Όλες οι προσφορές || Buys.gr http://www.buys.gr Όλες οι προσφορές και τα καλύτερα Deals στο Buys.gr | RSS http://www.buys.gr/images/logo_with_background.png Όλες οι προσφορές || Buys.gr http://www.buys.gr 52 140 Fri, 07 Aug 2020 21:55:24 GMT el Πανελλήνια: Beach Hotel Thassos | Πευκάρι, Θάσος με 45€ http://www.buys.gr/deal/1154720/beach-hotel-thassos-peukari-thasos.html Fri, 07 Aug 2020 21:55:24 GMT Beach Hotel Thassos | Πευκάρι, Θάσος]]> Πανελλήνια: 3* Aroma Dryos Eco & Design Hotel | Μέτσοβο με 55€ http://www.buys.gr/deal/1048415/3-asteron-aroma-dryos-eco-design-hotel-metsovo.html Fri, 07 Aug 2020 21:55:24 GMT 3* Aroma Dryos Eco & Design Hotel | Μέτσοβο]]> Πανελλήνια: 4* Civitel Esprit | Μαρούσι, Αθήνα με 107€ http://www.buys.gr/deal/1048494/4-asteron-civitel-esprit-marousi-athina.html Fri, 07 Aug 2020 21:55:24 GMT 4* Civitel Esprit | Μαρούσι, Αθήνα]]> Πανελλήνια: Ostra Menalon Luxury Suites | Καρδαράς, Αρκαδία με 55€ http://www.buys.gr/deal/1139486/ostra-menalon-luxury-suites-kardaras-arkadia.html Fri, 07 Aug 2020 21:55:24 GMT Ostra Menalon Luxury Suites | Καρδαράς, Αρκαδία]]> Πανελλήνια: 4* Core Hotel Chalkidiki | Πολύχρονο, Χαλκιδική με 44€ http://www.buys.gr/deal/1194075/4-asteron-core-hotel-chalkidiki-poluxrono-xalkidiki.html Fri, 07 Aug 2020 21:55:24 GMT 4* Core Hotel Chalkidiki | Πολύχρονο, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: Villa Nika Boutique Hotel | Αγία Μαρίνα, Σπέτσες με 130€ http://www.buys.gr/deal/1194058/villa-nika-boutique-hotel-agia-marina-spetses.html Fri, 07 Aug 2020 21:55:24 GMT Villa Nika Boutique Hotel | Αγία Μαρίνα, Σπέτσες]]> Πανελλήνια: 5* The Lynx Mountain Resort | Φλώρινα με 75€ http://www.buys.gr/deal/1194037/5-asteron-the-lynx-mountain-resort-florina.html Fri, 07 Aug 2020 21:55:24 GMT 5* The Lynx Mountain Resort | Φλώρινα]]> Πανελλήνια: Elatos Resort & Health Club | Επτάλοφος, Παρνασσός με 260€ http://www.buys.gr/deal/1048471/elatos-resort-health-club-eptalofos-parnassos.html Fri, 07 Aug 2020 21:55:24 GMT Elatos Resort & Health Club | Επτάλοφος, Παρνασσός]]> Πανελλήνια: 3* Paros Bay Sea Resort Hotel | Παράσπορος, Πάρος με 88€ http://www.buys.gr/deal/1215317/3-asteron-paros-bay-sea-resort-hotel-parasporos-paros.html Fri, 07 Aug 2020 21:55:24 GMT 3* Paros Bay Sea Resort Hotel | Παράσπορος, Πάρος]]> Πανελλήνια: 4* Anavasi Mountain Resort | Τσόπελας, Τζουμέρκα, Ιωάννινα με 79€ http://www.buys.gr/deal/1098394/4-asteron-anavasi-mountain-resort-tsopelas-tzoumerka-ioannina.html Fri, 07 Aug 2020 21:55:24 GMT 4* Anavasi Mountain Resort | Τσόπελας, Τζουμέρκα, Ιωάννινα]]> Πανελλήνια: Kefalonian Luxury Villas | Κεφαλονιά με 126€ http://www.buys.gr/deal/1143126/kefalonian-luxury-villas-kefalonia.html Fri, 07 Aug 2020 21:55:24 GMT Kefalonian Luxury Villas | Κεφαλονιά]]> Πανελλήνια: 