Όλες οι προσφορές || Buys.gr http://www.buys.gr Όλες οι προσφορές και τα καλύτερα Deals στο Buys.gr | RSS http://www.buys.gr/images/logo_with_background.png Όλες οι προσφορές || Buys.gr http://www.buys.gr 52 140 Fri, 14 Jun 2024 20:02:05 GMT el Πανελλήνια: Acrotel Porto Brava Luxury Villas | Όρμος Παναγιά - Σιθωνία, Χαλκιδική με 321€ http://www.buys.gr/deal/1803248/acrotel-porto-brava-luxury-villas-ormos-panagia-sithonia-xalkidiki.html Fri, 14 Jun 2024 20:02:05 GMT Acrotel Porto Brava Luxury Villas | Όρμος Παναγιά - Σιθωνία, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: Makris Hotel Olympian Collection | Λεπτοκαρυά, Πιερία με 70€ http://www.buys.gr/deal/1806873/makris-hotel-olympian-collection-leptokarua-pieria.html Fri, 14 Jun 2024 20:02:05 GMT Makris Hotel Olympian Collection | Λεπτοκαρυά, Πιερία]]> Πανελλήνια: 4* Civitel Esprit | Μαρούσι, Αθήνα με 109€ http://www.buys.gr/deal/1048494/4-asteron-civitel-esprit-marousi-athina.html Fri, 14 Jun 2024 20:02:05 GMT 4* Civitel Esprit | Μαρούσι, Αθήνα]]> Πανελλήνια: Ostra Menalon Luxury Suites | Καρδαράς, Αρκαδία με 90€ http://www.buys.gr/deal/1800959/ostra-menalon-luxury-suites-kardaras-arkadia.html Fri, 14 Jun 2024 20:02:05 GMT Ostra Menalon Luxury Suites | Καρδαράς, Αρκαδία]]> Πανελλήνια: 4* Core Hotel Chalkidiki | Πολύχρονο, Χαλκιδική με 71€ http://www.buys.gr/deal/1800932/4-asteron-core-hotel-chalkidiki-poluxrono-xalkidiki.html Fri, 14 Jun 2024 20:02:05 GMT 4* Core Hotel Chalkidiki | Πολύχρονο, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: 5* The Lynx Mountain Resort | Φλώρινα με 122€ http://www.buys.gr/deal/1800926/5-asteron-the-lynx-mountain-resort-florina.html Fri, 14 Jun 2024 20:02:05 GMT 5* The Lynx Mountain Resort | Φλώρινα]]> Πανελλήνια: Mythic Valley | Λιτόχωρο με 67€ http://www.buys.gr/deal/1532535/mythic-valley-litoxoro.html Fri, 14 Jun 2024 20:02:05 GMT Mythic Valley | Λιτόχωρο]]> Πανελλήνια: Faros Apartments | Ποσείδι, Κασσάνδρα Χαλκιδικής με 42€ http://www.buys.gr/deal/1802733/faros-apartments-poseidi-kassandra-xalkidikis.html Fri, 14 Jun 2024 20:02:05 GMT Faros Apartments | Ποσείδι, Κασσάνδρα Χαλκιδικής]]> Πανελλήνια: 4* Anavasi Mountain Resort | Τσόπελας, Τζουμέρκα, Ιωάννινα με 120€ http://www.buys.gr/deal/1098394/4-asteron-anavasi-mountain-resort-tsopelas-tzoumerka-ioannina.html Fri, 14 Jun 2024 20:02:05 GMT 4* Anavasi Mountain Resort | Τσόπελας, Τζουμέρκα, Ιωάννινα]]> Πανελλήνια: Little Venice Suites | Μικρή Βενετία, Μύκονος με 76€ http://www.buys.gr/deal/1800983/little-venice-suites-mikri-venetia-mukonos.html Fri, 14 Jun 2024 20:02:05 GMT Little Venice Suites | Μικρή Βενετία, Μύκονος]]> Πανελλήνια: Salvia Luxury Suites | Αρεόπολη, Μάνη με 120€ http://www.buys.gr/deal/1803236/salvia-luxury-suites-areopoli-mani.html Fri, 14 Jun 2024 20:02:05 GMT Salvia Luxury Suites | Αρεόπολη, Μάνη]]> Πανελλήνια: 