Όλες οι προσφορές || Buys.gr http://www.buys.gr Όλες οι προσφορές και τα καλύτερα Deals στο Buys.gr | RSS http://www.buys.gr/images/logo_with_background.png Όλες οι προσφορές || Buys.gr http://www.buys.gr 52 140 Thu, 04 Jun 2020 02:42:45 GMT el Πανελλήνια: 5* Kairaba Sandy Villas | Άγιος Γεώργιος, Κέρκυρα με 172€ http://www.buys.gr/deal/1158388/5-asteron-kairaba-sandy-villas-agios-georgios-kerkura.html Thu, 04 Jun 2020 02:42:45 GMT 5* Kairaba Sandy Villas | Άγιος Γεώργιος, Κέρκυρα]]> Πανελλήνια: Beach Hotel Thassos | Πευκάρι, Θάσος με 52€ http://www.buys.gr/deal/1154720/beach-hotel-thassos-peukari-thasos.html Thu, 04 Jun 2020 02:42:45 GMT Beach Hotel Thassos | Πευκάρι, Θάσος]]> Πανελλήνια: 3* Aroma Dryos Eco & Design Hotel | Μέτσοβο με 55€ http://www.buys.gr/deal/1048415/3-asteron-aroma-dryos-eco-design-hotel-metsovo.html Thu, 04 Jun 2020 02:42:45 GMT 3* Aroma Dryos Eco & Design Hotel | Μέτσοβο]]> Πανελλήνια: 4* Civitel Esprit | Μαρούσι, Αθήνα με 95€ http://www.buys.gr/deal/1048494/4-asteron-civitel-esprit-marousi-athina.html Thu, 04 Jun 2020 02:42:45 GMT 4* Civitel Esprit | Μαρούσι, Αθήνα]]> Πανελλήνια: Ostra Menalon Luxury Suites | Καρδαράς, Αρκαδία με 55€ http://www.buys.gr/deal/1139486/ostra-menalon-luxury-suites-kardaras-arkadia.html Thu, 04 Jun 2020 02:42:45 GMT Ostra Menalon Luxury Suites | Καρδαράς, Αρκαδία]]> Πανελλήνια: Elatos Resort & Health Club | Επτάλοφος, Παρνασσός με 190€ http://www.buys.gr/deal/1048471/elatos-resort-health-club-eptalofos-parnassos.html Thu, 04 Jun 2020 02:42:45 GMT Elatos Resort & Health Club | Επτάλοφος, Παρνασσός]]> Πανελλήνια: Sivotahomes Family | Σύβοτα με 100€ http://www.buys.gr/deal/1158414/sivotahomes-family-suvota.html Thu, 04 Jun 2020 02:42:45 GMT Sivotahomes Family | Σύβοτα]]> Πανελλήνια: 4* Anavasi Mountain Resort | Τσόπελας, Τζουμέρκα, Ιωάννινα με 83€ http://www.buys.gr/deal/1098394/4-asteron-anavasi-mountain-resort-tsopelas-tzoumerka-ioannina.html Thu, 04 Jun 2020 02:42:45 GMT 4* Anavasi Mountain Resort | Τσόπελας, Τζουμέρκα, Ιωάννινα]]> Πανελλήνια: Kefalonian Luxury Villas | Κεφαλονιά με 180€ http://www.buys.gr/deal/1143126/kefalonian-luxury-villas-kefalonia.html Thu, 04 Jun 2020 02:42:45 GMT Kefalonian Luxury Villas | Κεφαλονιά]]> Πανελλήνια: 4* Hydra Hotel | Ύδρα με 79€ http://www.buys.gr/deal/1139475/4-asteron-hydra-hotel-udra.html Thu, 04 Jun 2020 02:42:45 GMT 4* Hydra Hotel | Ύδρα]]> Πανελλήνια: 4* Vouliagmeni Suites | Βουλιαγμένη, Αθήνα με 128€ http://www.buys.gr/deal/1048489/4-asteron-vouliagmeni-suites-vouliagmeni-athina.html Thu, 04 Jun 2020 02:42:45 GMT 4* Vouliagmeni Suites | Βουλιαγμένη, Αθήνα]]> Πανελλήνια: 4* Itilo Traditional Hotel | Νέο Οίτιλο, Λακωνία με 47€ http://www.buys.gr/deal/1129948/4-asteron-itilo-traditional-hotel-neo-oitilo-lakonia.html Thu, 04 Jun 