html Mon, 23 Sep 2019 20:34:10 GMT 4* Hotel Prince Stafilos | Σκόπελος]]> Πανελλήνια: 3* Sfendamos Wood Village | Άγιος Παύλος Νάουσας με 76€ http://www.buys.gr/deal/1057116/3-asteron-sfendamos-wood-village-agios-paulos-naousas.html Mon, 23 Sep 2019 20:34:10 GMT 3* Sfendamos Wood Village | Άγιος Παύλος Νάουσας]]> Πανελλήνια: 5* Epirus Palace | Ιωάννινα με 192€ http://www.buys.gr/deal/1069268/5-asteron-epirus-palace-ioannina.html Mon, 23 Sep 2019 20:34:10 GMT 5* Epirus Palace | Ιωάννινα]]> Πανελλήνια: 5* Sani Club | Κασσάνδρα, Χαλκιδική με 478€ http://www.buys.gr/deal/1086731/5-asteron-sani-club-kassandra-xalkidiki.html Mon, 23 Sep 2019 20:34:10 GMT 5* Sani Club | Κασσάνδρα, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: 3* Aglaida Apartments | Τσαγκαράδα, Πήλιο με 59€ http://www.buys.gr/deal/996236/3-asteron-aglaida-apartments-tsagkarada-pilio.html Mon, 23 Sep 2019 20:34:10 GMT 3* Aglaida Apartments | Τσαγκαράδα, Πήλιο]]> Πανελλήνια: 4* Αίγες Μέλαθρον | Βέροια με 298€ http://www.buys.gr/deal/1087414/4-asteron-aiges-melathron-veroia.html Mon, 23 Sep 2019 20:34:10 GMT 4* Αίγες Μέλαθρον | Βέροια]]> Πανελλήνια: 3* Αιολίδες | Καλύβια Πεζούλας, Λίμνη Πλαστήρα με 108€ http://www.buys.gr/deal/1069907/3-asteron-aiolides-kaluvia-pezoulas-limni-plastira.html Mon, 23 Sep 2019 20:34:10 GMT 3* Αιολίδες | Καλύβια Πεζούλας, Λίμνη Πλαστήρα]]> Πανελλήνια: 4* Civitel Olympic Hotel | Μαρούσι, Αθήνα με 111€ http://www.buys.gr/deal/1048449/4-asteron-civitel-olympic-hotel-marousi-athina.html Mon, 23 Sep 2019 20:34:10 GMT 4* Civitel Olympic Hotel | Μαρούσι, Αθήνα]]> Πανελλήνια: 4* Kinetta Beach Resort & Spa | Κινέτα, Αττική με 238€ http://www.buys.gr/deal/1085934/4-asteron-kinetta-beach-resort-spa-kineta-attiki.html Mon, 23 Sep 2019 20:34:10 GMT 4* Kinetta Beach Resort & Spa | Κινέτα, Αττική]]> Πανελλήνια: Lecadin Hotel | Καρπενήσι με 80€ http://www.buys.gr/deal/1082053/lecadin-hotel-karpenisi.html Mon, 23 Sep 2019 20:34:10 GMT Lecadin Hotel | Καρπενήσι]]> Πανελλήνια: 3* Filoxenia Hotel & Spa | Καλάβρυτα με 58€ http://www.buys.gr/deal/1048473/3-asteron-filoxenia-hotel-spa-kalavruta.html Mon, 23 Sep 2019 20:34:10 GMT 3* Filoxenia Hotel & Spa | Καλάβρυτα]]> Πανελλήνια: Νησιώτικο Σπίτι | Τήνος με 45€ http://www.buys.gr/deal/987638/nisiotiko-spiti-tinos.html Mon, 23 Sep 2019 20:34:10 GMT Νησιώτικο Σπίτι | Τήνος]]> Πανελλήνια: 3* Mikri Arktos Hotel Trikala | Ελάτη Τρικάλων με 47€ http://www.buys.gr/deal/1048421/3-asteron-mikri-arktos-hotel-trikala-elati-trikalon.html Mon, 23 Sep 2019 20:34:10 GMT 3* Mikri