Όλες οι προσφορές || Buys.gr http://www.buys.gr Όλες οι προσφορές και τα καλύτερα Deals στο Buys.gr | RSS http://www.buys.gr/images/logo_with_background.png Όλες οι προσφορές || Buys.gr http://www.buys.gr 52 140 Sat, 31 Oct 2020 17:00:25 GMT el Πανελλήνια: 3* Aroma Dryos Eco & Design Hotel | Μέτσοβο με 55€ http://www.buys.gr/deal/1048415/3-asteron-aroma-dryos-eco-design-hotel-metsovo.html Sat, 31 Oct 2020 17:00:25 GMT 3* Aroma Dryos Eco & Design Hotel | Μέτσοβο]]> Πανελλήνια: 4* Civitel Esprit | Μαρούσι, Αθήνα με 93€ http://www.buys.gr/deal/1048494/4-asteron-civitel-esprit-marousi-athina.html Sat, 31 Oct 2020 17:00:25 GMT 4* Civitel Esprit | Μαρούσι, Αθήνα]]> Πανελλήνια: Ostra Menalon Luxury Suites | Καρδαράς, Αρκαδία με 75€ http://www.buys.gr/deal/1139486/ostra-menalon-luxury-suites-kardaras-arkadia.html Sat, 31 Oct 2020 17:00:25 GMT Ostra Menalon Luxury Suites | Καρδαράς, Αρκαδία]]> Πανελλήνια: 5* The Lynx Mountain Resort | Φλώρινα με 104€ http://www.buys.gr/deal/1194037/5-asteron-the-lynx-mountain-resort-florina.html Sat, 31 Oct 2020 17:00:25 GMT 5* The Lynx Mountain Resort | Φλώρινα]]> Πανελλήνια: 3* Hotel Kamares Tsepelovo | Τσεπέλοβο, Ζαγοροχώρια με 55€ http://www.buys.gr/deal/1232962/3-asteron-hotel-kamares-tsepelovo-tsepelovo-zagoroxoria.html Sat, 31 Oct 2020 17:00:25 GMT 3* Hotel Kamares Tsepelovo | Τσεπέλοβο, Ζαγοροχώρια]]> Πανελλήνια: Elatos Resort & Health Club | Επτάλοφος, Παρνασσός με 211€ http://www.buys.gr/deal/1048471/elatos-resort-health-club-eptalofos-parnassos.html Sat, 31 Oct 2020 17:00:25 GMT Elatos Resort & Health Club | Επτάλοφος, Παρνασσός]]> Πανελλήνια: 4* Kastro Πέτρινα Σαλέ | Καλάβρυτα με 100€ http://www.buys.gr/deal/1230085/4-asteron-kastro-petrina-sale-kalavruta.html Sat, 31 Oct 2020 17:00:25 GMT 4* Kastro Πέτρινα Σαλέ | Καλάβρυτα]]> Πανελλήνια: 4* Anavasi Mountain Resort | Τσόπελας, Τζουμέρκα, Ιωάννινα με 74€ http://www.buys.gr/deal/1098394/4-asteron-anavasi-mountain-resort-tsopelas-tzoumerka-ioannina.html Sat, 31 Oct 2020 17:00:25 GMT 4* Anavasi Mountain Resort | Τσόπελας, Τζουμέρκα, Ιωάννινα]]> Πανελλήνια: Κτήμα Νικόλα | Μαρμάρι, Εύβοια με 60€ http://www.buys.gr/deal/1158447/ktima-nikola-marmari-euvoia.html Sat, 31 Oct 2020 17:00:25 GMT Κτήμα Νικόλα | Μαρμάρι, Εύβοια]]> Πανελλήνια: 4* Hydra Hotel | Ύδρα με 95€ http://www.buys.gr/deal/1139475/4-asteron-hydra-hotel-udra.html Sat, 31 Oct 2020 17:00:25 GMT 4* Hydra Hotel | Ύδρα]]> Πανελλήνια: 4* Vouliagmeni Suites | Βουλιαγμένη, Αθήνα με 102€ http://www.buys.gr/deal/1048489/4-asteron-vouliagmeni-suites-vouliagmeni-athina.html Sat, 31 Oct 2020 17:00:25 GMT 4* Vouliagmeni Suites | Βουλιαγμένη, Αθήνα]]> Πανελλήνια: 4* Itilo Traditional Hotel | Νέο Οίτιλο, Λακωνία με 76€ http://www.buys.gr/deal/1129948/4-asteron-itilo-traditional-hotel-neo-oitilo-lakonia.html Sat, 31 Oct 2020 17:00:25 GMT 4* Itilo Traditional Hotel | Νέο Οίτιλο, Λακωνία]]> Πανελλήνια: Xenon Inn | Ναύπλιο με 100€ http://www.buys.gr/deal/1135151/xenon-inn-nauplio.html Sat, 31 Oct 2020 17:00:25 GMT Xenon Inn | Ναύπλιο]]> Πανελλήνια: 4* Dioni Boutique Hotel | Πρέβεζα με 62€ http://www.buys.gr/deal/1229519/4-asteron-dioni-boutique-hotel-preveza.html Sat, 31 Oct 2020 17:00:25 GMT 4* Dioni Boutique Hotel | Πρέβεζα]]> Πανελλήνια: Santorini Med Homes | Μεσαριά, Σαντορίνη με 60€ http://www.buys.gr/deal/1191809/santorini-med-homes-mesaria-santorini.html Sat, 31 Oct 2020 17:00:25 GMT Santorini Med Homes | Μεσαριά, Σαντορίνη]]> Πανελλήνια: 4* Enastron View Hotel | Καστοριά με 55€ http://www.buys.gr/deal/1234527/4-asteron-enastron-view-hotel-kastoria.html Sat, 31 Oct 2020 17:00:25 GMT 4* Enastron View Hotel | Καστοριά]]> Πανελλήνια: Abelos Villas | Άγιος Ιωάννης, Ορεινή Αρκαδία με 110€ http://www.buys.gr/deal/1241698/abelos-villas-agios-ioannis-oreini-arkadia.html Sat, 31 Oct 2020 17:00:25 GMT Abelos Villas | Άγιος Ιωάννης, Ορεινή Αρκαδία]]> Πανελλήνια: 4* Elafivolia Arahova Suites | Αράχωβα με 161€ http://www.buys.gr/deal/1246425/4-asteron-elafivolia-arahova-suites-araxova.html Sat, 31 Oct 2020 17:00:25 GMT 4* Elafivolia Arahova Suites | Αράχωβα]]> Πανελλήνια: 3* Αρχοντικό Κορδοπάτη | Βυτίνα, Αρκαδία με 55€ http://www.buys.gr/deal/1146705/3-asteron-arxontiko-kordopati-vutina-arkadia.html Sat, 31 Oct 2020 17:00:25 GMT 3* Αρχοντικό Κορδοπάτη | Βυτίνα, Αρκαδία]]> Πανελλήνια: 4* Pelion Resort | Πορταριά, Πήλιο με 52€ http://www.buys.gr/deal/1048418/4-asteron-pelion-resort-portaria-pilio.html Sat, 31 Oct 2020 17:00:25 GMT 4* Pelion Resort | Πορταριά, Πήλιο]]> Πανελλήνια: Melissi Villas | Μελίσσι, Ξυλόκαστρο με 139€ http://www.buys.gr/deal/1154534/melissi-villas-melissi-xulokastro.html Sat, 31 Oct 2020 17:00:25 GMT Melissi Villas | Μελίσσι, Ξυλόκαστρο]]> Πανελλήνια: Mykonian Breeze | Άνω Μερά, Μύκονος με 63€ http://www.buys.gr/deal/1194035/mykonian-breeze-ano-mera-mukonos.html Sat, 31 Oct 2020 17:00:25 GMT Mykonian Breeze | Άνω Μερά, Μύκονος]]> Πανελλήνια: 4* Αιολίδες | Καλύβια Πεζούλας, Λίμνη Πλαστήρα με 108€ http://www.buys.gr/deal/1235451/4-asteron-aiolides-kaluvia-pezoulas-limni-plastira.html Sat, 31 Oct 2020 17:00:25 GMT 4* Αιολίδες | Καλύβια Πεζούλας, Λίμνη Πλαστήρα]]> Πανελλήνια: Casa 77 Zante by Karras Hotels | Μπόχαλη, Ζάκυνθος με 30€ http://www.buys.gr/deal/1194083/casa-77-zante-by-karras-hotels-mpoxali-zakunthos.html Sat, 31 Oct 2020 17:00:25 GMT Casa 77 Zante by Karras Hotels | Μπόχαλη, Ζάκυνθος]]> Πανελλήνια: 5* Garden City Resort | Καλαμάτα με 70€ http://www.buys.gr/deal/1139510/5-asteron-garden-city-resort-kalamata.html