Όλες οι προσφορές || Buys.gr http://www.buys.gr Όλες οι προσφορές και τα καλύτερα Deals στο Buys.gr | RSS http://www.buys.gr/images/logo_with_background.png Όλες οι προσφορές || Buys.gr http://www.buys.gr 52 140 Fri, 21 Jan 2022 18:18:04 GMT el Πανελλήνια: Acrotel Porto Brava Luxury Villas | Όρμος Παναγιά - Σιθωνία, Χαλκιδική με 310€ http://www.buys.gr/deal/1317626/acrotel-porto-brava-luxury-villas-ormos-panagia-sithonia-xalkidiki.html Fri, 21 Jan 2022 18:18:04 GMT Acrotel Porto Brava Luxury Villas | Όρμος Παναγιά - Σιθωνία, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: Beach Hotel Thassos | Πευκάρι, Θάσος με 43€ http://www.buys.gr/deal/1442830/beach-hotel-thassos-peukari-thasos.html Fri, 21 Jan 2022 18:18:04 GMT Beach Hotel Thassos | Πευκάρι, Θάσος]]> Πανελλήνια: 3* Aroma Dryos Eco & Design Hotel | Μέτσοβο με 55€ http://www.buys.gr/deal/1048415/3-asteron-aroma-dryos-eco-design-hotel-metsovo.html Fri, 21 Jan 2022 18:18:04 GMT 3* Aroma Dryos Eco & Design Hotel | Μέτσοβο]]> Πανελλήνια: 4* Civitel Esprit | Μαρούσι, Αθήνα με 125€ http://www.buys.gr/deal/1048494/4-asteron-civitel-esprit-marousi-athina.html Fri, 21 Jan 2022 18:18:04 GMT 4* Civitel Esprit | Μαρούσι, Αθήνα]]> Πανελλήνια: Ostra Menalon Luxury Suites | Καρδαράς, Αρκαδία με 67€ http://www.buys.gr/deal/1139486/ostra-menalon-luxury-suites-kardaras-arkadia.html Fri, 21 Jan 2022 18:18:04 GMT Ostra Menalon Luxury Suites | Καρδαράς, Αρκαδία]]> Πανελλήνια: 4* Core Hotel Chalkidiki | Πολύχρονο, Χαλκιδική με 52€ http://www.buys.gr/deal/1444504/4-asteron-core-hotel-chalkidiki-poluxrono-xalkidiki.html Fri, 21 Jan 2022 18:18:04 GMT 4* Core Hotel Chalkidiki | Πολύχρονο, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: Villa Nika Boutique Hotel | Αγία Μαρίνα, Σπέτσες με 144€ http://www.buys.gr/deal/1263804/villa-nika-boutique-hotel-agia-marina-spetses.html Fri, 21 Jan 2022 18:18:04 GMT Villa Nika Boutique Hotel | Αγία Μαρίνα, Σπέτσες]]> Πανελλήνια: 5* The Lynx Mountain Resort | Φλώρινα με 115€ http://www.buys.gr/deal/1341236/5-asteron-the-lynx-mountain-resort-florina.html Fri, 21 Jan 2022 18:18:04 GMT 5* The Lynx Mountain Resort | Φλώρινα]]> Πανελλήνια: Elatos Resort & Health Club | Επτάλοφος, Παρνασσός με 220€ http://www.buys.gr/deal/1048471/elatos-resort-health-club-eptalofos-parnassos.html Fri, 21 Jan 2022 18:18:04 GMT Elatos Resort & Health Club | Επτάλοφος, Παρνασσός]]> Πανελλήνια: 4* Anavasi Mountain Resort | Τσόπελας, Τζουμέρκα, Ιωάννινα με 93€ http://www.buys.gr/deal/1098394/4-asteron-anavasi-mountain-resort-tsopelas-tzoumerka-ioannina.html Fri, 21 Jan 2022 18:18:04 GMT 4* Anavasi Mountain Resort | Τσόπελας, Τζουμέρκα, Ιωάννινα]]> Πανελλήνια: 4* Hydra Hotel | Ύδρα με 121€ http://www.buys.gr/deal/1139475/4-asteron-hydra-hotel-udra.html Fri, 21 Jan 2022 18:18:04 GMT 4* Hydra Hotel | Ύδρα]]> Πανελλήνια: 4* Karras