Όλες οι προσφορές || Buys.gr http://www.buys.gr Όλες οι προσφορές και τα καλύτερα Deals στο Buys.gr | RSS http://www.buys.gr/images/logo_with_background.png Όλες οι προσφορές || Buys.gr http://www.buys.gr 52 140 Thu, 05 Dec 2019 20:43:01 GMT el Πανελλήνια: Ameliko Zagori | Άνω Πεδινά, Ζαγόρι με 60€ http://www.buys.gr/deal/1097961/ameliko-zagori-ano-pedina-zagori.html Thu, 05 Dec 2019 20:43:01 GMT Ameliko Zagori | Άνω Πεδινά, Ζαγόρι]]> Πανελλήνια: 3* Aroma Dryos Eco & Design Hotel | Μέτσοβο με 55€ http://www.buys.gr/deal/1048415/3-asteron-aroma-dryos-eco-design-hotel-metsovo.html Thu, 05 Dec 2019 20:43:01 GMT 3* Aroma Dryos Eco & Design Hotel | Μέτσοβο]]> Πανελλήνια: 4* Civitel Esprit | Μαρούσι, Αθήνα με 101€ http://www.buys.gr/deal/1048494/4-asteron-civitel-esprit-marousi-athina.html Thu, 05 Dec 2019 20:43:01 GMT 4* Civitel Esprit | Μαρούσι, Αθήνα]]> Πανελλήνια: Elatos Resort & Health Club | Ίταμος-Επτάλοφος, Παρνασσός με 250€ http://www.buys.gr/deal/1048471/elatos-resort-health-club-itamos-eptalofos-parnassos.html Thu, 05 Dec 2019 20:43:01 GMT Elatos Resort & Health Club | Ίταμος-Επτάλοφος, Παρνασσός]]> Πανελλήνια: 4* Portaria Hotel & Spa | Πορταριά, Πήλιο με 584€ http://www.buys.gr/deal/1117922/4-asteron-portaria-hotel-spa-portaria-pilio.html Thu, 05 Dec 2019 20:43:01 GMT 4* Portaria Hotel & Spa | Πορταριά, Πήλιο]]> Πανελλήνια: 4* Anavasi Mountain Resort | Τσόπελα, Ιωάννινα με 79€ http://www.buys.gr/deal/1098394/4-asteron-anavasi-mountain-resort-tsopela-ioannina.html Thu, 05 Dec 2019 20:43:01 GMT 4* Anavasi Mountain Resort | Τσόπελα, Ιωάννινα]]> Πανελλήνια: 4* Vouliagmeni Suites | Βουλιαγμένη, Αθήνα με 81€ http://www.buys.gr/deal/1048489/4-asteron-vouliagmeni-suites-vouliagmeni-athina.html Thu, 05 Dec 2019 20:43:01 GMT 4* Vouliagmeni Suites | Βουλιαγμένη, Αθήνα]]> Πανελλήνια: 5* Domotel Xenia Volos | Βόλος με 530€ http://www.buys.gr/deal/1109653/5-asteron-domotel-xenia-volos-volos.html Thu, 05 Dec 2019 20:43:01 GMT 5* Domotel Xenia Volos | Βόλος]]> Πανελλήνια: Δασικό Χωριό Λιβαδάκι | Μεγάλη Κάψη, Καρπενήσι με 60€ http://www.buys.gr/deal/1089405/dasiko-xorio-livadaki-megali-kapsi-karpenisi.html Thu, 05 Dec 2019 20:43:01 GMT Δασικό Χωριό Λιβαδάκι | Μεγάλη Κάψη, Καρπενήσι]]> Πανελλήνια: 3* Manthos Hotel Resort & Spa | Χάνια, Πήλιο με 88€ http://www.buys.gr/deal/1113684/3-asteron-manthos-hotel-resort-spa-xania-pilio.html Thu, 05 Dec 2019 20:43:01 GMT 3* Manthos Hotel Resort & Spa | Χάνια, Πήλιο]]> Πανελλήνια: 4* Pelion Resort | Πορταριά, Πήλιο με 65€ http://www.buys.gr/deal/1048418/4-asteron-pelion-resort-portaria-pilio.html Thu, 05 Dec 2019 20:43:01 GMT 4* Pelion Resort | Πορταριά, Πήλιο]]> Πανελλήνια: Art & Spa Hotel Villa Creoli | Ξυλόκαστρο με 48€ http://www.buys.gr/deal/1117326/art-spa-hotel-villa-creoli-xulokastro.html