3* Perrakis Hotel | Κυπρί, Άνδρος με 120€ http://www.buys.gr/deal/1194070/3-asteron-perrakis-hotel-kupri-andros.html Fri, 07 Aug 2020 21:55:24 GMT 3* Perrakis Hotel | Κυπρί, Άνδρος]]> Πανελλήνια: 4* Hydra Hotel | Ύδρα με 46€ http://www.buys.gr/deal/1139475/4-asteron-hydra-hotel-udra.html Fri, 07 Aug 2020 21:55:24 GMT 4* Hydra Hotel | Ύδρα]]> Πανελλήνια: 4* Karras Hotel | Λαγανάς, Ζάκυνθος με 34€ http://www.buys.gr/deal/1194079/4-asteron-karras-hotel-laganas-zakunthos.html Fri, 07 Aug 2020 21:55:24 GMT 4* Karras Hotel | Λαγανάς, Ζάκυνθος]]> Πανελλήνια: 4* Vouliagmeni Suites | Βουλιαγμένη, Αθήνα με 105€ http://www.buys.gr/deal/1048489/4-asteron-vouliagmeni-suites-vouliagmeni-athina.html Fri, 07 Aug 2020 21:55:24 GMT 4* Vouliagmeni Suites | Βουλιαγμένη, Αθήνα]]> Πανελλήνια: 4* Itilo Traditional Hotel | Νέο Οίτιλο, Λακωνία με 47€ http://www.buys.gr/deal/1129948/4-asteron-itilo-traditional-hotel-neo-oitilo-lakonia.html Fri, 07 Aug 2020 21:55:24 GMT 4* Itilo Traditional Hotel | Νέο Οίτιλο, Λακωνία]]> Πανελλήνια: 5* Anemi Hotel | Καραβοστάση, Φολέγανδρος με 158€ http://www.buys.gr/deal/1139497/5-asteron-anemi-hotel-karavostasi-folegandros.html Fri, 07 Aug 2020 21:55:24 GMT 5* Anemi Hotel | Καραβοστάση, Φολέγανδρος]]> Πανελλήνια: 3* Vigla Hotel | Θολάρια, Αμοργός με 101€ http://www.buys.gr/deal/1129953/3-asteron-vigla-hotel-tholaria-amorgos.html Fri, 07 Aug 2020 21:55:24 GMT 3* Vigla Hotel | Θολάρια, Αμοργός]]> Πανελλήνια: Xenon Inn | Ναύπλιο με 120€ http://www.buys.gr/deal/1135151/xenon-inn-nauplio.html Fri, 07 Aug 2020 21:55:24 GMT Xenon Inn | Ναύπλιο]]> Πανελλήνια: 5* Elounda Bay Palace | Ελούντα, Κρήτη με 184€ http://www.buys.gr/deal/1158395/5-asteron-elounda-bay-palace-elounta-kriti.html Fri, 07 Aug 2020 21:55:24 GMT 5* Elounda Bay Palace | Ελούντα, Κρήτη]]> Πανελλήνια: 5* Epirus Palace | Ιωάννινα με 117€ http://www.buys.gr/deal/1199813/5-asteron-epirus-palace-ioannina.html Fri, 07 Aug 2020 21:55:24 GMT 5* Epirus Palace | Ιωάννινα]]> Πανελλήνια: Mint Retreat Suites | Καλάνδρα, Χαλκιδική με 84€ http://www.buys.gr/deal/1152788/mint-retreat-suites-kalandra-xalkidiki.html Fri, 07 Aug 2020 21:55:24 GMT Mint Retreat Suites | Καλάνδρα, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: 3* Αρχοντικό Κορδοπάτη | Βυτίνα, Αρκαδία με 60€ http://www.buys.gr/deal/1146705/3-asteron-arxontiko-kordopati-vutina-arkadia.html Fri, 07 Aug 2020 21:55:24 GMT 3* Αρχοντικό Κορδοπάτη | Βυτίνα, Αρκαδία]]> Πανελλήνια: 4* Pelion Resort | Πορταριά, Πήλιο με 52€ http://www.buys.gr/deal/1048418/4-asteron-pelion-resort-portaria-pilio.html Fri, 07 Aug 2020 21:55:24 GMT 4* Pelion Resort | Πορταριά, Πήλιο]]> Πανελλήνια: Melissi Villas | Μελίσσι, Ξυλόκαστρο με 142€ http://www.buys.gr/deal/1154534/melissi-villas-melissi-xulokastro.html Fri, 07 Aug 2020 