Όλες οι προσφορές || Buys.gr http://www.buys.gr Όλες οι προσφορές και τα καλύτερα Deals στο Buys.gr | RSS http://www.buys.gr/images/logo_with_background.png Όλες οι προσφορές || Buys.gr http://www.buys.gr 52 140 Thu, 18 Jul 2019 05:23:58 GMT el Πανελλήνια: 4* Athos Palace Hotel | Καλλιθέα Χαλκιδικής με 404€ http://www.buys.gr/deal/1041228/4-asteron-athos-palace-hotel-kallithea-xalkidikis.html Thu, 18 Jul 2019 05:23:58 GMT 4* Athos Palace Hotel | Καλλιθέα Χαλκιδικής]]> Πανελλήνια: 3* Aroma Dryos Eco & Design Hotel | Μέτσοβο με 55€ http://www.buys.gr/deal/1048415/3-asteron-aroma-dryos-eco-design-hotel-metsovo.html Thu, 18 Jul 2019 05:23:58 GMT 3* Aroma Dryos Eco & Design Hotel | Μέτσοβο]]> Πανελλήνια: Lecadin Hotel | Καρπενήσι με 50€ http://www.buys.gr/deal/1043293/lecadin-hotel-karpenisi.html Thu, 18 Jul 2019 05:23:58 GMT Lecadin Hotel | Καρπενήσι]]> Πανελλήνια: 5* White Olive Elite | Λαγανάς, Ζάκυνθος με 750€ http://www.buys.gr/deal/1039563/5-asteron-white-olive-elite-laganas-zakunthos.html Thu, 18 Jul 2019 05:23:58 GMT 5* White Olive Elite | Λαγανάς, Ζάκυνθος]]> Πανελλήνια: 4* Civitel Esprit | Μαρούσι, Αθήνα με 85€ http://www.buys.gr/deal/1048494/4-asteron-civitel-esprit-marousi-athina.html Thu, 18 Jul 2019 05:23:58 GMT 4* Civitel Esprit | Μαρούσι, Αθήνα]]> Πανελλήνια: Elatos Resort & Health Club | Ίταμος-Επτάλοφος, Παρνασσός με 190€ http://www.buys.gr/deal/1048471/elatos-resort-health-club-itamos-eptalofos-parnassos.html Thu, 18 Jul 2019 05:23:58 GMT Elatos Resort & Health Club | Ίταμος-Επτάλοφος, Παρνασσός]]> Πανελλήνια: Votsalakia Hotel | Σαλαμίνα με 55€ http://www.buys.gr/deal/856043/votsalakia-hotel-salamina.html Thu, 18 Jul 2019 05:23:58 GMT Votsalakia Hotel | Σαλαμίνα]]> Πανελλήνια: Hotel Aggelos | Άγιος Ανδρέας, Μεσσηνία με 40€ http://www.buys.gr/deal/988121/hotel-aggelos-agios-andreas-messinia.html Thu, 18 Jul 2019 05:23:58 GMT Hotel Aggelos | Άγιος Ανδρέας, Μεσσηνία]]> Πανελλήνια: 4* Antonios Hotel | Αρχαία Ολυμπία, Πελοπόννησος με 60€ http://www.buys.gr/deal/1026601/4-asteron-antonios-hotel-arxaia-olumpia-peloponnisos.html Thu, 18 Jul 2019 05:23:58 GMT 4* Antonios Hotel | Αρχαία Ολυμπία, Πελοπόννησος]]> Πανελλήνια: 5* Sovereign Beach Hotel | Κως με 98€ http://www.buys.gr/deal/1030132/5-asteron-sovereign-beach-hotel-kos.html Thu, 18 Jul 2019 05:23:58 GMT 5* Sovereign Beach Hotel | Κως]]> Πανελλήνια: 4* Vouliagmeni Suites | Βουλιαγμένη, Αθήνα με 111€ http://www.buys.gr/deal/1048489/4-asteron-vouliagmeni-suites-vouliagmeni-athina.html Thu, 18 Jul 2019 05:23:58 GMT 4* Vouliagmeni Suites | Βουλιαγμένη, Αθήνα]]> Πανελλήνια: 5* Acrotel Athena Residence | Ακτή Ελιάς, Χαλκιδική με 184€ http://www.buys.gr/deal/992324/5-asteron-acrotel-athena-residence-akti-elias-xalkidiki.html Thu, 18 Jul 2019 05:23:58 GMT 5* Acrotel Athena Residence | Ακτή Ελιάς, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: 