Thu, 05 Dec 2019 20:43:01 GMT Art & Spa Hotel Villa Creoli | Ξυλόκαστρο]]> Πανελλήνια: Ξενώνας Νιάουστα | Μηλίτσα, Νάουσα με 70€ http://www.buys.gr/deal/1111805/xenonas-niaousta-militsa-naousa.html Thu, 05 Dec 2019 20:43:01 GMT Ξενώνας Νιάουστα | Μηλίτσα, Νάουσα]]> Πανελλήνια: 4* Kymi Palace | Κύμη, Εύβοια με 258€ http://www.buys.gr/deal/1107287/4-asteron-kymi-palace-kumi-euvoia.html Thu, 05 Dec 2019 20:43:01 GMT 4* Kymi Palace | Κύμη, Εύβοια]]> Πανελλήνια: 3* Sfendamos Wood Village | Άγιος Παύλος Νάουσας με 91€ http://www.buys.gr/deal/1057116/3-asteron-sfendamos-wood-village-agios-paulos-naousas.html Thu, 05 Dec 2019 20:43:01 GMT 3* Sfendamos Wood Village | Άγιος Παύλος Νάουσας]]> Πανελλήνια: 5* The Met Hotel | Θεσσαλονίκη με 458€ http://www.buys.gr/deal/1111134/5-asteron-the-met-hotel-thessaloniki.html Thu, 05 Dec 2019 20:43:01 GMT 5* The Met Hotel | Θεσσαλονίκη]]> Πανελλήνια: Nikky's Place | Λιβάδι, Αράχωβα με 49€ http://www.buys.gr/deal/1098395/nikky-s-place-livadi-araxova.html Thu, 05 Dec 2019 20:43:01 GMT Nikky's Place | Λιβάδι, Αράχωβα]]> Πανελλήνια: 4* Civitel Olympic Hotel | Μαρούσι, Αθήνα με 119€ http://www.buys.gr/deal/1048449/4-asteron-civitel-olympic-hotel-marousi-athina.html Thu, 05 Dec 2019 20:43:01 GMT 4* Civitel Olympic Hotel | Μαρούσι, Αθήνα]]> Πανελλήνια: 3* Atrion Highland Hotel | Ελατοχώρι, Πιερία με 75€ http://www.buys.gr/deal/1121907/3-asteron-atrion-highland-hotel-elatoxori-pieria.html Thu, 05 Dec 2019 20:43:01 GMT 3* Atrion Highland Hotel | Ελατοχώρι, Πιερία]]> Πανελλήνια: 3* Filoxenia Hotel & Spa | Καλάβρυτα με 61€ http://www.buys.gr/deal/1048473/3-asteron-filoxenia-hotel-spa-kalavruta.html Thu, 05 Dec 2019 20:43:01 GMT 3* Filoxenia Hotel & Spa | Καλάβρυτα]]> Πανελλήνια: 3* Selestina Boutique Hotel | Καρπενήσι με 360€ http://www.buys.gr/deal/1109657/3-asteron-selestina-boutique-hotel-karpenisi.html Thu, 05 Dec 2019 20:43:01 GMT 3* Selestina Boutique Hotel | Καρπενήσι]]> Πανελλήνια: Pierion Musses | Ελατοχώρι, Πιερία με 45€ http://www.buys.gr/deal/1121905/pierion-musses-elatoxori-pieria.html Thu, 05 Dec 2019 20:43:01 GMT Pierion Musses | Ελατοχώρι, Πιερία]]> Πανελλήνια: 3* Mikri Arktos Hotel Trikala | Ελάτη Τρικάλων με 56€ http://www.buys.gr/deal/1048421/3-asteron-mikri-arktos-hotel-trikala-elati-trikalon.html Thu, 05 Dec 2019 20:43:01 GMT 3* Mikri Arktos Hotel Trikala | Ελάτη Τρικάλων]]> Πανελλήνια: 3* Paraliako Hotel Kyparissi | Κυπαρίσσι, Λακωνία με 23€ http://www.buys.gr/deal/1048496/3-asteron-paraliako-hotel-kyparissi-kuparissi-lakonia.html Thu, 05 Dec 2019 20:43:01 GMT 3* Paraliako Hotel Kyparissi | Κυπαρίσσι, Λακωνία]]> Πανελλήνια: 3* Long View Resort Hammam & Spa | Πόρτο Χέλι, Πελοπόννησος με 47€ http://www.buys.gr/deal/1048517/3-asteron-long-view-resort-hammam-spa-porto-xeli-peloponnisos.html