Όλες οι προσφορές || Buys.gr http://www.buys.gr Όλες οι προσφορές και τα καλύτερα Deals στο Buys.gr | RSS http://www.buys.gr/images/logo_with_background.png Όλες οι προσφορές || Buys.gr http://www.buys.gr 52 140 Sat, 25 Jan 2020 15:25:13 GMT el Πανελλήνια: Ameliko Zagori | Άνω Πεδινά, Ζαγόρι με 60€ http://www.buys.gr/deal/1097961/ameliko-zagori-ano-pedina-zagori.html Sat, 25 Jan 2020 15:25:14 GMT Ameliko Zagori | Άνω Πεδινά, Ζαγόρι]]> Πανελλήνια: 3* Aroma Dryos Eco & Design Hotel | Μέτσοβο με 55€ http://www.buys.gr/deal/1048415/3-asteron-aroma-dryos-eco-design-hotel-metsovo.html Sat, 25 Jan 2020 15:25:14 GMT 3* Aroma Dryos Eco & Design Hotel | Μέτσοβο]]> Πανελλήνια: 4* Civitel Esprit | Μαρούσι, Αθήνα με 95€ http://www.buys.gr/deal/1048494/4-asteron-civitel-esprit-marousi-athina.html Sat, 25 Jan 2020 15:25:14 GMT 4* Civitel Esprit | Μαρούσι, Αθήνα]]> Πανελλήνια: Elatos Resort & Health Club | Ίταμος-Επτάλοφος, Παρνασσός με 250€ http://www.buys.gr/deal/1048471/elatos-resort-health-club-itamos-eptalofos-parnassos.html Sat, 25 Jan 2020 15:25:14 GMT Elatos Resort & Health Club | Ίταμος-Επτάλοφος, Παρνασσός]]> Πανελλήνια: 4* Kaimak Inn Spa & Resort | Καϊμακτσαλάν, Άγιος Αθανάσιος με 150€ http://www.buys.gr/deal/1107291/4-asteron-kaimak-inn-spa-resort-kaimaktsalan-agios-athanasios.html Sat, 25 Jan 2020 15:25:14 GMT 4* Kaimak Inn Spa & Resort | Καϊμακτσαλάν, Άγιος Αθανάσιος]]> Πανελλήνια: Remos Villas | 3-5 Πηγάδια, Άγιος Πάυλος με 75€ http://www.buys.gr/deal/1132416/remos-villas-3-5-pigadia-agios-paulos.html Sat, 25 Jan 2020 15:25:14 GMT Remos Villas | 3-5 Πηγάδια, Άγιος Πάυλος]]> Πανελλήνια: 5* Negroponte Resort Eretria | Ερέτρια, Εύβοια με 340€ http://www.buys.gr/deal/1122333/5-asteron-negroponte-resort-eretria-eretria-euvoia.html Sat, 25 Jan 2020 15:25:14 GMT 5* Negroponte Resort Eretria | Ερέτρια, Εύβοια]]> Πανελλήνια: 4* Anavasi Mountain Resort | Τσόπελα, Ιωάννινα με 79€ http://www.buys.gr/deal/1098394/4-asteron-anavasi-mountain-resort-tsopela-ioannina.html Sat, 25 Jan 2020 15:25:14 GMT 4* Anavasi Mountain Resort | Τσόπελα, Ιωάννινα]]> Πανελλήνια: 4* Vouliagmeni Suites | Βουλιαγμένη, Αθήνα με 107€ http://www.buys.gr/deal/1048489/4-asteron-vouliagmeni-suites-vouliagmeni-athina.html Sat, 25 Jan 2020 15:25:14 GMT 4* Vouliagmeni Suites | Βουλιαγμένη, Αθήνα]]> Πανελλήνια: 4* Itilo Traditional Hotel | Νέο Οίτιλο, Λακωνία με 42€ http://www.buys.gr/deal/1129948/4-asteron-itilo-traditional-hotel-neo-oitilo-lakonia.html Sat, 25 Jan 2020 15:25:14 GMT 4* Itilo Traditional Hotel | Νέο Οίτιλο, Λακωνία]]> Πανελλήνια: 4* Cosmopolitan Hotel & Spa | Παραλία Κατερίνης με 64€ http://www.buys.gr/deal/1129928/4-asteron-cosmopolitan-hotel-spa-paralia-katerinis.html Sat, 25 Jan 2020 15:25:14 GMT 4* Cosmopolitan Hotel & Spa | Παραλία Κατερίνης]]> Πανελλήνια: 3* Vigla Hotel Amorgos | Θολάρια, Αμοργός