4* Itilo Traditional Hotel | Νέο Οίτιλο, Λακωνία με 49€ http://www.buys.gr/deal/1048497/4-asteron-itilo-traditional-hotel-neo-oitilo-lakonia.html Thu, 18 Jul 2019 05:23:58 GMT 4* Itilo Traditional Hotel | Νέο Οίτιλο, Λακωνία]]> Πανελλήνια: Kymothoi Rooms & Pool Bar | Άνδρος με 47€ http://www.buys.gr/deal/1027681/kymothoi-rooms-pool-bar-andros.html Thu, 18 Jul 2019 05:23:58 GMT Kymothoi Rooms & Pool Bar | Άνδρος]]> Πανελλήνια: 4* Cosmopolitan Hotel & Spa | Παραλία Κατερίνης με 76€ http://www.buys.gr/deal/1048500/4-asteron-cosmopolitan-hotel-spa-paralia-katerinis.html Thu, 18 Jul 2019 05:23:58 GMT 4* Cosmopolitan Hotel & Spa | Παραλία Κατερίνης]]> Πανελλήνια: 3* Vigla Hotel Amorgos | Θολάρια, Αμοργός με 87€ http://www.buys.gr/deal/1048499/3-asteron-vigla-hotel-amorgos-tholaria-amorgos.html Thu, 18 Jul 2019 05:23:58 GMT 3* Vigla Hotel Amorgos | Θολάρια, Αμοργός]]> Πανελλήνια: 3* Apollo Beach Hotel | Μαραθιάς, Φωκίδα με 80€ http://www.buys.gr/deal/1047208/3-asteron-apollo-beach-hotel-marathias-fokida.html Thu, 18 Jul 2019 05:23:58 GMT 3* Apollo Beach Hotel | Μαραθιάς, Φωκίδα]]> Πανελλήνια: 4* Grecotel Royal Park | Μαρμάρι, Κως με 122€ http://www.buys.gr/deal/1048441/4-asteron-grecotel-royal-park-marmari-kos.html Thu, 18 Jul 2019 05:23:58 GMT 4* Grecotel Royal Park | Μαρμάρι, Κως]]> Πανελλήνια: 4* Grand Hotel Egnatia | Αλεξανδρούπολη με 95€ http://www.buys.gr/deal/1048483/4-asteron-grand-hotel-egnatia-alexandroupoli.html Thu, 18 Jul 2019 05:23:58 GMT 4* Grand Hotel Egnatia | Αλεξανδρούπολη]]> Πανελλήνια: 4* Pelion Resort | Πορταριά, Πήλιο με 50€ http://www.buys.gr/deal/1048418/4-asteron-pelion-resort-portaria-pilio.html Thu, 18 Jul 2019 05:23:58 GMT 4* Pelion Resort | Πορταριά, Πήλιο]]> Πανελλήνια: 3* Akti Toroni Boutique Hotel | Τορώνη, Χαλκιδική με 63€ http://www.buys.gr/deal/1048495/3-asteron-akti-toroni-boutique-hotel-toroni-xalkidiki.html Thu, 18 Jul 2019 05:23:58 GMT 3* Akti Toroni Boutique Hotel | Τορώνη, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: Voreades Studios | Τήνος με 63€ http://www.buys.gr/deal/1043009/voreades-studios-tinos.html Thu, 18 Jul 2019 05:23:58 GMT Voreades Studios | Τήνος]]> Πανελλήνια: 4* Majestic Hotel & Spa | Λαγανάς, Ζάκυνθος με 550€ http://www.buys.gr/deal/1043013/4-asteron-majestic-hotel-spa-laganas-zakunthos.html Thu, 18 Jul 2019 05:23:58 GMT 4* Majestic Hotel & Spa | Λαγανάς, Ζάκυνθος]]> Πανελλήνια: 4* Hotel Prince Stafilos | Σκόπελος με 230€ http://www.buys.gr/deal/1052470/4-asteron-hotel-prince-stafilos-skopelos.html Thu, 18 Jul 2019 05:23:58 GMT 4* Hotel Prince Stafilos | Σκόπελος]]> Πανελλήνια: 3* Sfendamos Wood Village | Άγιος Παύλος Νάουσας με 64€ http://www.buys.gr/deal/1057116/3-asteron-sfendamos-wood-village-agios-paulos-naousas.html Thu, 18 Jul 2019 05:23:58 GMT 3* Sfendamos Wood Village | Άγιος Παύλος Νάουσας]]> Πανελλήνια: 4* Civitel