4* Hydra Hotel | Ύδρα με 197€ http://www.buys.gr/deal/1800971/4-asteron-hydra-hotel-udra.html Fri, 14 Jun 2024 20:02:05 GMT 4* Hydra Hotel | Ύδρα]]> Πανελλήνια: 4* Karras Hotel | Λαγανάς, Ζάκυνθος με 59€ http://www.buys.gr/deal/1800981/4-asteron-karras-hotel-laganas-zakunthos.html Fri, 14 Jun 2024 20:02:05 GMT 4* Karras Hotel | Λαγανάς, Ζάκυνθος]]> Πανελλήνια: 4* Vouliagmeni Suites | Βουλιαγμένη, Αθήνα με 340€ http://www.buys.gr/deal/1804397/4-asteron-vouliagmeni-suites-vouliagmeni-athina.html Fri, 14 Jun 2024 20:02:05 GMT 4* Vouliagmeni Suites | Βουλιαγμένη, Αθήνα]]> Πανελλήνια: 4* Itilo Traditional Hotel | Νέο Οίτιλο, Λακωνία με 119€ http://www.buys.gr/deal/1803220/4-asteron-itilo-traditional-hotel-neo-oitilo-lakonia.html Fri, 14 Jun 2024 20:02:05 GMT 4* Itilo Traditional Hotel | Νέο Οίτιλο, Λακωνία]]> Πανελλήνια: Xenon Inn | Ναύπλιο με 100€ http://www.buys.gr/deal/1135151/xenon-inn-nauplio.html Fri, 14 Jun 2024 20:02:05 GMT Xenon Inn | Ναύπλιο]]> Πανελλήνια: 4* Dioni Boutique Hotel | Πρέβεζα με 79€ http://www.buys.gr/deal/1229519/4-asteron-dioni-boutique-hotel-preveza.html Fri, 14 Jun 2024 20:02:05 GMT 4* Dioni Boutique Hotel | Πρέβεζα]]> Πανελλήνια: 4* Grecotel Casa Paradiso | Μαρμάρι, Κως με 108€ http://www.buys.gr/deal/1778820/4-asteron-grecotel-casa-paradiso-marmari-kos.html Fri, 14 Jun 2024 20:02:05 GMT 4* Grecotel Casa Paradiso | Μαρμάρι, Κως]]> Πανελλήνια: 4* Ninos Grand Beach Resort | Καστροσυκιά, Πρέβεζα με 147€ http://www.buys.gr/deal/1802750/4-asteron-ninos-grand-beach-resort-kastrosukia-preveza.html Fri, 14 Jun 2024 20:02:05 GMT 4* Ninos Grand Beach Resort | Καστροσυκιά, Πρέβεζα]]> Πανελλήνια: 4* Pelion Resort | Πορταριά, Πήλιο με 70€ http://www.buys.gr/deal/1800946/4-asteron-pelion-resort-portaria-pilio.html Fri, 14 Jun 2024 20:02:05 GMT 4* Pelion Resort | Πορταριά, Πήλιο]]> Πανελλήνια: Melissi Villas | Μελίσσι, Ξυλόκαστρο με 98€ http://www.buys.gr/deal/1154534/melissi-villas-melissi-xulokastro.html Fri, 14 Jun 2024 20:02:05 GMT Melissi Villas | Μελίσσι, Ξυλόκαστρο]]> Πανελλήνια: 4* Mediterranee Hotel Kefalonia | Λάσση, Κεφαλονιά με 141€ http://www.buys.gr/deal/1803247/4-asteron-mediterranee-hotel-kefalonia-lassi-kefalonia.html Fri, 14 Jun 2024 20:02:05 GMT 4* Mediterranee Hotel Kefalonia | Λάσση, Κεφαλονιά]]> Πανελλήνια: Casa 77 Zante by Karras Hotels | Μπόχαλη, Ζάκυνθος με 43€ http://www.buys.gr/deal/1800980/casa-77-zante-by-karras-hotels-mpoxali-zakunthos.html Fri, 14 Jun 2024 20:02:05 GMT Casa 77 Zante by Karras Hotels | Μπόχαλη, Ζάκυνθος]]> Πανελλήνια: 5* Garden City Resort | Καλαμάτα με 75€ http://www.buys.gr/deal/1139510/5-asteron-garden-city-resort-kalamata.html Fri, 14 Jun 2024 20:02:05 GMT 5* Garden City Resort | Καλαμάτα]]> Πανελλήνια: 5* Wyndham Athens Residence | Αθήνα με 92€ http://www.buys.gr/deal/1724299/5-asteron-wyndham-athens-residence-athina.html