Hotel | Λαγανάς, Ζάκυνθος με 52€ http://www.buys.gr/deal/1426809/4-asteron-karras-hotel-laganas-zakunthos.html Fri, 21 Jan 2022 18:18:04 GMT 4* Karras Hotel | Λαγανάς, Ζάκυνθος]]> Πανελλήνια: 4* Vouliagmeni Suites | Βουλιαγμένη, Αθήνα με 117€ http://www.buys.gr/deal/1048489/4-asteron-vouliagmeni-suites-vouliagmeni-athina.html Fri, 21 Jan 2022 18:18:04 GMT 4* Vouliagmeni Suites | Βουλιαγμένη, Αθήνα]]> Πανελλήνια: 4* Itilo Traditional Hotel | Νέο Οίτιλο, Λακωνία με 108€ http://www.buys.gr/deal/1129948/4-asteron-itilo-traditional-hotel-neo-oitilo-lakonia.html Fri, 21 Jan 2022 18:18:04 GMT 4* Itilo Traditional Hotel | Νέο Οίτιλο, Λακωνία]]> Πανελλήνια: 5* Anemi Hotel | Καραβοστάση, Φολέγανδρος με 167€ http://www.buys.gr/deal/1426824/5-asteron-anemi-hotel-karavostasi-folegandros.html Fri, 21 Jan 2022 18:18:04 GMT 5* Anemi Hotel | Καραβοστάση, Φολέγανδρος]]> Πανελλήνια: 3* Vigla Hotel | Θολάρια, Αμοργός με 87€ http://www.buys.gr/deal/1263826/3-asteron-vigla-hotel-tholaria-amorgos.html Fri, 21 Jan 2022 18:18:04 GMT 3* Vigla Hotel | Θολάρια, Αμοργός]]> Πανελλήνια: Xenon Inn | Ναύπλιο με 86€ http://www.buys.gr/deal/1135151/xenon-inn-nauplio.html Fri, 21 Jan 2022 18:18:04 GMT Xenon Inn | Ναύπλιο]]> Πανελλήνια: 5* Elounda Bay Palace | Ελούντα, Κρήτη με 161€ http://www.buys.gr/deal/1263807/5-asteron-elounda-bay-palace-elounta-kriti.html Fri, 21 Jan 2022 18:18:04 GMT 5* Elounda Bay Palace | Ελούντα, Κρήτη]]> Πανελλήνια: 4* Dioni Boutique Hotel | Πρέβεζα με 74€ http://www.buys.gr/deal/1229519/4-asteron-dioni-boutique-hotel-preveza.html Fri, 21 Jan 2022 18:18:04 GMT 4* Dioni Boutique Hotel | Πρέβεζα]]> Πανελλήνια: 4* Elafivolia Arahova Suites | Αράχωβα με 171€ http://www.buys.gr/deal/1246425/4-asteron-elafivolia-arahova-suites-araxova.html Fri, 21 Jan 2022 18:18:04 GMT 4* Elafivolia Arahova Suites | Αράχωβα]]> Πανελλήνια: 4* Volos Palace Hotel | Βόλος με 118€ http://www.buys.gr/deal/1465053/4-asteron-volos-palace-hotel-volos.html Fri, 21 Jan 2022 18:18:04 GMT 4* Volos Palace Hotel | Βόλος]]> Πανελλήνια: Mint Retreat Suites | Καλάνδρα, Χαλκιδική με 103€ http://www.buys.gr/deal/1442832/mint-retreat-suites-kalandra-xalkidiki.html Fri, 21 Jan 2022 18:18:04 GMT Mint Retreat Suites | Καλάνδρα, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: Thisean Modern Suites by Athens Stay | Καλλιθέα, Αθήνα με 40€ http://www.buys.gr/deal/1406260/thisean-modern-suites-by-athens-stay-kallithea-athina.html Fri, 21 Jan 2022 18:18:04 GMT Thisean Modern Suites by Athens Stay | Καλλιθέα, Αθήνα]]> Πανελλήνια: 3* Αρχοντικό Κορδοπάτη | Βυτίνα, Αρκαδία με 60€ http://www.buys.gr/deal/1146705/3-asteron-arxontiko-kordopati-vutina-arkadia.html Fri, 21 Jan 2022 18:18:04 GMT 3* Αρχοντικό Κορδοπάτη | Βυτίνα, Αρκαδία]]> Πανελλήνια: 4* Pelion Resort | Πορταριά, Πήλιο με 60€ http://www.buys.gr/deal/1048418/4-asteron-pelion-resort-portaria-pilio.html