Sat, 31 Oct 2020 17:00:25 GMT 5* Garden City Resort | Καλαμάτα]]> Πανελλήνια: 3* Ξενοδοχείο Αχίλλειον | Καλάβρυτα με 50€ http://www.buys.gr/deal/1139506/3-asteron-xenodoxeio-axilleion-kalavruta.html Sat, 31 Oct 2020 17:00:25 GMT 3* Ξενοδοχείο Αχίλλειον | Καλάβρυτα]]> Πανελλήνια: 3* Kyparissia Beach Hotel | Κυπαρισσία, Μεσσηνία με 51€ http://www.buys.gr/deal/1146706/3-asteron-kyparissia-beach-hotel-kuparissia-messinia.html Sat, 31 Oct 2020 17:00:25 GMT 3* Kyparissia Beach Hotel | Κυπαρισσία, Μεσσηνία]]> Πανελλήνια: 3* Ξενώνας Παπανικόλα | Πιάνα, Αρκαδία με 60€ http://www.buys.gr/deal/1232621/3-asteron-xenonas-papanikola-piana-arkadia.html Sat, 31 Oct 2020 17:00:25 GMT 3* Ξενώνας Παπανικόλα | Πιάνα, Αρκαδία]]> Πανελλήνια: 3* Sfendamos Wood Village | Άγιος Παύλος Νάουσας με 81€ http://www.buys.gr/deal/1184191/3-asteron-sfendamos-wood-village-agios-paulos-naousas.html Sat, 31 Oct 2020 17:00:25 GMT 3* Sfendamos Wood Village | Άγιος Παύλος Νάουσας]]> Πανελλήνια: 5* Cayo Exclusive Resort & Spa | Ελούντα, Κρήτη με 186€ http://www.buys.gr/deal/1245291/5-asteron-cayo-exclusive-resort-spa-elounta-kriti.html Sat, 31 Oct 2020 17:00:25 GMT 5* Cayo Exclusive Resort & Spa | Ελούντα, Κρήτη]]> Πανελλήνια: 4* Manthos Mountain Resort & Spa | Χάνια, Πήλιο με 94€ http://www.buys.gr/deal/1248071/4-asteron-manthos-mountain-resort-spa-xania-pilio.html Sat, 31 Oct 2020 17:00:25 GMT 4* Manthos Mountain Resort & Spa | Χάνια, Πήλιο]]> Πανελλήνια: Koukounari Apartments | Αγκίστρι με 35€ http://www.buys.gr/deal/1245289/koukounari-apartments-agkistri.html Sat, 31 Oct 2020 17:00:25 GMT Koukounari Apartments | Αγκίστρι]]> Πανελλήνια: Ξενώνας Ραστώνη | Βυζίτσα, Πήλιο με 49€ http://www.buys.gr/deal/1230087/xenonas-rastoni-vuzitsa-pilio.html Sat, 31 Oct 2020 17:00:25 GMT Ξενώνας Ραστώνη | Βυζίτσα, Πήλιο]]> Πανελλήνια: 4* Civitel Olympic Hotel | Μαρούσι, Αθήνα με 104€ http://www.buys.gr/deal/1048449/4-asteron-civitel-olympic-hotel-marousi-athina.html Sat, 31 Oct 2020 17:00:25 GMT 4* Civitel Olympic Hotel | Μαρούσι, Αθήνα]]> Πανελλήνια: Akritas Ef Zin Villas & Suites | Παλιούρι, Χαλκιδική με 76€ http://www.buys.gr/deal/1151056/akritas-ef-zin-villas-suites-paliouri-xalkidiki.html Sat, 31 Oct 2020 17:00:25 GMT Akritas Ef Zin Villas & Suites | Παλιούρι, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: Olvios Luxury Suites | Θεσσαλονίκη με 61€ http://www.buys.gr/deal/1154886/olvios-luxury-suites-thessaloniki.html Sat, 31 Oct 2020 17:00:25 GMT Olvios Luxury Suites | Θεσσαλονίκη]]> Πανελλήνια: Exohiko Resort & Spa | Παλαιός Άγιος Αθανάσιος με 50€ http://www.buys.gr/deal/1248244/exohiko-resort-spa-palaios-agios-athanasios.html Sat, 31 Oct 2020 17:00:25 GMT Exohiko Resort & Spa | Παλαιός Άγιος