Fri, 14 Jun 2024 20:02:05 GMT 5* Wyndham Athens Residence | Αθήνα]]> Πανελλήνια: 3* Ξενοδοχείο Αχίλλειον | Καλάβρυτα με 60€ http://www.buys.gr/deal/1800960/3-asteron-xenodoxeio-axilleion-kalavruta.html Fri, 14 Jun 2024 20:02:05 GMT 3* Ξενοδοχείο Αχίλλειον | Καλάβρυτα]]> Πανελλήνια: Elounda Krini Hotel | Ελούντα, Κρήτη με 40€ http://www.buys.gr/deal/1800984/elounda-krini-hotel-elounta-kriti.html Fri, 14 Jun 2024 20:02:05 GMT Elounda Krini Hotel | Ελούντα, Κρήτη]]> Πανελλήνια: 4* Ελλήνων Θέα | Αράχωβα με 70€ http://www.buys.gr/deal/1606930/4-asteron-ellinon-thea-araxova.html Fri, 14 Jun 2024 20:02:05 GMT 4* Ελλήνων Θέα | Αράχωβα]]> Πανελλήνια: Rock Dandy Mountain House Kaimaktsalan | Παλιός Άγιος Αθανάσιος, Καϊμακτσαλάν με 206€ http://www.buys.gr/deal/1778827/rock-dandy-mountain-house-kaimaktsalan-palios-agios-athanasios-kaimaktsalan.html Fri, 14 Jun 2024 20:02:05 GMT Rock Dandy Mountain House Kaimaktsalan | Παλιός Άγιος Αθανάσιος, Καϊμακτσαλάν]]> Πανελλήνια: 3* Kyparissia Beach Hotel | Κυπαρισσία, Μεσσηνία με 64€ http://www.buys.gr/deal/1146706/3-asteron-kyparissia-beach-hotel-kuparissia-messinia.html Fri, 14 Jun 2024 20:02:05 GMT 3* Kyparissia Beach Hotel | Κυπαρισσία, Μεσσηνία]]> Πανελλήνια: 4* Atrium Hotel | Αγία Παρασκεή, Σκιάθος με 140€ http://www.buys.gr/deal/1800978/4-asteron-atrium-hotel-agia-paraskei-skiathos.html Fri, 14 Jun 2024 20:02:05 GMT 4* Atrium Hotel | Αγία Παρασκεή, Σκιάθος]]> Πανελλήνια: 3* Sfendamos Wood Village | Άγιος Παύλος Νάουσας με 103€ http://www.buys.gr/deal/1800948/3-asteron-sfendamos-wood-village-agios-paulos-naousas.html Fri, 14 Jun 2024 20:02:05 GMT 3* Sfendamos Wood Village | Άγιος Παύλος Νάουσας]]> Πανελλήνια: 4* Neikos Mediterraneo Chalkidiki | Χανιώτη, Χαλκιδική με 75€ http://www.buys.gr/deal/1803229/4-asteron-neikos-mediterraneo-chalkidiki-xanioti-xalkidiki.html Fri, 14 Jun 2024 20:02:05 GMT 4* Neikos Mediterraneo Chalkidiki | Χανιώτη, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: 4* Mitsis Family Village | Καρδάμαινα, Κως με 88€ http://www.buys.gr/deal/1802748/4-asteron-mitsis-family-village-kardamaina-kos.html Fri, 14 Jun 2024 20:02:05 GMT 4* Mitsis Family Village | Καρδάμαινα, Κως]]> Πανελλήνια: 4* Domotel Kastri | Νέα Ερυθραία, Αθήνα με 140€ http://www.buys.gr/deal/1532545/4-asteron-domotel-kastri-nea-eruthraia-athina.html Fri, 14 Jun 2024 20:02:05 GMT 4* Domotel Kastri | Νέα Ερυθραία, Αθήνα]]> Πανελλήνια: Dio Guesthouses | Λεωνίδιο με 65€ http://www.buys.gr/deal/1793674/dio-guesthouses-leonidio.html Fri, 14 Jun 2024 20:02:05 GMT Dio Guesthouses | Λεωνίδιο]]> Πανελλήνια: Koukounari Apartments | Αγκίστρι με 42€ http://www.buys.gr/deal/1803228/koukounari-apartments-agkistri.html Fri, 14 Jun 2024 20:02:05 GMT Koukounari Apartments | Αγκίστρι]]> Πανελλήνια: 4* Brown Beach Eretria | Ερέτρια, Εύβοια με 