Arktos Hotel Trikala | Ελάτη Τρικάλων]]> Πανελλήνια: 4* Santa Marina Hotel Crete | Άγιος Νικόλαος, Κρήτη με 43€ http://www.buys.gr/deal/1048510/4-asteron-santa-marina-hotel-crete-agios-nikolaos-kriti.html Mon, 23 Sep 2019 20:34:10 GMT 4* Santa Marina Hotel Crete | Άγιος Νικόλαος, Κρήτη]]> Πανελλήνια: 3* Paraliako Hotel Kyparissi | Κυπαρίσσι, Λακωνία με 27€ http://www.buys.gr/deal/1048496/3-asteron-paraliako-hotel-kyparissi-kuparissi-lakonia.html Mon, 23 Sep 2019 20:34:10 GMT 3* Paraliako Hotel Kyparissi | Κυπαρίσσι, Λακωνία]]> Πανελλήνια: 3* Long View Resort Hammam & Spa | Πόρτο Χέλι, Πελοπόννησος με 47€ http://www.buys.gr/deal/1048517/3-asteron-long-view-resort-hammam-spa-porto-xeli-peloponnisos.html Mon, 23 Sep 2019 20:34:10 GMT 3* Long View Resort Hammam & Spa | Πόρτο Χέλι, Πελοπόννησος]]> Πανελλήνια: 5* Alkyon Resort Hotel & Spa | Βραχάτι, Κόρινθος με 299€ http://www.buys.gr/deal/1083083/5-asteron-alkyon-resort-hotel-spa-vraxati-korinthos.html Mon, 23 Sep 2019 20:34:10 GMT 5* Alkyon Resort Hotel & Spa | Βραχάτι, Κόρινθος]]> Πανελλήνια: 4* Athos Palace Hotel | Καλλιθέα, Χαλκιδική με 70€ http://www.buys.gr/deal/1048502/4-asteron-athos-palace-hotel-kallithea-xalkidiki.html Mon, 23 Sep 2019 20:34:10 GMT 4* Athos Palace Hotel | Καλλιθέα, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: 5* Aldemar Olympian Village | Σκαφιδιά Ηλείας με 666€ http://www.buys.gr/deal/1036073/5-asteron-aldemar-olympian-village-skafidia-hleias.html Mon, 23 Sep 2019 20:34:10 GMT 5* Aldemar Olympian Village | Σκαφιδιά Ηλείας]]> Πανελλήνια: 4* Grecotel Pella Beach Luxury Resort | Χανιώτη, Χαλκιδική με 100€ http://www.buys.gr/deal/1048440/4-asteron-grecotel-pella-beach-luxury-resort-xanioti-xalkidiki.html Mon, 23 Sep 2019 20:34:10 GMT 4* Grecotel Pella Beach Luxury Resort | Χανιώτη, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: Kokkymelon Xanthi | Τοξότες, Ξάνθη με 54€ http://www.buys.gr/deal/1048444/kokkymelon-xanthi-toxotes-xanthi.html Mon, 23 Sep 2019 20:34:10 GMT Kokkymelon Xanthi | Τοξότες, Ξάνθη]]> Πανελλήνια: Porto View Suites and Apartments | Πόρτο Χέλι με 94€ http://www.buys.gr/deal/1025425/porto-view-suites-and-apartments-porto-xeli.html Mon, 23 Sep 2019 20:34:10 GMT Porto View Suites and Apartments | Πόρτο Χέλι]]> Πανελλήνια: 4* Porto Greco Village Beach Hotel Crete | Χερσόνησος, Κρήτη με 50€ http://www.buys.gr/deal/1048503/4-asteron-porto-greco-village-beach-hotel-crete-xersonisos-kriti.html Mon, 23 Sep 2019 20:34:10 GMT 4* Porto Greco Village Beach Hotel Crete | Χερσόνησος, Κρήτη]]>