21:55:24 GMT Melissi Villas | Μελίσσι, Ξυλόκαστρο]]> Πανελλήνια: Mykonian Breeze | Άνω Μερά, Μύκονος με 49€ http://www.buys.gr/deal/1194035/mykonian-breeze-ano-mera-mukonos.html Fri, 07 Aug 2020 21:55:24 GMT Mykonian Breeze | Άνω Μερά, Μύκονος]]> Πανελλήνια: Casa 77 Zante by Karras Hotels | Μπόχαλη, Ζάκυνθος με 27€ http://www.buys.gr/deal/1194083/casa-77-zante-by-karras-hotels-mpoxali-zakunthos.html Fri, 07 Aug 2020 21:55:24 GMT Casa 77 Zante by Karras Hotels | Μπόχαλη, Ζάκυνθος]]> Πανελλήνια: Makis Inn Resort | Θερμησία, Ερμιόνη με 99€ http://www.buys.gr/deal/1140288/makis-inn-resort-thermisia-ermioni.html Fri, 07 Aug 2020 21:55:24 GMT Makis Inn Resort | Θερμησία, Ερμιόνη]]> Πανελλήνια: 5* Garden City Resort | Καλαμάτα με 100€ http://www.buys.gr/deal/1139510/5-asteron-garden-city-resort-kalamata.html Fri, 07 Aug 2020 21:55:24 GMT 5* Garden City Resort | Καλαμάτα]]> Πανελλήνια: Aelia Villa | Λιμένας Θάσου με 64€ http://www.buys.gr/deal/1143128/aelia-villa-limenas-thasou.html Fri, 07 Aug 2020 21:55:24 GMT Aelia Villa | Λιμένας Θάσου]]> Πανελλήνια: 3* Ξενοδοχείο Αχίλλειον | Καλάβρυτα με 55€ http://www.buys.gr/deal/1139506/3-asteron-xenodoxeio-axilleion-kalavruta.html Fri, 07 Aug 2020 21:55:24 GMT 3* Ξενοδοχείο Αχίλλειον | Καλάβρυτα]]> Πανελλήνια: 3* Kyparissia Beach Hotel | Κυπαρισσία, Μεσσηνία με 51€ http://www.buys.gr/deal/1146706/3-asteron-kyparissia-beach-hotel-kuparissia-messinia.html Fri, 07 Aug 2020 21:55:24 GMT 3* Kyparissia Beach Hotel | Κυπαρισσία, Μεσσηνία]]> Πανελλήνια: 3* Sfendamos Wood Village | Άγιος Παύλος Νάουσας με 67€ http://www.buys.gr/deal/1184191/3-asteron-sfendamos-wood-village-agios-paulos-naousas.html Fri, 07 Aug 2020 21:55:24 GMT 3* Sfendamos Wood Village | Άγιος Παύλος Νάουσας]]> Πανελλήνια: Blue Carpet Luxury Suites | Πευκοχώρι, Χαλκιδική με 118€ http://www.buys.gr/deal/1152780/blue-carpet-luxury-suites-peukoxori-xalkidiki.html Fri, 07 Aug 2020 21:55:24 GMT Blue Carpet Luxury Suites | Πευκοχώρι, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: 4* Kinetta Beach Resort & Spa | Κινέτα, Αττική με 119€ http://www.buys.gr/deal/1201598/4-asteron-kinetta-beach-resort-spa-kineta-attiki.html Fri, 07 Aug 2020 21:55:24 GMT 4* Kinetta Beach Resort & Spa | Κινέτα, Αττική]]> Πανελλήνια: 3* Anthea Boutique Hotel Tinos | Άγιος Φωκάς, Τήνος με 65€ http://www.buys.gr/deal/1194078/3-asteron-anthea-boutique-hotel-tinos-agios-fokas-tinos.html Fri, 07 Aug 2020 21:55:24 GMT 3* Anthea Boutique Hotel Tinos | Άγιος Φωκάς, Τήνος]]> Πανελλήνια: 3* Melissa Gold Coast | Ψακούδια, Χαλκιδική με 29€ http://www.buys.gr/deal/1154535/3-asteron-melissa-gold-coast-psakoudia-xalkidiki.html Fri, 07 Aug 2020 21:55:24 GMT 3* Melissa Gold Coast | Ψακούδια, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: 4* Civitel Olympic