Olympic Hotel | Μαρούσι, Αθήνα με 93€ http://www.buys.gr/deal/1048449/4-asteron-civitel-olympic-hotel-marousi-athina.html Thu, 18 Jul 2019 05:23:58 GMT 4* Civitel Olympic Hotel | Μαρούσι, Αθήνα]]> Πανελλήνια: 3* Filoxenia Hotel & Spa | Καλάβρυτα με 58€ http://www.buys.gr/deal/1048473/3-asteron-filoxenia-hotel-spa-kalavruta.html Thu, 18 Jul 2019 05:23:58 GMT 3* Filoxenia Hotel & Spa | Καλάβρυτα]]> Πανελλήνια: Νησιώτικο Σπίτι | Τήνος με 45€ http://www.buys.gr/deal/987638/nisiotiko-spiti-tinos.html Thu, 18 Jul 2019 05:23:58 GMT Νησιώτικο Σπίτι | Τήνος]]> Πανελλήνια: 3* Letsos Hotel | Αλυκανάς, Ζάκυνθος με 42€ http://www.buys.gr/deal/1027672/3-asteron-letsos-hotel-alukanas-zakunthos.html Thu, 18 Jul 2019 05:23:58 GMT 3* Letsos Hotel | Αλυκανάς, Ζάκυνθος]]> Πανελλήνια: 3* Mikri Arktos Hotel Trikala | Ελάτη Τρικάλων με 42€ http://www.buys.gr/deal/1048421/3-asteron-mikri-arktos-hotel-trikala-elati-trikalon.html Thu, 18 Jul 2019 05:23:58 GMT 3* Mikri Arktos Hotel Trikala | Ελάτη Τρικάλων]]> Πανελλήνια: 4* Santa Marina Hotel Crete | Άγιος Νικόλαος, Κρήτη με 54€ http://www.buys.gr/deal/1048510/4-asteron-santa-marina-hotel-crete-agios-nikolaos-kriti.html Thu, 18 Jul 2019 05:23:58 GMT 4* Santa Marina Hotel Crete | Άγιος Νικόλαος, Κρήτη]]> Πανελλήνια: 3* Paraliako Hotel Kyparissi | Κυπαρίσσι, Λακωνία με 27€ http://www.buys.gr/deal/1048496/3-asteron-paraliako-hotel-kyparissi-kuparissi-lakonia.html Thu, 18 Jul 2019 05:23:58 GMT 3* Paraliako Hotel Kyparissi | Κυπαρίσσι, Λακωνία]]> Πανελλήνια: 3* Long View Resort Hammam & Spa | Πόρτο Χέλι, Πελοπόννησος με 47€ http://www.buys.gr/deal/1048517/3-asteron-long-view-resort-hammam-spa-porto-xeli-peloponnisos.html Thu, 18 Jul 2019 05:23:58 GMT 3* Long View Resort Hammam & Spa | Πόρτο Χέλι, Πελοπόννησος]]> Πανελλήνια: 4* Athos Palace Hotel | Καλλιθέα, Χαλκιδική με 70€ http://www.buys.gr/deal/1048502/4-asteron-athos-palace-hotel-kallithea-xalkidiki.html Thu, 18 Jul 2019 05:23:58 GMT 4* Athos Palace Hotel | Καλλιθέα, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: 3* Infinity Hotel Gytheio | Γύθειο με 530€ http://www.buys.gr/deal/1062293/3-asteron-infinity-hotel-gytheio-gutheio.html Thu, 18 Jul 2019 05:23:58 GMT 3* Infinity Hotel Gytheio | Γύθειο]]> Πανελλήνια: 4* Grecotel Pella Beach Luxury Resort | Χανιώτη, Χαλκιδική με 80€ http://www.buys.gr/deal/1048440/4-asteron-grecotel-pella-beach-luxury-resort-xanioti-xalkidiki.html Thu, 18 Jul 2019 05:23:58 GMT 4* Grecotel Pella Beach Luxury Resort | Χανιώτη, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: Kokkymelon Xanthi | Τοξότες, Ξάνθη με 54€ http://www.buys.gr/deal/1048444/kokkymelon-xanthi-toxotes-xanthi.html Thu, 18 Jul 2019 05:23:58 GMT Kokkymelon Xanthi | Τοξότες, Ξάνθη]]> Πανελλήνια: Porto View Suites and Apartments | Πόρτο Χέλι με 94€ http://www.buys.gr/deal/1025425/porto-view-suites-and-apartments-porto-xeli.html