Όλες οι προσφορές || Buys.gr http://www.buys.gr Όλες οι προσφορές και τα καλύτερα Deals στο Buys.gr | RSS http://www.buys.gr/images/logo_with_background.png Όλες οι προσφορές || Buys.gr http://www.buys.gr 52 140 Thu, 21 Oct 2021 18:56:21 GMT el Πανελλήνια: Acrotel Porto Brava Luxury Villas | Όρμος Παναγιά - Σιθωνία, Χαλκιδική με 329€ http://www.buys.gr/deal/1317626/acrotel-porto-brava-luxury-villas-ormos-panagia-sithonia-xalkidiki.html Thu, 21 Oct 2021 18:56:22 GMT Acrotel Porto Brava Luxury Villas | Όρμος Παναγιά - Σιθωνία, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: 3* Aroma Dryos Eco & Design Hotel | Μέτσοβο με 55€ http://www.buys.gr/deal/1048415/3-asteron-aroma-dryos-eco-design-hotel-metsovo.html Thu, 21 Oct 2021 18:56:22 GMT 3* Aroma Dryos Eco & Design Hotel | Μέτσοβο]]> Πανελλήνια: 4* Civitel Esprit | Μαρούσι, Αθήνα με 105€ http://www.buys.gr/deal/1048494/4-asteron-civitel-esprit-marousi-athina.html Thu, 21 Oct 2021 18:56:22 GMT 4* Civitel Esprit | Μαρούσι, Αθήνα]]> Πανελλήνια: Ostra Menalon Luxury Suites | Καρδαράς, Αρκαδία με 72€ http://www.buys.gr/deal/1139486/ostra-menalon-luxury-suites-kardaras-arkadia.html Thu, 21 Oct 2021 18:56:22 GMT Ostra Menalon Luxury Suites | Καρδαράς, Αρκαδία]]> Πανελλήνια: Villa Nika Boutique Hotel | Αγία Μαρίνα, Σπέτσες με 124€ http://www.buys.gr/deal/1263804/villa-nika-boutique-hotel-agia-marina-spetses.html Thu, 21 Oct 2021 18:56:22 GMT Villa Nika Boutique Hotel | Αγία Μαρίνα, Σπέτσες]]> Πανελλήνια: 5* The Lynx Mountain Resort | Φλώρινα με 139€ http://www.buys.gr/deal/1341236/5-asteron-the-lynx-mountain-resort-florina.html Thu, 21 Oct 2021 18:56:22 GMT 5* The Lynx Mountain Resort | Φλώρινα]]> Πανελλήνια: Elatos Resort & Health Club | Επτάλοφος, Παρνασσός με 200€ http://www.buys.gr/deal/1048471/elatos-resort-health-club-eptalofos-parnassos.html Thu, 21 Oct 2021 18:56:22 GMT Elatos Resort & Health Club | Επτάλοφος, Παρνασσός]]> Πανελλήνια: 4* Anavasi Mountain Resort | Τσόπελας, Τζουμέρκα, Ιωάννινα με 83€ http://www.buys.gr/deal/1098394/4-asteron-anavasi-mountain-resort-tsopelas-tzoumerka-ioannina.html Thu, 21 Oct 2021 18:56:22 GMT 4* Anavasi Mountain Resort | Τσόπελας, Τζουμέρκα, Ιωάννινα]]> Πανελλήνια: 4* Hydra Hotel | Ύδρα με 120€ http://www.buys.gr/deal/1139475/4-asteron-hydra-hotel-udra.html Thu, 21 Oct 2021 18:56:22 GMT 4* Hydra Hotel | Ύδρα]]> Πανελλήνια: 4* Vouliagmeni Suites | Βουλιαγμένη, Αθήνα με 105€ http://www.buys.gr/deal/1048489/4-asteron-vouliagmeni-suites-vouliagmeni-athina.html Thu, 21 Oct 2021 18:56:22 GMT 4* Vouliagmeni Suites | Βουλιαγμένη, Αθήνα]]> Πανελλήνια: 4* Itilo Traditional Hotel | Νέο Οίτιλο, Λακωνία με 113€ http://www.buys.gr/deal/1129948/4-asteron-itilo-traditional-hotel-neo-oitilo-lakonia.html Thu, 21 Oct 2021 18:56:22 GMT 4* Itilo Traditional Hotel | Νέο Οίτιλο, Λακωνία]]> Πανελλήνια: 4* Cosmopolitan Hotel & Spa | Παραλία Κατερίνης με 93€ http://www.buys.gr/deal/1312588/4-asteron-cosmopolitan-hotel-spa-paralia-katerinis.html Thu, 21 Oct 2021 18:56:22 GMT 4* Cosmopolitan Hotel & Spa | Παραλία Κατερίνης]]> Πανελλήνια: 3* Vigla Hotel | Θολάρια, Αμοργός με 83€ http://www.buys.gr/deal/1263826/3-asteron-vigla-hotel-tholaria-amorgos.html Thu, 21 Oct 2021 18:56:22 GMT 3* Vigla Hotel | Θολάρια, Αμοργός]]> Πανελλήνια: Xenon Inn | Ναύπλιο με 105€ http://www.buys.gr/deal/1135151/xenon-inn-nauplio.html Thu, 21 Oct 2021 18:56:22 GMT Xenon Inn | Ναύπλιο]]> Πανελλήνια: 5* Elounda Bay Palace | Ελούντα, Κρήτη με 161€ http://www.buys.gr/deal/1263807/5-asteron-elounda-bay-palace-elounta-kriti.html Thu, 21 Oct 2021 18:56:22 GMT 5* Elounda Bay Palace | Ελούντα, Κρήτη]]> Πανελλήνια: 4* Dioni Boutique Hotel | Πρέβεζα με 67€ http://www.buys.gr/deal/1229519/4-asteron-dioni-boutique-hotel-preveza.html Thu, 21 Oct 2021 18:56:22 GMT 4* Dioni Boutique Hotel | Πρέβεζα]]> Πανελλήνια: 4* Αίγες Μέλαθρον | Βέροια με 81€ http://www.buys.gr/deal/1413295/4-asteron-aiges-melathron-veroia.html Thu, 21 Oct 2021 18:56:22 GMT 4* Αίγες Μέλαθρον | Βέροια]]> Πανελλήνια: 4* Elafivolia Arahova Suites | Αράχωβα με 171€ http://www.buys.gr/deal/1246425/4-asteron-elafivolia-arahova-suites-araxova.html Thu, 21 Oct 2021 18:56:22 GMT 4* Elafivolia Arahova Suites | Αράχωβα]]> Πανελλήνια: 4* Αρχοντικό Καλτεζιώτη | Κάψια, Ορεινή Αρκαδία με 117€ http://www.buys.gr/deal/1408641/4-asteron-arxontiko-kaltezioti-kapsia-oreini-arkadia.html Thu, 21 Oct 2021 18:56:22 GMT 4* Αρχοντικό Καλτεζιώτη | Κάψια, Ορεινή Αρκαδία]]> Πανελλήνια: Thisean Modern Suites by Athens Stay | Καλλιθέα, Αθήνα με 56€ http://www.buys.gr/deal/1406260/thisean-modern-suites-by-athens-stay-kallithea-athina.html Thu, 21 Oct 2021 18:56:22 GMT Thisean Modern Suites by Athens Stay | Καλλιθέα, Αθήνα]]> Πανελλήνια: 3* Αρχοντικό Κορδοπάτη | Βυτίνα, Αρκαδία με 60€ http://www.buys.gr/deal/1146705/3-asteron-arxontiko-kordopati-vutina-arkadia.html Thu, 21 Oct 2021 18:56:22 GMT 3* Αρχοντικό Κορδοπάτη | Βυτίνα, Αρκαδία]]> Πανελλήνια: 4* Pelion Resort | Πορταριά, Πήλιο με 52€ http://www.buys.gr/deal/1048418/4-asteron-pelion-resort-portaria-pilio.html Thu, 21 Oct 2021 18:56:22 GMT 4* Pelion Resort | Πορταριά, Πήλιο]]> Πανελλήνια: Melissi Villas | Μελίσσι, Ξυλόκαστρο με 127€ http://www.buys.gr/deal/1154534/melissi-villas-melissi-xulokastro.html Thu, 21 Oct 2021 18:56:22 GMT Melissi Villas | Μελίσσι, Ξυλόκαστρο]]> Πανελλήνια: Mykonian Breeze | Άνω Μερά, Μύκονος με 53€ http://www.buys.gr/deal/1194035/mykonian-breeze-ano-mera-mukonos.html Thu, 21 Oct 2021 18:56:22 GMT Mykonian Breeze | Άνω Μερά, Μύκονος]]> Πανελλήνια: 5* Epirus Palace | Ιωάννινα με 123€ http://www.buys.gr/deal/1408629/5-asteron-epirus-palace-ioannina.html Thu, 21 Oct 2021 18:56:22 GMT 5* Epirus Palace | Ιωάννινα]]> Πανελλήνια: 5* Garden City Resort | Καλαμάτα με 79€ http://www.buys.gr/deal/1139510/5-asteron-garden-city-resort-kalamata.html Thu, 21 Oct 2021 18:56:22 GMT 5* Garden City Resort | Καλαμάτα]]> Πανελλήνια: Aelia Villa | Λιμένας Θάσου με 77€ http://www.buys.gr/deal/1421243/aelia-villa-limenas-thasou.html Thu, 21 Oct 2021 18:56:22 GMT Aelia Villa | Λιμένας Θάσου]]> Πανελλήνια: 5* Ramada Plaza Thraki | Αλεξανδρούπολη με 284€ http://www.buys.gr/deal/1408631/5-asteron-ramada-plaza-thraki-alexandroupoli.html Thu, 21 Oct 2021 18:56:22 GMT 5* Ramada Plaza Thraki | Αλεξανδρούπολη]]> Πανελλήνια: 5* Cayo Exclusive Resort & Spa | Ελούντα, Κρήτη με 240€ http://www.buys.gr/deal/1420096/5-asteron-cayo-exclusive-resort-spa-elounta-kriti.html Thu, 21 Oct 2021 18:56:22 GMT 5* Cayo Exclusive Resort & Spa | Ελούντα, Κρήτη]]> Πανελλήνια: 3* Kyparissia Beach Hotel | Κυπαρισσία, Μεσσηνία με 51€ http://www.buys.gr/deal/1146706/3-asteron-kyparissia-beach-hotel-kuparissia-messinia.html Thu, 21 Oct 2021 18:56:22 GMT 3* Kyparissia Beach Hotel | Κυπαρισσία, Μεσσηνία]]> Πανελλήνια: 3* Sfendamos Wood Village | Άγιος Παύλος Νάουσας με 72€ http://www.buys.gr/deal/1184191/3-asteron-sfendamos-wood-village-agios-paulos-naousas.html Thu, 21 Oct 2021 18:56:22 GMT 3* Sfendamos Wood Village | Άγιος Παύλος Νάουσας]]> Πανελλήνια: Blue Carpet Luxury Suites | Πευκοχώρι, Χαλκιδική με 120€ http://www.buys.gr/deal/1263815/blue-carpet-luxury-suites-peukoxori-xalkidiki.html Thu, 21 Oct 2021 18:56:22 GMT Blue Carpet Luxury Suites | Πευκοχώρι, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: 4* Civitel Olympic Hotel | Μαρούσι, Αθήνα με 119€ http://www.buys.gr/deal/1048449/4-asteron-civitel-olympic-hotel-marousi-athina.html Thu, 21 Oct 2021 18:56:22 GMT 4* Civitel Olympic Hotel | Μαρούσι, Αθήνα]]> Πανελλήνια: Olvios Luxury Suites | Θεσσαλονίκη με 68€ http://www.buys.gr/deal/1154886/olvios-luxury-suites-thessaloniki.html Thu, 21 Oct 2021 18:56:22 GMT Olvios Luxury Suites | Θεσσαλονίκη]]> Πανελλήνια: 3* Filoxenia Hotel & Spa | Καλάβρυτα με 65€ http://www.buys.gr/deal/1048473/3-asteron-filoxenia-hotel-spa-kalavruta.html Thu, 21 Oct 2021 18:56:22 GMT 3* Filoxenia Hotel & Spa | Καλάβρυτα]]> Πανελλήνια: Sunset Villas | Ποσείδι, Χαλκιδική με 142€ http://www.buys.gr/deal/1263828/sunset-villas-poseidi-xalkidiki.html Thu, 21 Oct 2021 18:56:22 GMT Sunset Villas | Ποσείδι, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: 3* Preveza City Comfort Hotel | Πρέβεζα με 45€ http://www.buys.gr/deal/1229520/3-asteron-preveza-city-comfort-hotel-preveza.html Thu, 21 Oct 2021 18:56:22 GMT 3* Preveza City Comfort Hotel | Πρέβεζα]]> Πανελλήνια: 4* Amalia Hotel Olympia | Αρχαία Ολυμπία με 87€ http://www.buys.gr/deal/1408630/4-asteron-amalia-hotel-olympia-arxaia-olumpia.html Thu, 21 Oct 2021 18:56:22 GMT 4* Amalia Hotel Olympia | Αρχαία Ολυμπία]]> Πανελλήνια: 3* Μικρή Άρκτος Hotel | Ελάτη Τρικάλων με 68€ http://www.buys.gr/deal/1048421/3-asteron-mikri-arktos-hotel-elati-trikalon.html Thu, 21 Oct 2021 18:56:22 GMT 3* Μικρή Άρκτος Hotel | Ελάτη Τρικάλων]]> Πανελλήνια: 3* Montagna Verde | Πορταριά, Πήλιο με 54€ http://www.buys.gr/deal/1237592/3-asteron-montagna-verde-portaria-pilio.html Thu, 21 Oct 2021 18:56:22 GMT 3* Montagna Verde | Πορταριά, Πήλιο]]> Πανελλήνια: 3* Paraliako Hotel | Κυπαρίσσι, Λακωνία με 27€ http://www.buys.gr/deal/1266673/3-asteron-paraliako-hotel-kuparissi-lakonia.html Thu, 21 Oct 2021 18:56:22 GMT 3* Paraliako Hotel | Κυπαρίσσι, Λακωνία]]> Πανελλήνια: 3* Long View Resort Hammam & Spa | Πόρτο Χέλι, Πελοπόννησος με 57€ http://www.buys.gr/deal/1048517/3-asteron-long-view-resort-hammam-spa-porto-xeli-peloponnisos.html Thu, 21 Oct 2021 18:56:22 GMT 3* Long View Resort Hammam & Spa | Πόρτο Χέλι, Πελοπόννησος]]> Πανελλήνια: 4* Porto Greco Village Beach Hotel | Χερσόνησος, Κρήτη με 95€ http://www.buys.gr/deal/1129955/4-asteron-porto-greco-village-beach-hotel-xersonisos-kriti.html Thu, 21 Oct 2021 18:56:22 GMT 4* Porto Greco Village Beach Hotel | Χερσόνησος, Κρήτη]]> Πανελλήνια: Athens Panorama Project | Αθήνα, Κέντρο με 49€ http://www.buys.gr/deal/1291250/athens-panorama-project-athina-kentro.html Thu, 21 Oct 2021 18:56:22 GMT Athens Panorama Project | Αθήνα, Κέντρο]]> Πανελλήνια: Αρχοντικό Φιαμέγκου | Τρίκαλα Κορινθίας με 80€ http://www.buys.gr/deal/1048430/arxontiko-fiamegkou-trikala-korinthias.html Thu, 21 Oct 2021 18:56:22 GMT Αρχοντικό Φιαμέγκου | Τρίκαλα Κορινθίας]]> Πανελλήνια: 4* Filopappou Hill Suites by Athens Stay | Καλλιθέα, Αθήνα με 59€ http://www.buys.gr/deal/1404022/4-asteron-filopappou-hill-suites-by-athens-stay-kallithea-athina.html Thu, 21 Oct 2021 18:56:22 GMT 4* Filopappou Hill Suites by Athens Stay | Καλλιθέα, Αθήνα]]> Πανελλήνια: 4* Parga Beach Resort | Πάργα με 80€ http://www.buys.gr/deal/1263824/4-asteron-parga-beach-resort-parga.html Thu, 21 Oct 2021 18:56:22 GMT 4* Parga Beach Resort | Πάργα]]> Πανελλήνια: Silva Suites | Κρυονέρι, Λίμνη Πλαστήρα με 135€ http://www.buys.gr/deal/1413297/silva-suites-kruoneri-limni-plastira.html Thu, 21 Oct 2021 18:56:22 GMT Silva Suites | Κρυονέρι, Λίμνη Πλαστήρα]]> Πανελλήνια: 3* Parnassos Delphi Hotel | Δελφοί με 45€ http://www.buys.gr/deal/1122328/3-asteron-parnassos-delphi-hotel-delfoi.html Thu, 21 Oct 2021 18:56:22 GMT 3* Parnassos Delphi Hotel | Δελφοί]]> Πανελλήνια: Cleopatra Homes | Πίσω Λιβάδι, Πάρος με 107€ http://www.buys.gr/deal/1185544/cleopatra-homes-piso-livadi-paros.html Thu, 21 Oct 2021 18:56:22 GMT Cleopatra Homes | Πίσω Λιβάδι, Πάρος]]>