Fri, 21 Jan 2022 18:18:04 GMT 4* Pelion Resort | Πορταριά, Πήλιο]]> Πανελλήνια: Melissi Villas | Μελίσσι, Ξυλόκαστρο με 100€ http://www.buys.gr/deal/1154534/melissi-villas-melissi-xulokastro.html Fri, 21 Jan 2022 18:18:04 GMT Melissi Villas | Μελίσσι, Ξυλόκαστρο]]> Πανελλήνια: 3* Akti Toroni Boutique Hotel | Τορώνη, Χαλκιδική με 60€ http://www.buys.gr/deal/1310000/3-asteron-akti-toroni-boutique-hotel-toroni-xalkidiki.html Fri, 21 Jan 2022 18:18:04 GMT 3* Akti Toroni Boutique Hotel | Τορώνη, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: Mykonian Breeze | Άνω Μερά, Μύκονος με 53€ http://www.buys.gr/deal/1194035/mykonian-breeze-ano-mera-mukonos.html Fri, 21 Jan 2022 18:18:04 GMT Mykonian Breeze | Άνω Μερά, Μύκονος]]> Πανελλήνια: 4* Mediterranee Hotel Kefalonia | Λάσση, Κεφαλονιά με 111€ http://www.buys.gr/deal/1264698/4-asteron-mediterranee-hotel-kefalonia-lassi-kefalonia.html Fri, 21 Jan 2022 18:18:04 GMT 4* Mediterranee Hotel Kefalonia | Λάσση, Κεφαλονιά]]> Πανελλήνια: Casa 77 Zante by Karras Hotels | Μπόχαλη, Ζάκυνθος με 34€ http://www.buys.gr/deal/1194083/casa-77-zante-by-karras-hotels-mpoxali-zakunthos.html Fri, 21 Jan 2022 18:18:04 GMT Casa 77 Zante by Karras Hotels | Μπόχαλη, Ζάκυνθος]]> Πανελλήνια: 5* Garden City Resort | Καλαμάτα με 70€ http://www.buys.gr/deal/1139510/5-asteron-garden-city-resort-kalamata.html Fri, 21 Jan 2022 18:18:04 GMT 5* Garden City Resort | Καλαμάτα]]> Πανελλήνια: Aelia Villa | Λιμένας Θάσου με 70€ http://www.buys.gr/deal/1421243/aelia-villa-limenas-thasou.html Fri, 21 Jan 2022 18:18:04 GMT Aelia Villa | Λιμένας Θάσου]]> Πανελλήνια: 3* Grand Vytina Hotel & Suites | Βυτίνα με 90€ http://www.buys.gr/deal/1413142/3-asteron-grand-vytina-hotel-suites-vutina.html Fri, 21 Jan 2022 18:18:04 GMT 3* Grand Vytina Hotel & Suites | Βυτίνα]]> Πανελλήνια: 4* Kymi Palace | Κύμη, Εύβοια με 60€ http://www.buys.gr/deal/1417937/4-asteron-kymi-palace-kumi-euvoia.html Fri, 21 Jan 2022 18:18:04 GMT 4* Kymi Palace | Κύμη, Εύβοια]]> Πανελλήνια: 3* Ξενοδοχείο Αχίλλειον | Καλάβρυτα με 50€ http://www.buys.gr/deal/1139506/3-asteron-xenodoxeio-axilleion-kalavruta.html Fri, 21 Jan 2022 18:18:04 GMT 3* Ξενοδοχείο Αχίλλειον | Καλάβρυτα]]> Πανελλήνια: 5* Epirus Palace | Ιωάννινα με 286€ http://www.buys.gr/deal/1465043/5-asteron-epirus-palace-ioannina.html Fri, 21 Jan 2022 18:18:04 GMT 5* Epirus Palace | Ιωάννινα]]> Πανελλήνια: 3* Kyparissia Beach Hotel | Κυπαρισσία, Μεσσηνία με 54€ http://www.buys.gr/deal/1146706/3-asteron-kyparissia-beach-hotel-kuparissia-messinia.html Fri, 21 Jan 2022 18:18:04 GMT 3* Kyparissia Beach Hotel | Κυπαρισσία, Μεσσηνία]]> Πανελλήνια: 3* Sfendamos Wood Village | Άγιος Παύλος Νάουσας με 71€ http://www.buys.gr/deal/1184191/3-asteron-sfendamos-wood-village-agios-paulos-naousas.html Fri, 21 Jan 2022 18:18:04 GMT 