Thu, 18 Jul 2019 05:23:58 GMT Porto View Suites and Apartments | Πόρτο Χέλι]]> Πανελλήνια: 4* Porto Greco Village Beach Hotel Crete | Χερσόνησος, Κρήτη με 40€ http://www.buys.gr/deal/1048503/4-asteron-porto-greco-village-beach-hotel-crete-xersonisos-kriti.html Thu, 18 Jul 2019 05:23:58 GMT 4* Porto Greco Village Beach Hotel Crete | Χερσόνησος, Κρήτη]]> Πανελλήνια: Archontiko Fiamegou | Τρίκαλα Κορινθίας με 55€ http://www.buys.gr/deal/1048430/archontiko-fiamegou-trikala-korinthias.html Thu, 18 Jul 2019 05:23:58 GMT Archontiko Fiamegou | Τρίκαλα Κορινθίας]]> Πανελλήνια: 4* Sunrise Village Beach Hotel | Πεταλίδι Μεσσηνίας με 78€ http://www.buys.gr/deal/1058411/4-asteron-sunrise-village-beach-hotel-petalidi-messinias.html Thu, 18 Jul 2019 05:23:58 GMT 4* Sunrise Village Beach Hotel | Πεταλίδι Μεσσηνίας]]> Πανελλήνια: 4* Egnatia City Hotel and Spa Kavala | Καβάλα με 60€ http://www.buys.gr/deal/1048417/4-asteron-egnatia-city-hotel-and-spa-kavala-kavala.html Thu, 18 Jul 2019 05:23:58 GMT 4* Egnatia City Hotel and Spa Kavala | Καβάλα]]> Πανελλήνια: 3* Hotel Dimitra | Λυγιά Πρέβεζας με 82€ http://www.buys.gr/deal/996221/3-asteron-hotel-dimitra-lugia-prevezas.html Thu, 18 Jul 2019 05:23:58 GMT 3* Hotel Dimitra | Λυγιά Πρέβεζας]]> Πανελλήνια: Skiathos Blue Horizon Studios | Σκιάθος με 60€ http://www.buys.gr/deal/988760/skiathos-blue-horizon-studios-skiathos.html Thu, 18 Jul 2019 05:23:58 GMT Skiathos Blue Horizon Studios | Σκιάθος]]> Πανελλήνια: 4* Casa Marron Grecotel All Inclusive Resort | Λακόπετρα Αχαΐας με 150€ http://www.buys.gr/deal/1048484/4-asteron-casa-marron-grecotel-all-inclusive-resort-lakopetra-axaias.html Thu, 18 Jul 2019 05:23:58 GMT 4* Casa Marron Grecotel All Inclusive Resort | Λακόπετρα Αχαΐας]]> Πανελλήνια: 4* A For Art Hotel Thassos | Λιμένας, Θάσος με 78€ http://www.buys.gr/deal/1055712/4-asteron-a-for-art-hotel-thassos-limenas-thasos.html Thu, 18 Jul 2019 05:23:58 GMT 4* A For Art Hotel Thassos | Λιμένας, Θάσος]]> Πανελλήνια: 5* Galaxy Hotel Iraklio | Ηράκλειο, Κρήτη με 79€ http://www.buys.gr/deal/1048453/5-asteron-galaxy-hotel-iraklio-hrakleio-kriti.html Thu, 18 Jul 2019 05:23:58 GMT 5* Galaxy Hotel Iraklio | Ηράκλειο, Κρήτη]]> Πανελλήνια: 4* Grecotel Ilia Palms and Aqua Park | Κυλλήνη με 126€ http://www.buys.gr/deal/1048482/4-asteron-grecotel-ilia-palms-and-aqua-park-kullini.html Thu, 18 Jul 2019 05:23:58 GMT 4* Grecotel Ilia Palms and Aqua Park | Κυλλήνη]]> Πανελλήνια: 3* Panormo Beach Hotel | Ρέθυμνο, Κρήτη με 51€ http://www.buys.gr/deal/1048506/3-asteron-panormo-beach-hotel-rethumno-kriti.html Thu, 18 Jul 2019 05:23:58 GMT 3* Panormo Beach Hotel | Ρέθυμνο, Κρήτη]]> Πανελλήνια: 4* Miramare Hotel Eretria | Ερέτρια με 438€ http://www.buys.gr/deal/1037828/4-asteron-miramare-hotel-eretria-eretria.html Thu, 18 Jul 2019 05:23:58 GMT 4* Miramare Hotel Eretria | Ερέτρια]]>