370€ http://www.buys.gr/deal/1806871/4-asteron-brown-beach-eretria-eretria-euvoia.html Fri, 14 Jun 2024 20:02:05 GMT 4* Brown Beach Eretria | Ερέτρια, Εύβοια]]> Πανελλήνια: Mythical Blue Luxury Suites | Φηρά, Σαντορίνη με 710€ http://www.buys.gr/deal/1802766/mythical-blue-luxury-suites-fira-santorini.html Fri, 14 Jun 2024 20:02:05 GMT Mythical Blue Luxury Suites | Φηρά, Σαντορίνη]]> Πανελλήνια: 3* Melissa Gold Coast | Ψακούδια, Χαλκιδική με 46€ http://www.buys.gr/deal/1620519/3-asteron-melissa-gold-coast-psakoudia-xalkidiki.html Fri, 14 Jun 2024 20:02:05 GMT 3* Melissa Gold Coast | Ψακούδια, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: 5* Mitsis Faliraki | Φαληράκι, Ρόδος με 88€ http://www.buys.gr/deal/1801100/5-asteron-mitsis-faliraki-faliraki-rodos.html Fri, 14 Jun 2024 20:02:05 GMT 5* Mitsis Faliraki | Φαληράκι, Ρόδος]]> Πανελλήνια: Karras Livin | Λαγανάς, Ζάκυνθος με 46€ http://www.buys.gr/deal/1800982/karras-livin-laganas-zakunthos.html Fri, 14 Jun 2024 20:02:05 GMT Karras Livin | Λαγανάς, Ζάκυνθος]]> Πανελλήνια: Olvios Luxury Suites | Θεσσαλονίκη με 77€ http://www.buys.gr/deal/1154886/olvios-luxury-suites-thessaloniki.html Fri, 14 Jun 2024 20:02:05 GMT Olvios Luxury Suites | Θεσσαλονίκη]]> Πανελλήνια: 5* Lazart Hotel Trademark Collection By Wyndham | Θεσσαλονίκη με 100€ http://www.buys.gr/deal/1724298/5-asteron-lazart-hotel-trademark-collection-by-wyndham-thessaloniki.html Fri, 14 Jun 2024 20:02:05 GMT 5* Lazart Hotel Trademark Collection By Wyndham | Θεσσαλονίκη]]> Πανελλήνια: 4* Kipi Suites | Ζαγοροχώρια, Ιωάννινα με 85€ http://www.buys.gr/deal/1724279/4-asteron-kipi-suites-zagoroxoria-ioannina.html Fri, 14 Jun 2024 20:02:05 GMT 4* Kipi Suites | Ζαγοροχώρια, Ιωάννινα]]> Πανελλήνια: 3* Preveza City Comfort Hotel | Πρέβεζα με 66€ http://www.buys.gr/deal/1229520/3-asteron-preveza-city-comfort-hotel-preveza.html Fri, 14 Jun 2024 20:02:05 GMT 3* Preveza City Comfort Hotel | Πρέβεζα]]> Πανελλήνια: 4* Heritage Hill Hotel | Αθήνα, Κέντρο με 99€ http://www.buys.gr/deal/1793664/4-asteron-heritage-hill-hotel-athina-kentro.html Fri, 14 Jun 2024 20:02:05 GMT 4* Heritage Hill Hotel | Αθήνα, Κέντρο]]> Πανελλήνια: 3* Μικρή Άρκτος Hotel | Ελάτη Τρικάλων με 55€ http://www.buys.gr/deal/1048421/3-asteron-mikri-arktos-hotel-elati-trikalon.html Fri, 14 Jun 2024 20:02:05 GMT 3* Μικρή Άρκτος Hotel | Ελάτη Τρικάλων]]> Πανελλήνια: 4* Porto Greco Village Beach Hotel | Χερσόνησος, Κρήτη με 135€ http://www.buys.gr/deal/1129955/4-asteron-porto-greco-village-beach-hotel-xersonisos-kriti.html Fri, 14 Jun 2024 20:02:05 GMT 4* Porto Greco Village Beach Hotel | Χερσόνησος, Κρήτη]]> Πανελλήνια: Akrolithi Boutique Hotel | Οίτυλο, Μάνη με 140€ http://www.buys.gr/deal/1724291/akrolithi-boutique-hotel-oitulo-mani.html Fri, 14 Jun 2024 20:02:05 GMT Akrolithi Boutique Hotel | Οίτυλο, Μάνη]]>