Όλες οι προσφορές || Buys.gr http://www.buys.gr Όλες οι προσφορές και τα καλύτερα Deals στο Buys.gr | RSS http://www.buys.gr/images/logo_with_background.png Όλες οι προσφορές || Buys.gr http://www.buys.gr 52 140 Sun, 24 Jan 2021 00:33:58 GMT el Πανελλήνια: Beach Hotel Thassos | Πευκάρι, Θάσος με 35€ http://www.buys.gr/deal/1263832/beach-hotel-thassos-peukari-thasos.html Sun, 24 Jan 2021 00:33:58 GMT Beach Hotel Thassos | Πευκάρι, Θάσος]]> Πανελλήνια: 3* Aroma Dryos Eco & Design Hotel | Μέτσοβο με 55€ http://www.buys.gr/deal/1048415/3-asteron-aroma-dryos-eco-design-hotel-metsovo.html Sun, 24 Jan 2021 00:33:58 GMT 3* Aroma Dryos Eco & Design Hotel | Μέτσοβο]]> Πανελλήνια: 4* Civitel Esprit | Μαρούσι, Αθήνα με 127€ http://www.buys.gr/deal/1048494/4-asteron-civitel-esprit-marousi-athina.html Sun, 24 Jan 2021 00:33:58 GMT 4* Civitel Esprit | Μαρούσι, Αθήνα]]> Πανελλήνια: Ostra Menalon Luxury Suites | Καρδαράς, Αρκαδία με 57€ http://www.buys.gr/deal/1139486/ostra-menalon-luxury-suites-kardaras-arkadia.html Sun, 24 Jan 2021 00:33:58 GMT Ostra Menalon Luxury Suites | Καρδαράς, Αρκαδία]]> Πανελλήνια: 4* Core Hotel Chalkidiki | Πολύχρονο, Χαλκιδική με 63€ http://www.buys.gr/deal/1264697/4-asteron-core-hotel-chalkidiki-poluxrono-xalkidiki.html Sun, 24 Jan 2021 00:33:58 GMT 4* Core Hotel Chalkidiki | Πολύχρονο, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: Villa Nika Boutique Hotel | Αγία Μαρίνα, Σπέτσες με 120€ http://www.buys.gr/deal/1263804/villa-nika-boutique-hotel-agia-marina-spetses.html Sun, 24 Jan 2021 00:33:58 GMT Villa Nika Boutique Hotel | Αγία Μαρίνα, Σπέτσες]]> Πανελλήνια: Elatos Resort & Health Club | Επτάλοφος, Παρνασσός με 256€ http://www.buys.gr/deal/1048471/elatos-resort-health-club-eptalofos-parnassos.html Sun, 24 Jan 2021 00:33:58 GMT Elatos Resort & Health Club | Επτάλοφος, Παρνασσός]]> Πανελλήνια: 4* Anavasi Mountain Resort | Τσόπελας, Τζουμέρκα, Ιωάννινα με 74€ http://www.buys.gr/deal/1098394/4-asteron-anavasi-mountain-resort-tsopelas-tzoumerka-ioannina.html Sun, 24 Jan 2021 00:33:58 GMT 4* Anavasi Mountain Resort | Τσόπελας, Τζουμέρκα, Ιωάννινα]]> Πανελλήνια: Kefalonian Luxury Villas | Κεφαλονιά με 150€ http://www.buys.gr/deal/1263836/kefalonian-luxury-villas-kefalonia.html Sun, 24 Jan 2021 00:33:58 GMT Kefalonian Luxury Villas | Κεφαλονιά]]> Πανελλήνια: 4* Hydra Hotel | Ύδρα με 118€ http://www.buys.gr/deal/1139475/4-asteron-hydra-hotel-udra.html Sun, 24 Jan 2021 00:33:58 GMT 4* Hydra Hotel | Ύδρα]]> Πανελλήνια: 4* Karras Hotel | Λαγανάς, Ζάκυνθος με 31€ http://www.buys.gr/deal/1264704/4-asteron-karras-hotel-laganas-zakunthos.html Sun, 24 Jan 2021 00:33:58 GMT 4* Karras Hotel | Λαγανάς, Ζάκυνθος]]> Πανελλήνια: 4* Vouliagmeni Suites | Βουλιαγμένη, Αθήνα με 105€ http://www.buys.gr/deal/1048489/4-asteron-vouliagmeni-suites-vouliagmeni-athina.html Sun, 24 Jan 2021 00:33:58 GMT 4* Vouliagmeni Suites | Βουλιαγμένη, Αθήνα]]> Πανελλήνια: 4* Itilo Traditional Hotel | Νέο Οίτιλο, Λακωνία με 55€ http://www.buys.gr/deal/1129948/4-asteron-itilo-traditional-hotel-neo-oitilo-lakonia.html Sun, 24 Jan 2021 00:33:58 GMT 4* Itilo Traditional Hotel | Νέο Οίτιλο, Λακωνία]]> Πανελλήνια: 5* Anemi Hotel | Καραβοστάση, Φολέγανδρος με 165€ http://www.buys.gr/deal/1264711/5-asteron-anemi-hotel-karavostasi-folegandros.html Sun, 24 Jan 2021 00:33:58 GMT 5* Anemi Hotel | Καραβοστάση, Φολέγανδρος]]> Πανελλήνια: 3* Vigla Hotel | Θολάρια, Αμοργός με 83€ http://www.buys.gr/deal/1263826/3-asteron-vigla-hotel-tholaria-amorgos.html Sun, 24 Jan 2021 00:33:58 GMT 3* Vigla Hotel | Θολάρια, Αμοργός]]> Πανελλήνια: Xenon Inn | Ναύπλιο με 100€ http://www.buys.gr/deal/1135151/xenon-inn-nauplio.html Sun, 24 Jan 2021 00:33:58 GMT Xenon Inn | Ναύπλιο]]> Πανελλήνια: 5* Elounda Bay Palace | Ελούντα, Κρήτη με 150€ http://www.buys.gr/deal/1263807/5-asteron-elounda-bay-palace-elounta-kriti.html Sun, 24 Jan 2021 00:33:58 GMT 5* Elounda Bay Palace | Ελούντα, Κρήτη]]> Πανελλήνια: 4* Dioni Boutique Hotel | Πρέβεζα με 62€ http://www.buys.gr/deal/1229519/4-asteron-dioni-boutique-hotel-preveza.html Sun, 24 Jan 2021 00:33:58 GMT 4* Dioni Boutique Hotel | Πρέβεζα]]> Πανελλήνια: 3* Kedros Village | Μυρίκη, Καρπενήσι με 140€ http://www.buys.gr/deal/1250272/3-asteron-kedros-village-muriki-karpenisi.html Sun, 24 Jan 2021 00:33:58 GMT 3* Kedros Village | Μυρίκη, Καρπενήσι]]> Πανελλήνια: 4* Kastro Πέτρινα Σαλέ | Καλάβρυτα με 75€ http://www.buys.gr/deal/1230089/4-asteron-kastro-petrina-sale-kalavruta.html Sun, 24 Jan 2021 00:33:58 GMT 4* Kastro Πέτρινα Σαλέ | Καλάβρυτα]]> Πανελλήνια: 4* Elafivolia Arahova Suites | Αράχωβα με 161€ http://www.buys.gr/deal/1246425/4-asteron-elafivolia-arahova-suites-araxova.html Sun, 24 Jan 2021 00:33:58 GMT 4* Elafivolia Arahova Suites | Αράχωβα]]> Πανελλήνια: 3* Αρχοντικό Κορδοπάτη | Βυτίνα, Αρκαδία με 55€ http://www.buys.gr/deal/1146705/3-asteron-arxontiko-kordopati-vutina-arkadia.html Sun, 24 Jan 2021 00:33:58 GMT 3* Αρχοντικό Κορδοπάτη | Βυτίνα, Αρκαδία]]> Πανελλήνια: 4* Pelion Resort | Πορταριά, Πήλιο με 52€ http://www.buys.gr/deal/1048418/4-asteron-pelion-resort-portaria-pilio.html Sun, 24 Jan 2021 00:33:58 GMT 4* Pelion Resort | Πορταριά, Πήλιο]]> Πανελλήνια: Melissi Villas | Μελίσσι, Ξυλόκαστρο με 127€ http://www.buys.gr/deal/1154534/melissi-villas-melissi-xulokastro.html Sun, 24 Jan 2021 00:33:58 GMT Melissi Villas | Μελίσσι, Ξυλόκαστρο]]> Πανελλήνια: Mykonian Breeze | Άνω Μερά, Μύκονος με 53€ http://www.buys.gr/deal/1194035/mykonian-breeze-ano-mera-mukonos.html Sun, 24 Jan 2021 00:33:58 GMT