Thu, 05 Dec 2019 20:43:01 GMT 3* Long View Resort Hammam & Spa | Πόρτο Χέλι, Πελοπόννησος]]> Πανελλήνια: Kokkymelon Xanthi | Τοξότες, Ξάνθη με 56€ http://www.buys.gr/deal/1048444/kokkymelon-xanthi-toxotes-xanthi.html Thu, 05 Dec 2019 20:43:01 GMT Kokkymelon Xanthi | Τοξότες, Ξάνθη]]> Πανελλήνια: Archontiko Fiamegou | Τρίκαλα Κορινθίας με 65€ http://www.buys.gr/deal/1048430/archontiko-fiamegou-trikala-korinthias.html Thu, 05 Dec 2019 20:43:01 GMT Archontiko Fiamegou | Τρίκαλα Κορινθίας]]> Πανελλήνια: 4* Kazarma Hotel | Λίμνη Πλαστήρα με 618€ http://www.buys.gr/deal/1111124/4-asteron-kazarma-hotel-limni-plastira.html Thu, 05 Dec 2019 20:43:01 GMT 4* Kazarma Hotel | Λίμνη Πλαστήρα]]> Πανελλήνια: 4* Grand Hotel Egnatia | Αλεξανδρούπολη με 468€ http://www.buys.gr/deal/1111126/4-asteron-grand-hotel-egnatia-alexandroupoli.html Thu, 05 Dec 2019 20:43:01 GMT 4* Grand Hotel Egnatia | Αλεξανδρούπολη]]> Πανελλήνια: 4* Egnatia City Hotel and Spa Kavala | Καβάλα με 60€ http://www.buys.gr/deal/1048417/4-asteron-egnatia-city-hotel-and-spa-kavala-kavala.html Thu, 05 Dec 2019 20:43:01 GMT 4* Egnatia City Hotel and Spa Kavala | Καβάλα]]> Πανελλήνια: 5* Mystras Grand Palace Resort & Spa | Μυστράς με 450€ http://www.buys.gr/deal/1110324/5-asteron-mystras-grand-palace-resort-spa-mustras.html Thu, 05 Dec 2019 20:43:01 GMT 5* Mystras Grand Palace Resort & Spa | Μυστράς]]> Πανελλήνια: 4* Capsis Hotel | Θεσσαλονίκη με 440€ http://www.buys.gr/deal/1119253/4-asteron-capsis-hotel-thessaloniki.html Thu, 05 Dec 2019 20:43:01 GMT 4* Capsis Hotel | Θεσσαλονίκη]]> Πανελλήνια: 5* Galaxy Hotel Iraklio | Ηράκλειο, Κρήτη με 65€ http://www.buys.gr/deal/1048453/5-asteron-galaxy-hotel-iraklio-hrakleio-kriti.html Thu, 05 Dec 2019 20:43:01 GMT 5* Galaxy Hotel Iraklio | Ηράκλειο, Κρήτη]]> Πανελλήνια: 3* All Seasons Lida | Καλάβρυτα με 65€ http://www.buys.gr/deal/1083594/3-asteron-all-seasons-lida-kalavruta.html Thu, 05 Dec 2019 20:43:01 GMT 3* All Seasons Lida | Καλάβρυτα]]> Πανελλήνια: Στης Έλενας | Ζαρούχλα, Αχαΐα με 380€ http://www.buys.gr/deal/1119254/stis-elenas-zarouxla-axaia.html Thu, 05 Dec 2019 20:43:01 GMT Στης Έλενας | Ζαρούχλα, Αχαΐα]]> Πανελλήνια: 5* Le Convivial Luxury Suites & Spa | Ξυλόκαστρο με 120€ http://www.buys.gr/deal/1048455/5-asteron-le-convivial-luxury-suites-spa-xulokastro.html Thu, 05 Dec 2019 20:43:01 GMT 5* Le Convivial Luxury Suites & Spa | Ξυλόκαστρο]]> Πανελλήνια: Vasilikia Mountain Farm & Retreat | Παύλιανη με 160€ http://www.buys.gr/deal/1048477/vasilikia-mountain-farm-retreat-pauliani.html Thu, 05 Dec 2019 20:43:01 GMT Vasilikia Mountain Farm & Retreat | Παύλιανη]]> Πανελλήνια: 3* Fretzato Hotel Trikala | Ελάτη Τρικάλων με 50€ http://www.buys.gr/deal/1048446/3-asteron-fretzato-hotel-trikala-elati-trikalon.html