με 92€ http://www.buys.gr/deal/1129953/3-asteron-vigla-hotel-amorgos-tholaria-amorgos.html Sat, 25 Jan 2020 15:25:14 GMT 3* Vigla Hotel Amorgos | Θολάρια, Αμοργός]]> Πανελλήνια: Xenon Inn | Ναύπλιο με 95€ http://www.buys.gr/deal/1135151/xenon-inn-nauplio.html Sat, 25 Jan 2020 15:25:14 GMT Xenon Inn | Ναύπλιο]]> Πανελλήνια: Μπαλκόνι της Αγόριανης | Παρνασσός με 230€ http://www.buys.gr/deal/1135154/mpalkoni-tis-agorianis-parnassos.html Sat, 25 Jan 2020 15:25:14 GMT Μπαλκόνι της Αγόριανης | Παρνασσός]]> Πανελλήνια: Δασικό Χωριό Λιβαδάκι | Μεγάλη Κάψη, Καρπενήσι με 60€ http://www.buys.gr/deal/1089405/dasiko-xorio-livadaki-megali-kapsi-karpenisi.html Sat, 25 Jan 2020 15:25:14 GMT Δασικό Χωριό Λιβαδάκι | Μεγάλη Κάψη, Καρπενήσι]]> Πανελλήνια: 4* Pelion Resort | Πορταριά, Πήλιο με 52€ http://www.buys.gr/deal/1048418/4-asteron-pelion-resort-portaria-pilio.html Sat, 25 Jan 2020 15:25:14 GMT 4* Pelion Resort | Πορταριά, Πήλιο]]> Πανελλήνια: 3* Akti Toroni Boutique Hotel | Τορώνη, Χαλκιδική με 46€ http://www.buys.gr/deal/1133746/3-asteron-akti-toroni-boutique-hotel-toroni-xalkidiki.html Sat, 25 Jan 2020 15:25:14 GMT 3* Akti Toroni Boutique Hotel | Τορώνη, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: Ξενώνας Νιάουστα | Μηλίτσα, Νάουσα με 70€ http://www.buys.gr/deal/1111805/xenonas-niaousta-militsa-naousa.html Sat, 25 Jan 2020 15:25:14 GMT Ξενώνας Νιάουστα | Μηλίτσα, Νάουσα]]> Πανελλήνια: Αρχοντικό Γκαγιάννης | Ζαγορά, Πήλιο με 50€ http://www.buys.gr/deal/1131108/arxontiko-gkagiannis-zagora-pilio.html Sat, 25 Jan 2020 15:25:14 GMT Αρχοντικό Γκαγιάννης | Ζαγορά, Πήλιο]]> Πανελλήνια: 3* Sfendamos Wood Village | Άγιος Παύλος Νάουσας με 91€ http://www.buys.gr/deal/1057116/3-asteron-sfendamos-wood-village-agios-paulos-naousas.html Sat, 25 Jan 2020 15:25:14 GMT 3* Sfendamos Wood Village | Άγιος Παύλος Νάουσας]]> Πανελλήνια: Art & Spa Hotel Villa Creoli | Ξυλόκαστρο με 40€ http://www.buys.gr/deal/1117327/art-spa-hotel-villa-creoli-xulokastro.html Sat, 25 Jan 2020 15:25:14 GMT Art & Spa Hotel Villa Creoli | Ξυλόκαστρο]]> Πανελλήνια: 4* Domotel Neve Mountain Resort | Άγιος Αθανάσιος, Καϊμάκτσαλαν με 248€ http://www.buys.gr/deal/1130276/4-asteron-domotel-neve-mountain-resort-agios-athanasios-kaimaktsalan.html Sat, 25 Jan 2020 15:25:14 GMT 4* Domotel Neve Mountain Resort | Άγιος Αθανάσιος, Καϊμάκτσαλαν]]> Πανελλήνια: 4* Civitel Olympic Hotel | Μαρούσι, Αθήνα με 112€ http://www.buys.gr/deal/1048449/4-asteron-civitel-olympic-hotel-marousi-athina.html Sat, 25 Jan 2020 15:25:14 GMT 4* Civitel Olympic Hotel | Μαρούσι, Αθήνα]]> Πανελλήνια: 3* Atrion Highland Hotel | Ελατοχώρι, Πιερία με 75€ http://www.buys.gr/deal/1121907/3-asteron-atrion-highland-hotel-elatoxori-pieria.html Sat, 25 Jan 2020 15:25:14 GMT 3* Atrion Highland Hotel | Ελατοχώρι, Πιερία]]> Πανελλήνια: 3* Filoxenia Hotel & Spa | Καλάβρυτα με 62€ http://www.buys.gr/deal/1048473/3-asteron-filoxenia-hotel-spa-kalavruta.html Sat, 25 Jan 2020 15:25:14 GMT 3* Filoxenia Hotel & Spa | Καλάβρυτα]]> Πανελλήνια: Pierion Musses | Ελατοχώρι, Πιερία με 45€ http://www.buys.gr/deal/1121905/pierion-musses-elatoxori-pieria.html Sat, 25 Jan 2020 15:25:14 GMT Pierion Musses | Ελατοχώρι, Πιερία]]> Πανελλήνια: 3* Mikri Arktos Hotel Trikala | Ελάτη Τρικάλων με 59€ http://www.buys.gr/deal/1048421/3-asteron-mikri-arktos-hotel-trikala-elati-trikalon.html Sat, 25 Jan 2020 15:25:14 GMT 3* Mikri Arktos Hotel Trikala | Ελάτη Τρικάλων]]> Πανελλήνια: Lecadin Hotel | Καρπενήσι με 170€ http://www.buys.gr/deal/1134704/lecadin-hotel-karpenisi.html Sat, 25 Jan 2020 15:25:14 GMT Lecadin Hotel | Καρπενήσι]]> Πανελλήνια: 3* Paraliako Hotel Kyparissi | Κυπαρίσσι, Λακωνία με 23€ http://www.buys.gr/deal/1048496/3-asteron-paraliako-hotel-kyparissi-kuparissi-lakonia.html Sat, 25 Jan 2020 15:25:14 GMT 3* Paraliako Hotel Kyparissi | Κυπαρίσσι, Λακωνία]]> Πανελλήνια: 3* Long View Resort Hammam & Spa | Πόρτο Χέλι, Πελοπόννησος με 47€ http://www.buys.gr/deal/1048517/3-asteron-long-view-resort-hammam-spa-porto-xeli-peloponnisos.html Sat, 25 Jan 2020 15:25:14 GMT 3* Long View Resort Hammam & Spa | Πόρτο Χέλι, Πελοπόννησος]]> Πανελλήνια: 4* Porto Greco Village Beach Hotel Crete | Χερσόνησος, Κρήτη με 56€ http://www.buys.gr/deal/1129955/4-asteron-porto-greco-village-beach-hotel-crete-xersonisos-kriti.html Sat, 25 Jan 2020 15:25:14 GMT 4* Porto Greco Village Beach Hotel Crete | Χερσόνησος, Κρήτη]]> Πανελλήνια: Archontiko Fiamegou | Τρίκαλα Κορινθίας με 55€ http://www.buys.gr/deal/1048430/archontiko-fiamegou-trikala-korinthias.html Sat, 25 Jan 2020 15:25:14 GMT Archontiko Fiamegou | Τρίκαλα Κορινθίας]]> Πανελλήνια: 3* Parnassos Delphi Hotel | Δελφοί με 43€ http://www.buys.gr/deal/1122328/3-asteron-parnassos-delphi-hotel-delfoi.html Sat, 25 Jan 2020 15:25:14 GMT 3* Parnassos Delphi Hotel | Δελφοί]]> Πανελλήνια: 4* Castellano Hotel & Suites | Ναύπλιο με 120€ http://www.buys.gr/deal/1135153/4-asteron-castellano-hotel-suites-nauplio.html Sat, 25 Jan 2020 15:25:14 GMT 4* Castellano Hotel & Suites | Ναύπλιο]]> Πανελλήνια: 4* Egnatia City Hotel and Spa Kavala | Καβάλα με 60€ http://www.buys.gr/deal/1048417/4-asteron-egnatia-city-hotel-and-spa-kavala-kavala.html Sat, 25 Jan 2020 15:25:14 GMT 4* Egnatia City Hotel and Spa Kavala | Καβάλα]]> Πανελλήνια: 4* A For Art Hotel Thassos | Λιμένας, Θάσος με 62€ http://www.buys.gr/deal/1129944/4-asteron-a-for-art-hotel-thassos-limenas-thasos.html Sat, 25 Jan 2020 15:25:14 GMT 4* A For Art Hotel Thassos | Λιμένας, Θάσος]]> Πανελλήνια: Στης Έλενας | Ζαρούχλα, Αχαΐα με 70€ http://www.buys.gr/deal/1121251/stis-elenas-zarouxla-axaia.html Sat, 25 Jan 2020 15:25:14 GMT Στης Έλενας | Ζαρούχλα, Αχαΐα]]> Πανελλήνια: 5* Galaxy Hotel