Mykonian Breeze | Άνω Μερά, Μύκονος]]> Πανελλήνια: 4* Mediterranee Hotel Kefalonia | Λάσση, Κεφαλονιά με 111€ http://www.buys.gr/deal/1264698/4-asteron-mediterranee-hotel-kefalonia-lassi-kefalonia.html Sun, 24 Jan 2021 00:33:58 GMT 4* Mediterranee Hotel Kefalonia | Λάσση, Κεφαλονιά]]> Πανελλήνια: Casa 77 Zante by Karras Hotels | Μπόχαλη, Ζάκυνθος με 30€ http://www.buys.gr/deal/1194083/casa-77-zante-by-karras-hotels-mpoxali-zakunthos.html Sun, 24 Jan 2021 00:33:58 GMT Casa 77 Zante by Karras Hotels | Μπόχαλη, Ζάκυνθος]]> Πανελλήνια: 5* Garden City Resort | Καλαμάτα με 100€ http://www.buys.gr/deal/1139510/5-asteron-garden-city-resort-kalamata.html Sun, 24 Jan 2021 00:33:58 GMT 5* Garden City Resort | Καλαμάτα]]> Πανελλήνια: 3* Ξενοδοχείο Αχίλλειον | Καλάβρυτα με 50€ http://www.buys.gr/deal/1139506/3-asteron-xenodoxeio-axilleion-kalavruta.html Sun, 24 Jan 2021 00:33:58 GMT 3* Ξενοδοχείο Αχίλλειον | Καλάβρυτα]]> Πανελλήνια: 3* Kyparissia Beach Hotel | Κυπαρισσία, Μεσσηνία με 51€ http://www.buys.gr/deal/1146706/3-asteron-kyparissia-beach-hotel-kuparissia-messinia.html Sun, 24 Jan 2021 00:33:58 GMT 3* Kyparissia Beach Hotel | Κυπαρισσία, Μεσσηνία]]> Πανελλήνια: 3* Sfendamos Wood Village | Άγιος Παύλος Νάουσας με 57€ http://www.buys.gr/deal/1184191/3-asteron-sfendamos-wood-village-agios-paulos-naousas.html Sun, 24 Jan 2021 00:33:58 GMT 3* Sfendamos Wood Village | Άγιος Παύλος Νάουσας]]> Πανελλήνια: Το Σπίτι του Ορέστη | Άνω Πεδινά, Ζαγοροχώρια με 50€ http://www.buys.gr/deal/1250724/to-spiti-tou-oresti-ano-pedina-zagoroxoria.html Sun, 24 Jan 2021 00:33:58 GMT Το Σπίτι του Ορέστη | Άνω Πεδινά, Ζαγοροχώρια]]> Πανελλήνια: 5* Cayo Exclusive Resort & Spa | Ελούντα, Κρήτη με 225€ http://www.buys.gr/deal/1245291/5-asteron-cayo-exclusive-resort-spa-elounta-kriti.html Sun, 24 Jan 2021 00:33:58 GMT 5* Cayo Exclusive Resort & Spa | Ελούντα, Κρήτη]]> Πανελλήνια: 4* Manthos Mountain Resort & Spa | Χάνια, Πήλιο με 94€ http://www.buys.gr/deal/1248071/4-asteron-manthos-mountain-resort-spa-xania-pilio.html Sun, 24 Jan 2021 00:33:58 GMT 4* Manthos Mountain Resort & Spa | Χάνια, Πήλιο]]> Πανελλήνια: Koukounari Apartments | Αγκίστρι με 34€ http://www.buys.gr/deal/1245289/koukounari-apartments-agkistri.html Sun, 24 Jan 2021 00:33:58 GMT Koukounari Apartments | Αγκίστρι]]> Πανελλήνια: Blue Carpet Luxury Suites | Πευκοχώρι, Χαλκιδική με 129€ http://www.buys.gr/deal/1263815/blue-carpet-luxury-suites-peukoxori-xalkidiki.html Sun, 24 Jan 2021 00:33:58 GMT Blue Carpet Luxury Suites | Πευκοχώρι, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: 3* Anthea Boutique Hotel Tinos | Άγιος Φωκάς, Τήνος με 70€ http://www.buys.gr/deal/1263823/3-asteron-anthea-boutique-hotel-tinos-agios-fokas-tinos.html Sun, 24 Jan 2021 00:33:58 GMT 