Thu, 05 Dec 2019 20:43:01 GMT 3* Fretzato Hotel Trikala | Ελάτη Τρικάλων]]> Πανελλήνια: 5* Santa Marina Arachova Resort & Spa | Αράχωβα με 990€ http://www.buys.gr/deal/1111136/5-asteron-santa-marina-arachova-resort-spa-araxova.html Thu, 05 Dec 2019 20:43:01 GMT 5* Santa Marina Arachova Resort & Spa | Αράχωβα]]> Πανελλήνια: Ίρις Ξενώνας & Σουίτες | Τσαγκαράδα, Πήλιο με 52€ http://www.buys.gr/deal/1113680/iris-xenonas-souites-tsagkarada-pilio.html Thu, 05 Dec 2019 20:43:01 GMT Ίρις Ξενώνας & Σουίτες | Τσαγκαράδα, Πήλιο]]> Πανελλήνια: 4* Archontiko Hatzipanayioti | Λεωνίδιο με 61€ http://www.buys.gr/deal/1048410/4-asteron-archontiko-hatzipanayioti-leonidio.html Thu, 05 Dec 2019 20:43:01 GMT 4* Archontiko Hatzipanayioti | Λεωνίδιο]]> Πανελλήνια: 3* Grand Vytina Hotel & Suites | Βυτίνα με 90€ http://www.buys.gr/deal/1111128/3-asteron-grand-vytina-hotel-suites-vutina.html Thu, 05 Dec 2019 20:43:01 GMT 3* Grand Vytina Hotel & Suites | Βυτίνα]]> Πανελλήνια: 4* Civitel Creta Beach | Αμουδάρα, Ηράκλειο με 56€ http://www.buys.gr/deal/1048501/4-asteron-civitel-creta-beach-amoudara-hrakleio.html Thu, 05 Dec 2019 20:43:01 GMT 4* Civitel Creta Beach | Αμουδάρα, Ηράκλειο]]> Πανελλήνια: 4* Porto Mani Suites | Κυπάρισσος, Ανατολική Μάνη με 236€ http://www.buys.gr/deal/1108586/4-asteron-porto-mani-suites-kuparissos-anatoliki-mani.html Thu, 05 Dec 2019 20:43:01 GMT 4* Porto Mani Suites | Κυπάρισσος, Ανατολική Μάνη]]> Πανελλήνια: 4* Civitel Attik Rooms & Apartments | Μαρούσι, Αθήνα με 85€ http://www.buys.gr/deal/1048448/4-asteron-civitel-attik-rooms-apartments-marousi-athina.html Thu, 05 Dec 2019 20:43:01 GMT 4* Civitel Attik Rooms & Apartments | Μαρούσι, Αθήνα]]> Πανελλήνια: Manoleas Villas | Στούπα, Μεσσηνία με 90€ http://www.buys.gr/deal/1111808/manoleas-villas-stoupa-messinia.html Thu, 05 Dec 2019 20:43:01 GMT Manoleas Villas | Στούπα, Μεσσηνία]]> Πανελλήνια: Mirabel City Center Hotel | Αργοστόλι, Κεφαλονιά με 44€ http://www.buys.gr/deal/1048511/mirabel-city-center-hotel-argostoli-kefalonia.html Thu, 05 Dec 2019 20:43:01 GMT Mirabel City Center Hotel | Αργοστόλι, Κεφαλονιά]]> Πανελλήνια: 3* Byzantino Boutique Hotel | Μονεμβασιά με 55€ http://www.buys.gr/deal/1048470/3-asteron-byzantino-boutique-hotel-monemvasia.html Thu, 05 Dec 2019 20:43:01 GMT 3* Byzantino Boutique Hotel | Μονεμβασιά]]> Πανελλήνια: 3* Kedros Village | Μυρίκη, Καρπενήσι με 140€ http://www.buys.gr/deal/1095264/3-asteron-kedros-village-muriki-karpenisi.html Thu, 05 Dec 2019 20:43:01 GMT 3* Kedros Village | Μυρίκη, Καρπενήσι]]> Πανελλήνια: 4* Airotel Achaia Beach | Καστελλόκαμπος, Πάτρα με 238€ http://www.buys.gr/deal/1107288/4-asteron-airotel-achaia-beach-kastellokampos-patra.html Thu, 05 Dec 2019 20:43:01 GMT 4* Airotel Achaia Beach | Καστελλόκαμπος, Πάτρα]]>