Iraklio | Ηράκλειο, Κρήτη με 57€ http://www.buys.gr/deal/1048453/5-asteron-galaxy-hotel-iraklio-hrakleio-kriti.html Sat, 25 Jan 2020 15:25:14 GMT 5* Galaxy Hotel Iraklio | Ηράκλειο, Κρήτη]]> Πανελλήνια: 5* Mediterranean Village Hotel & Spa | Παραλία Κατερίνης, Πιερία με 198€ http://www.buys.gr/deal/1122325/5-asteron-mediterranean-village-hotel-spa-paralia-katerinis-pieria.html Sat, 25 Jan 2020 15:25:14 GMT 5* Mediterranean Village Hotel & Spa | Παραλία Κατερίνης, Πιερία]]> Πανελλήνια: 3* Panormo Beach Hotel | Ρέθυμνο, Κρήτη με 43€ http://www.buys.gr/deal/1129949/3-asteron-panormo-beach-hotel-rethumno-kriti.html Sat, 25 Jan 2020 15:25:14 GMT 3* Panormo Beach Hotel | Ρέθυμνο, Κρήτη]]> Πανελλήνια: 4* Aegli Arachova | Αράχωβα με 80€ http://www.buys.gr/deal/1090852/4-asteron-aegli-arachova-araxova.html Sat, 25 Jan 2020 15:25:14 GMT 4* Aegli Arachova | Αράχωβα]]> Πανελλήνια: 5* Domotel Xenia Volos | Βόλος με 278€ http://www.buys.gr/deal/1130438/5-asteron-domotel-xenia-volos-volos.html Sat, 25 Jan 2020 15:25:14 GMT 5* Domotel Xenia Volos | Βόλος]]> Πανελλήνια: 5* Le Convivial Luxury Suites & Spa | Ξυλόκαστρο με 120€ http://www.buys.gr/deal/1048455/5-asteron-le-convivial-luxury-suites-spa-xulokastro.html Sat, 25 Jan 2020 15:25:14 GMT 5* Le Convivial Luxury Suites & Spa | Ξυλόκαστρο]]> Πανελλήνια: Vasilikia Mountain Farm & Retreat | Παύλιανη με 160€ http://www.buys.gr/deal/1048477/vasilikia-mountain-farm-retreat-pauliani.html Sat, 25 Jan 2020 15:25:14 GMT Vasilikia Mountain Farm & Retreat | Παύλιανη]]> Πανελλήνια: 3* Fretzato Hotel Trikala | Ελάτη Τρικάλων με 53€ http://www.buys.gr/deal/1048446/3-asteron-fretzato-hotel-trikala-elati-trikalon.html Sat, 25 Jan 2020 15:25:14 GMT 3* Fretzato Hotel Trikala | Ελάτη Τρικάλων]]> Πανελλήνια: Ίρις Ξενώνας & Σουίτες | Τσαγκαράδα, Πήλιο με 52€ http://www.buys.gr/deal/1113680/iris-xenonas-souites-tsagkarada-pilio.html Sat, 25 Jan 2020 15:25:14 GMT Ίρις Ξενώνας & Σουίτες | Τσαγκαράδα, Πήλιο]]> Πανελλήνια: 4* Archontiko Hatzipanayioti | Λεωνίδιο με 54€ http://www.buys.gr/deal/1048410/4-asteron-archontiko-hatzipanayioti-leonidio.html Sat, 25 Jan 2020 15:25:14 GMT 4* Archontiko Hatzipanayioti | Λεωνίδιο]]> Πανελλήνια: 5* Grecotel Kos Imperial Thalasso | Κως με 124€ http://www.buys.gr/deal/1129956/5-asteron-grecotel-kos-imperial-thalasso-kos.html Sat, 25 Jan 2020 15:25:14 GMT 5* Grecotel Kos Imperial Thalasso | Κως]]> Πανελλήνια: 3* Grand Vytina Hotel & Suites | Βυτίνα με 90€ http://www.buys.gr/deal/1111128/3-asteron-grand-vytina-hotel-suites-vutina.html Sat, 25 Jan 2020 15:25:14 GMT 3* Grand Vytina Hotel & Suites | Βυτίνα]]> Πανελλήνια: 4* Civitel Creta Beach | Αμουδάρα, Ηράκλειο με 56€ http://www.buys.gr/deal/1048501/4-asteron-civitel-creta-beach-amoudara-hrakleio.html Sat, 25 Jan 2020 15:25:14 GMT 4* Civitel Creta Beach | Αμουδάρα, Ηράκλειο]]>