3* Anthea Boutique Hotel Tinos | Άγιος Φωκάς, Τήνος]]> Πανελλήνια: 4* Civitel Olympic Hotel | Μαρούσι, Αθήνα με 150€ http://www.buys.gr/deal/1048449/4-asteron-civitel-olympic-hotel-marousi-athina.html Sun, 24 Jan 2021 00:33:58 GMT 4* Civitel Olympic Hotel | Μαρούσι, Αθήνα]]> Πανελλήνια: Akritas Ef Zin Villas & Suites | Παλιούρι, Χαλκιδική με 47€ http://www.buys.gr/deal/1151056/akritas-ef-zin-villas-suites-paliouri-xalkidiki.html Sun, 24 Jan 2021 00:33:58 GMT Akritas Ef Zin Villas & Suites | Παλιούρι, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: Karras Livin | Λαγανάς, Ζάκυνθος με 26€ http://www.buys.gr/deal/1264701/karras-livin-laganas-zakunthos.html Sun, 24 Jan 2021 00:33:58 GMT Karras Livin | Λαγανάς, Ζάκυνθος]]> Πανελλήνια: Olvios Luxury Suites | Θεσσαλονίκη με 55€ http://www.buys.gr/deal/1154886/olvios-luxury-suites-thessaloniki.html Sun, 24 Jan 2021 00:33:58 GMT Olvios Luxury Suites | Θεσσαλονίκη]]> Πανελλήνια: Exohiko Resort & Spa | Παλαιός Άγιος Αθανάσιος με 50€ http://www.buys.gr/deal/1248244/exohiko-resort-spa-palaios-agios-athanasios.html Sun, 24 Jan 2021 00:33:58 GMT Exohiko Resort & Spa | Παλαιός Άγιος Αθανάσιος]]> Πανελλήνια: 3* Filoxenia Hotel & Spa | Καλάβρυτα με 61€ http://www.buys.gr/deal/1048473/3-asteron-filoxenia-hotel-spa-kalavruta.html Sun, 24 Jan 2021 00:33:58 GMT 3* Filoxenia Hotel & Spa | Καλάβρυτα]]> Πανελλήνια: 5* Epirus Palace | Ιωάννινα με 90€ http://www.buys.gr/deal/1226234/5-asteron-epirus-palace-ioannina.html Sun, 24 Jan 2021 00:33:58 GMT 5* Epirus Palace | Ιωάννινα]]> Πανελλήνια: Sunset Villas | Ποσείδι, Χαλκιδική με 104€ http://www.buys.gr/deal/1263828/sunset-villas-poseidi-xalkidiki.html Sun, 24 Jan 2021 00:33:58 GMT Sunset Villas | Ποσείδι, Χαλκιδική]]> Πανελλήνια: 3* Preveza City Comfort Hotel | Πρέβεζα με 45€ http://www.buys.gr/deal/1229520/3-asteron-preveza-city-comfort-hotel-preveza.html Sun, 24 Jan 2021 00:33:58 GMT 3* Preveza City Comfort Hotel | Πρέβεζα]]> Πανελλήνια: Ξενώνας Fyloma | Λαύκος, Πήλιο με 530€ http://www.buys.gr/deal/1250725/xenonas-fyloma-laukos-pilio.html Sun, 24 Jan 2021 00:33:58 GMT Ξενώνας Fyloma | Λαύκος, Πήλιο]]> Πανελλήνια: 3* Μικρή Άρκτος Hotel | Ελάτη Τρικάλων με 79€ http://www.buys.gr/deal/1048421/3-asteron-mikri-arktos-hotel-elati-trikalon.html Sun, 24 Jan 2021 00:33:58 GMT 3* Μικρή Άρκτος Hotel | Ελάτη Τρικάλων]]> Πανελλήνια: 3* Montagna Verde | Πορταριά, Πήλιο με 56€ http://www.buys.gr/deal/1237592/3-asteron-montagna-verde-portaria-pilio.html Sun, 24 Jan 2021 00:33:58 GMT 3* Montagna Verde | Πορταριά, Πήλιο]]> Πανελλήνια: 3* Paraliako Hotel | Κυπαρίσσι, Λακωνία με 27€ http://www.buys.gr/deal/1266673/3-asteron-paraliako-hotel-kuparissi-lakonia.html Sun, 24 Jan 2021 00:33:58 GMT 3* Paraliako Hotel | Κυπαρίσσι, Λακωνία]]>