3* Sfendamos Wood Village | Άγιος Παύλος Νάουσας]]> Πανελλήνια: 4* Grand Meteora Hotel | Μετέωρα, Καλαμπάκα με 152€ http://www.buys.gr/deal/1465050/4-asteron-grand-meteora-hotel-meteora-kalampaka.html Fri, 21 Jan 2022 18:18:04 GMT 4* Grand Meteora Hotel | Μετέωρα, Καλαμπάκα]]> Πανελλήνια: 5* Cayo Exclusive Resort & Spa | Ελούντα, Κρήτη με 351€ http://www.buys.gr/deal/1245291/5-asteron-cayo-exclusive-resort-spa-elounta-kriti.html Fri, 21 Jan 2022 18:18:04 GMT 5* Cayo Exclusive Resort & Spa | Ελούντα, Κρήτη]]> Πανελλήνια: 4* Neikos Mediterraneo Chalkidiki | Χανιώτη, Χαλκιδική με 71€ http://www.buys.gr/deal/1441254/4-asteron-neikos-mediterraneo-chalkidiki-xanioti-xalkidiki.html Fri, 21 Jan 2022 18:18:04 GMT 4* Neikos Mediterraneo Chalkidiki | Χανιώτη, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: Koukounari Apartments | Αγκίστρι με 38€ http://www.buys.gr/deal/1245289/koukounari-apartments-agkistri.html Fri, 21 Jan 2022 18:18:04 GMT Koukounari Apartments | Αγκίστρι]]> Πανελλήνια: Blue Carpet Luxury Suites | Πευκοχώρι, Χαλκιδική με 136€ http://www.buys.gr/deal/1263815/blue-carpet-luxury-suites-peukoxori-xalkidiki.html Fri, 21 Jan 2022 18:18:04 GMT Blue Carpet Luxury Suites | Πευκοχώρι, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: 3* Anthea Boutique Hotel Tinos | Άγιος Φωκάς, Τήνος με 70€ http://www.buys.gr/deal/1450172/3-asteron-anthea-boutique-hotel-tinos-agios-fokas-tinos.html Fri, 21 Jan 2022 18:18:04 GMT 3* Anthea Boutique Hotel Tinos | Άγιος Φωκάς, Τήνος]]> Πανελλήνια: 3* Melissa Gold Coast | Ψακούδια, Χαλκιδική με 25€ http://www.buys.gr/deal/1450171/3-asteron-melissa-gold-coast-psakoudia-xalkidiki.html Fri, 21 Jan 2022 18:18:04 GMT 3* Melissa Gold Coast | Ψακούδια, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: 4* Civitel Olympic Hotel | Μαρούσι, Αθήνα με 134€ http://www.buys.gr/deal/1048449/4-asteron-civitel-olympic-hotel-marousi-athina.html Fri, 21 Jan 2022 18:18:04 GMT 4* Civitel Olympic Hotel | Μαρούσι, Αθήνα]]> Πανελλήνια: Akritas Ef Zin Villas & Suites | Παλιούρι, Χαλκιδική με 54€ http://www.buys.gr/deal/1151056/akritas-ef-zin-villas-suites-paliouri-xalkidiki.html Fri, 21 Jan 2022 18:18:04 GMT Akritas Ef Zin Villas & Suites | Παλιούρι, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: Karras Livin | Λαγανάς, Ζάκυνθος με 31€ http://www.buys.gr/deal/1426822/karras-livin-laganas-zakunthos.html Fri, 21 Jan 2022 18:18:04 GMT Karras Livin | Λαγανάς, Ζάκυνθος]]> Πανελλήνια: Olvios Luxury Suites | Θεσσαλονίκη με 67€ http://www.buys.gr/deal/1154886/olvios-luxury-suites-thessaloniki.html Fri, 21 Jan 2022 18:18:04 GMT Olvios Luxury Suites | Θεσσαλονίκη]]> Πανελλήνια: 3* Filoxenia Hotel & Spa | Καλάβρυτα με 61€ http://www.buys.gr/deal/1048473/3-asteron-filoxenia-hotel-spa-kalavruta.html Fri, 21 Jan 2022 18:18:04 GMT 3* Filoxenia Hotel & Spa | Καλάβρυτα]]>