2020 02:42:45 GMT 4* Itilo Traditional Hotel | Νέο Οίτιλο, Λακωνία]]> Πανελλήνια: 4* Cosmopolitan Hotel & Spa | Παραλία Κατερίνης με 79€ http://www.buys.gr/deal/1129928/4-asteron-cosmopolitan-hotel-spa-paralia-katerinis.html Thu, 04 Jun 2020 02:42:45 GMT 4* Cosmopolitan Hotel & Spa | Παραλία Κατερίνης]]> Πανελλήνια: 5* Anemi Hotel | Καραβοστάση, Φολέγανδρος με 158€ http://www.buys.gr/deal/1139497/5-asteron-anemi-hotel-karavostasi-folegandros.html Thu, 04 Jun 2020 02:42:45 GMT 5* Anemi Hotel | Καραβοστάση, Φολέγανδρος]]> Πανελλήνια: 3* Vigla Hotel | Θολάρια, Αμοργός με 101€ http://www.buys.gr/deal/1129953/3-asteron-vigla-hotel-tholaria-amorgos.html Thu, 04 Jun 2020 02:42:45 GMT 3* Vigla Hotel | Θολάρια, Αμοργός]]> Πανελλήνια: Xenon Inn | Ναύπλιο με 100€ http://www.buys.gr/deal/1135151/xenon-inn-nauplio.html Thu, 04 Jun 2020 02:42:45 GMT Xenon Inn | Ναύπλιο]]> Πανελλήνια: 5* Elounda Bay Palace | Ελούντα, Κρήτη με 161€ http://www.buys.gr/deal/1158395/5-asteron-elounda-bay-palace-elounta-kriti.html Thu, 04 Jun 2020 02:42:45 GMT 5* Elounda Bay Palace | Ελούντα, Κρήτη]]> Πανελλήνια: Ξενώνας Κυράνη | Παλαιός Παντελεήμονας, Πιερία με 69€ http://www.buys.gr/deal/1152791/xenonas-kurani-palaios-panteleimonas-pieria.html Thu, 04 Jun 2020 02:42:45 GMT Ξενώνας Κυράνη | Παλαιός Παντελεήμονας, Πιερία]]> Πανελλήνια: Mint Retreat Suites | Καλάνδρα, Χαλκιδική με 98€ http://www.buys.gr/deal/1152788/mint-retreat-suites-kalandra-xalkidiki.html Thu, 04 Jun 2020 02:42:45 GMT Mint Retreat Suites | Καλάνδρα, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: 3* Αρχοντικό Κορδοπάτη | Βυτίνα, Αρκαδία με 60€ http://www.buys.gr/deal/1146705/3-asteron-arxontiko-kordopati-vutina-arkadia.html Thu, 04 Jun 2020 02:42:45 GMT 3* Αρχοντικό Κορδοπάτη | Βυτίνα, Αρκαδία]]> Πανελλήνια: 4* Pelion Resort | Πορταριά, Πήλιο με 52€ http://www.buys.gr/deal/1048418/4-asteron-pelion-resort-portaria-pilio.html Thu, 04 Jun 2020 02:42:45 GMT 4* Pelion Resort | Πορταριά, Πήλιο]]> Πανελλήνια: Melissi Villas | Μελίσσι, Ξυλόκαστρο με 170€ http://www.buys.gr/deal/1154534/melissi-villas-melissi-xulokastro.html Thu, 04 Jun 2020 02:42:45 GMT Melissi Villas | Μελίσσι, Ξυλόκαστρο]]> Πανελλήνια: 3* Akti Toroni Boutique Hotel | Τορώνη, Χαλκιδική με 63€ http://www.buys.gr/deal/1133746/3-asteron-akti-toroni-boutique-hotel-toroni-xalkidiki.html Thu, 04 Jun 2020 02:42:45 GMT 3* Akti Toroni Boutique Hotel | Τορώνη, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: Makis Inn Resort | Θερμησία, Ερμιόνη με 76€ http://www.buys.gr/deal/1140288/makis-inn-resort-thermisia-ermioni.html Thu, 04 Jun 2020 02:42:45 GMT Makis Inn Resort | Θερμησία, Ερμιόνη]]> Πανελλήνια: 5* Garden City Resort | Καλαμάτα με 100€ http://www.buys.gr/deal/1139510/5-asteron-garden-city-resort-kalamata.html Thu, 04 