Hotel | Μαρούσι, Αθήνα με 118€ http://www.buys.gr/deal/1048449/4-asteron-civitel-olympic-hotel-marousi-athina.html Fri, 07 Aug 2020 21:55:24 GMT 4* Civitel Olympic Hotel | Μαρούσι, Αθήνα]]> Πανελλήνια: Akritas Ef Zin Villas & Suites | Παλιούρι, Χαλκιδική με 41€ http://www.buys.gr/deal/1151056/akritas-ef-zin-villas-suites-paliouri-xalkidiki.html Fri, 07 Aug 2020 21:55:24 GMT Akritas Ef Zin Villas & Suites | Παλιούρι, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: Karras Livin | Λαγανάς, Ζάκυνθος με 27€ http://www.buys.gr/deal/1194032/karras-livin-laganas-zakunthos.html Fri, 07 Aug 2020 21:55:24 GMT Karras Livin | Λαγανάς, Ζάκυνθος]]> Πανελλήνια: Olvios Luxury Suites | Θεσσαλονίκη με 59€ http://www.buys.gr/deal/1154886/olvios-luxury-suites-thessaloniki.html Fri, 07 Aug 2020 21:55:24 GMT Olvios Luxury Suites | Θεσσαλονίκη]]> Πανελλήνια: 3* Belle Helene | Παραλία Βαθύ, Γύθειο με 147€ http://www.buys.gr/deal/1207229/3-asteron-belle-helene-paralia-vathu-gutheio.html Fri, 07 Aug 2020 21:55:24 GMT 3* Belle Helene | Παραλία Βαθύ, Γύθειο]]> Πανελλήνια: 3* Filoxenia Hotel & Spa | Καλάβρυτα με 53€ http://www.buys.gr/deal/1048473/3-asteron-filoxenia-hotel-spa-kalavruta.html Fri, 07 Aug 2020 21:55:24 GMT 3* Filoxenia Hotel & Spa | Καλάβρυτα]]> Πανελλήνια: Sunset Villas | Ποσείδι, Χαλκιδική με 90€ http://www.buys.gr/deal/1154884/sunset-villas-poseidi-xalkidiki.html Fri, 07 Aug 2020 21:55:24 GMT Sunset Villas | Ποσείδι, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: 5* Zante Park Resort & Spa | Λαγανάς, Ζάκυνθος με 131€ http://www.buys.gr/deal/1147758/5-asteron-zante-park-resort-spa-laganas-zakunthos.html Fri, 07 Aug 2020 21:55:24 GMT 5* Zante Park Resort & Spa | Λαγανάς, Ζάκυνθος]]> Πανελλήνια: Ξενώνας Αυραγόνιο | Πάπιγκο με 120€ http://www.buys.gr/deal/1145509/xenonas-auragonio-papigko.html Fri, 07 Aug 2020 21:55:24 GMT Ξενώνας Αυραγόνιο | Πάπιγκο]]> Πανελλήνια: 3* Μικρή Άρκτος Hotel | Ελάτη Τρικάλων με 44€ http://www.buys.gr/deal/1048421/3-asteron-mikri-arktos-hotel-elati-trikalon.html Fri, 07 Aug 2020 21:55:24 GMT 3* Μικρή Άρκτος Hotel | Ελάτη Τρικάλων]]> Πανελλήνια: 4* Ionion Star Hotel | Λευκάδα με 122€ http://www.buys.gr/deal/1194068/4-asteron-ionion-star-hotel-leukada.html Fri, 07 Aug 2020 21:55:24 GMT 4* Ionion Star Hotel | Λευκάδα]]> Πανελλήνια: 3* Paraliako Hotel | Κυπαρίσσι, Λακωνία με 27€ http://www.buys.gr/deal/1048496/3-asteron-paraliako-hotel-kuparissi-lakonia.html Fri, 07 Aug 2020 21:55:24 GMT 3* Paraliako Hotel | Κυπαρίσσι, Λακωνία]]> Πανελλήνια: 3* Long View Resort Hammam & Spa | Πόρτο Χέλι, Πελοπόννησος με 47€ http://www.buys.gr/deal/1048517/3-asteron-long-view-resort-hammam-spa-porto-xeli-peloponnisos.html Fri, 07 Aug 2020 21:55:24 GMT 3* Long View Resort Hammam & Spa | Πόρτο Χέλι, Πελοπόννησος]]>