Αθανάσιος]]> Πανελλήνια: 3* Filoxenia Hotel & Spa | Καλάβρυτα με 61€ http://www.buys.gr/deal/1048473/3-asteron-filoxenia-hotel-spa-kalavruta.html Sat, 31 Oct 2020 17:00:25 GMT 3* Filoxenia Hotel & Spa | Καλάβρυτα]]> Πανελλήνια: 5* Epirus Palace | Ιωάννινα με 90€ http://www.buys.gr/deal/1226234/5-asteron-epirus-palace-ioannina.html Sat, 31 Oct 2020 17:00:25 GMT 5* Epirus Palace | Ιωάννινα]]> Πανελλήνια: 3* Castella Beach | Αλισσός, Πάτρα με 47€ http://www.buys.gr/deal/1160214/3-asteron-castella-beach-alissos-patra.html Sat, 31 Oct 2020 17:00:25 GMT 3* Castella Beach | Αλισσός, Πάτρα]]> Πανελλήνια: 3* Preveza City Comfort Hotel | Πρέβεζα με 45€ http://www.buys.gr/deal/1229520/3-asteron-preveza-city-comfort-hotel-preveza.html Sat, 31 Oct 2020 17:00:25 GMT 3* Preveza City Comfort Hotel | Πρέβεζα]]> Πανελλήνια: Ξενώνας Αυραγόνιο | Πάπιγκο με 120€ http://www.buys.gr/deal/1145509/xenonas-auragonio-papigko.html Sat, 31 Oct 2020 17:00:25 GMT Ξενώνας Αυραγόνιο | Πάπιγκο]]> Πανελλήνια: 3* Μικρή Άρκτος Hotel | Ελάτη Τρικάλων με 56€ http://www.buys.gr/deal/1048421/3-asteron-mikri-arktos-hotel-elati-trikalon.html Sat, 31 Oct 2020 17:00:25 GMT 3* Μικρή Άρκτος Hotel | Ελάτη Τρικάλων]]> Πανελλήνια: 3* Montagna Verde | Πορταριά, Πήλιο με 65€ http://www.buys.gr/deal/1237592/3-asteron-montagna-verde-portaria-pilio.html Sat, 31 Oct 2020 17:00:25 GMT 3* Montagna Verde | Πορταριά, Πήλιο]]> Πανελλήνια: 3* Long View Resort Hammam & Spa | Πόρτο Χέλι, Πελοπόννησος με 47€ http://www.buys.gr/deal/1048517/3-asteron-long-view-resort-hammam-spa-porto-xeli-peloponnisos.html Sat, 31 Oct 2020 17:00:25 GMT 3* Long View Resort Hammam & Spa | Πόρτο Χέλι, Πελοπόννησος]]> Πανελλήνια: Ξενώνας Κοκκύμελον | Τοξότες, Ξάνθη με 56€ http://www.buys.gr/deal/1048444/xenonas-kokkumelon-toxotes-xanthi.html Sat, 31 Oct 2020 17:00:25 GMT Ξενώνας Κοκκύμελον | Τοξότες, Ξάνθη]]> Πανελλήνια: Μικρή Αρχόντισσα | Άνω Βλασία, Καλάβρυτα με 54€ http://www.buys.gr/deal/1233664/mikri-arxontissa-ano-vlasia-kalavruta.html Sat, 31 Oct 2020 17:00:25 GMT Μικρή Αρχόντισσα | Άνω Βλασία, Καλάβρυτα]]> Πανελλήνια: 4* Porto Greco Village Beach Hotel | Χερσόνησος, Κρήτη με 38€ http://www.buys.gr/deal/1129955/4-asteron-porto-greco-village-beach-hotel-xersonisos-kriti.html Sat, 31 Oct 2020 17:00:25 GMT 4* Porto Greco Village Beach Hotel | Χερσόνησος, Κρήτη]]> Πανελλήνια: Athens Panorama Project | Αθήνα, Κέντρο με 48€ http://www.buys.gr/deal/1185545/athens-panorama-project-athina-kentro.html Sat, 31 Oct 2020 17:00:25 GMT Athens Panorama Project | Αθήνα, Κέντρο]]> Πανελλήνια: Αρχοντικό Φιαμέγκου | Τρίκαλα Κορινθίας με 65€ http://www.buys.gr/deal/1048430/arxontiko-fiamegkou-trikala-korinthias.html Sat, 31 Oct 2020 17:00:25 GMT Αρχοντικό Φιαμέγκου | Τρίκαλα Κορινθίας]]>