Jun 2020 02:42:45 GMT 5* Garden City Resort | Καλαμάτα]]> Πανελλήνια: Aelia Villa | Λιμένας Θάσου με 70€ http://www.buys.gr/deal/1143128/aelia-villa-limenas-thasou.html Thu, 04 Jun 2020 02:42:45 GMT Aelia Villa | Λιμένας Θάσου]]> Πανελλήνια: Sivotahomes Green | Σύβοτα με 70€ http://www.buys.gr/deal/1158465/sivotahomes-green-suvota.html Thu, 04 Jun 2020 02:42:45 GMT Sivotahomes Green | Σύβοτα]]> Πανελλήνια: 3* Ξενοδοχείο Αχίλλειον | Καλάβρυτα με 55€ http://www.buys.gr/deal/1139506/3-asteron-xenodoxeio-axilleion-kalavruta.html Thu, 04 Jun 2020 02:42:45 GMT 3* Ξενοδοχείο Αχίλλειον | Καλάβρυτα]]> Πανελλήνια: 3* Kyparissia Beach Hotel | Κυπαρισσία, Μεσσηνία με 51€ http://www.buys.gr/deal/1146706/3-asteron-kyparissia-beach-hotel-kuparissia-messinia.html Thu, 04 Jun 2020 02:42:45 GMT 3* Kyparissia Beach Hotel | Κυπαρισσία, Μεσσηνία]]> Πανελλήνια: 3* Sfendamos Wood Village | Άγιος Παύλος Νάουσας με 70€ http://www.buys.gr/deal/1184191/3-asteron-sfendamos-wood-village-agios-paulos-naousas.html Thu, 04 Jun 2020 02:42:45 GMT 3* Sfendamos Wood Village | Άγιος Παύλος Νάουσας]]> Πανελλήνια: Blue Carpet Luxury Suites | Πευκοχώρι, Χαλκιδική με 126€ http://www.buys.gr/deal/1152780/blue-carpet-luxury-suites-peukoxori-xalkidiki.html Thu, 04 Jun 2020 02:42:45 GMT Blue Carpet Luxury Suites | Πευκοχώρι, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: 3* Melissa Gold Coast | Ψακούδια, Χαλκιδική με 30€ http://www.buys.gr/deal/1154535/3-asteron-melissa-gold-coast-psakoudia-xalkidiki.html Thu, 04 Jun 2020 02:42:45 GMT 3* Melissa Gold Coast | Ψακούδια, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: 4* Civitel Olympic Hotel | Μαρούσι, Αθήνα με 106€ http://www.buys.gr/deal/1048449/4-asteron-civitel-olympic-hotel-marousi-athina.html Thu, 04 Jun 2020 02:42:45 GMT 4* Civitel Olympic Hotel | Μαρούσι, Αθήνα]]> Πανελλήνια: Akritas Ef Zin Villas & Suites | Παλιούρι, Χαλκιδική με 49€ http://www.buys.gr/deal/1151056/akritas-ef-zin-villas-suites-paliouri-xalkidiki.html Thu, 04 Jun 2020 02:42:45 GMT Akritas Ef Zin Villas & Suites | Παλιούρι, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: Olvios Luxury Suites | Θεσσαλονίκη με 56€ http://www.buys.gr/deal/1154886/olvios-luxury-suites-thessaloniki.html Thu, 04 Jun 2020 02:42:45 GMT Olvios Luxury Suites | Θεσσαλονίκη]]> Πανελλήνια: 3* Filoxenia Hotel & Spa | Καλάβρυτα με 53€ http://www.buys.gr/deal/1048473/3-asteron-filoxenia-hotel-spa-kalavruta.html Thu, 04 Jun 2020 02:42:45 GMT 3* Filoxenia Hotel & Spa | Καλάβρυτα]]> Πανελλήνια: Sunset Villas | Ποσείδι, Χαλκιδική με 110€ http://www.buys.gr/deal/1154884/sunset-villas-poseidi-xalkidiki.html Thu, 04 Jun 2020 02:42:45 GMT Sunset Villas | Ποσείδι, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: 3* Castella Beach | Αλισσός, Πάτρα με 47€ http://www.buys.gr/deal/1160214/3-asteron-castella-beach-alissos-patra.html Thu, 04 Jun 2020 02:42:45 GMT 3* Castella Beach | Αλισσός, Πάτρα]]> Πανελλήνια: 3* Μικρή Άρκτος Hotel | Ελάτη Τρικάλων με 44€ http://www.buys.gr/deal/1048421/3-asteron-mikri-arktos-hotel-elati-trikalon.html Thu, 04 Jun 2020 02:42:45 GMT 3* Μικρή Άρκτος Hotel | Ελάτη Τρικάλων]]> Πανελλήνια: 3* Paraliako Hotel | Κυπαρίσσι, Λακωνία με 27€ http://www.buys.gr/deal/1048496/3-asteron-paraliako-hotel-kuparissi-lakonia.html Thu, 04 Jun 2020 02:42:45 GMT 3* Paraliako Hotel | Κυπαρίσσι, Λακωνία]]> Πανελλήνια: 3* Long View Resort Hammam & Spa | Πόρτο Χέλι, Πελοπόννησος με 47€ http://www.buys.gr/deal/1048517/3-asteron-long-view-resort-hammam-spa-porto-xeli-peloponnisos.html Thu, 04 Jun 2020 02:42:45 GMT 3* Long View Resort Hammam & Spa | Πόρτο Χέλι, Πελοπόννησος]]> Πανελλήνια: 4* Athos Palace Hotel | Καλλιθέα, Χαλκιδική με 72€ http://www.buys.gr/deal/1138555/4-asteron-athos-palace-hotel-kallithea-xalkidiki.html Thu, 04 Jun 2020 02:42:45 GMT 4* Athos Palace Hotel | Καλλιθέα, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: Ξενώνας Κοκκύμελον | Τοξότες, Ξάνθη με 54€ http://www.buys.gr/deal/1048444/xenonas-kokkumelon-toxotes-xanthi.html Thu, 04 Jun 2020 02:42:45 GMT Ξενώνας Κοκκύμελον | Τοξότες, Ξάνθη]]> Πανελλήνια: Aithrio Hotel | Παραλία Νιφορέικων, Αχαΐα με 50€ http://www.buys.gr/deal/1144521/aithrio-hotel-paralia-niforeikon-axaia.html Thu, 04 Jun 2020 02:42:45 GMT Aithrio Hotel | Παραλία Νιφορέικων, Αχαΐα]]> Πανελλήνια: 4* Porto Greco Village Beach Hotel | Χερσόνησος, Κρήτη με 57€ http://www.buys.gr/deal/1129955/4-asteron-porto-greco-village-beach-hotel-xersonisos-kriti.html Thu, 04 Jun 2020 02:42:45 GMT 4* Porto Greco Village Beach Hotel | Χερσόνησος, Κρήτη]]> Πανελλήνια: Athens Panorama Project | Αθήνα, Κέντρο με 46€ http://www.buys.gr/deal/1185545/athens-panorama-project-athina-kentro.html Thu, 04 Jun 2020 02:42:45 GMT Athens Panorama Project | Αθήνα, Κέντρο]]> Πανελλήνια: Αρχοντικό Φιαμέγκου | Τρίκαλα Κορινθίας με 65€ http://www.buys.gr/deal/1048430/arxontiko-fiamegkou-trikala-korinthias.html Thu, 04 Jun 2020 02:42:45 GMT Αρχοντικό Φιαμέγκου | Τρίκαλα Κορινθίας]]> Πανελλήνια: Estate 1896 Santorini | Πύργος, Σαντορίνη με 71€ http://www.buys.gr/deal/1158400/estate-1896-santorini-purgos-santorini.html Thu, 04 Jun 2020 02:42:45 GMT Estate 1896 Santorini | Πύργος, Σαντορίνη]]> Πανελλήνια: 3* Parnassos Delphi Hotel | Δελφοί με 38€ http://www.buys.gr/deal/1122328/3-asteron-parnassos-delphi-hotel-delfoi.html Thu, 04 Jun 2020 02:42:45 GMT 3* Parnassos Delphi Hotel | Δελφοί]]> Πανελλήνια: Cleopatra Homes | Πίσω Λιβάδι, Πάρος με 59€ http://www.buys.gr/deal/1185544/cleopatra-homes-piso-livadi-paros.html Thu, 04 Jun 2020 02:42:45 GMT Cleopatra Homes | Πίσω Λιβάδι, Πάρος]]>